Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 3 част

  • 107 838
  • 896
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 1 883
Да ви се оплача и на вас момичета . Миналия декември вместо Коледен подарък сложихме макаричка в дясното ухо и отрязаха третата сливица на Вики , август я махнахме и всичко беше на ред ...до вчера .Оплака се , че я боли лявото/другото/ ухо и какво да видя аз .....някаква засъхнала течност  УЖАС  ooooh! Днес ходихме до Транспортна при д-р Василев , възпалено е , изписа ни Макситрол в ухото и с  Тридерм да мажа външно , че се е разранило . В петък каза , че иска пак да я види . Беше учуден , че не е боледувала , нито носа и е текъл ....аман . Горкото дете - днес беше за пръв път на плуване и толкова се радваше , а доктора каза да го забравим поне на този етап  Tired

# 886
  • Мнения: 299
Момичета,имам питанка към вас по повод следното- утре ще вадим носната сливица на моя Мартин и се чудя дали трябва да взема някаква храна за след операцията Thinking.Знам, че известно време след събуждането от упойката стоят жадни и гладни, но пък ако не ни изпишат до 2 ч. след операцията, дали е добре да му давам нещо да яде там и какво да е то?
Благодаря предварително на тези,които ще ми отговорят  Simple Smile.

# 887
  • Мнения: 1 666
Вземи му да пие сокове - хем ще поема течности, хем са и с някаква хранителна стойност. Или пък кисело мляко.
Иначе аз носих и едни бишкоти и едни кифлички, за да е нещо мекичко, но сина ми така и не пожела до вечерта да яде.

# 888
  • Мнения: 299
Вземи му да пие сокове - хем ще поема течности, хем са и с някаква хранителна стойност. Или пък кисело мляко.
Иначе аз носих и едни бишкоти и едни кифлички, за да е нещо мекичко, но сина ми така и не пожела до вечерта да яде.

Благодаря ти,Елси!  bouquet
За сокове не бях се сетила и, честно казано, не знам защо си мислех, че трябва да е храна, а не течности  Embarassed.

# 889
  • Мнения: 1 666
И късмет утре! Peace

# 890
  • Мнения: 27 524
За соковете - не съм много сигурна, обикновено леко киселеят, имат консерванти разни и лимонена киселина, не мисля, че е добра идея, но не знам, де, както прецентите  Simple Smile
В болницата, където оперирахме сина ми, даваха само вода от хладилника със сламка и сметанов сладолед. Синът ми пи малко вода само, чак късно вечерта прие айрян със сол, повръщаше плодовите млека.
Успех  Hug

# 891
  • Мнения: 1 666
Не са ни забранявали сокове  Rolling Eyes, пък и за дете аз винаги предпочитам тези са консервирани на приниципа на домашните консерви - в стъклени бутилки, с капачка на винт в повечето случаи.

А може и разликата да идва от това дали ще се маха само носната сливица или и трите.

# 892
  • Мнения: 27 524
Да, разбира се. При трите раната е много, много по-голяма  Tired

# 893
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Водичка, сок и плодово кисело мляко дадох на дребната да пие около два часа след махането на третата сливица, още докато бяхме в болницата. Само лекарят ме предупреди да е на малки глътки, защото по - голямо количество течности след упойката може да причини повръщане.
Вечерта яде пиле фрикасе с надробен хляб, а на следващата сутрин кроасан с прясно мляко.

# 894
  • Мнения: 6 362
Моля, имайте предвид, че вече всички теми с продължение се заключват, ако превишат 50 стр.

Моля, пуснете нова тема и информирайте модератор да заключи и откачи тази тема и да закове новата.

Благодаря!

# 895
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
О`кей.

Ето я новата тема:

Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 4 част



Мамма, тази вече може да се заключи.

# 896
  • Мнения: 6 362
Благодаря за бързата реакция, bim_bam!

Общи условия

Активация на акаунт