седалищно бебе

  • 2 099
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55
В шестият месец бебка беше седалищно и док каза а има 30 процента вероятност да се обърне.Да ама следващият път беше нормално в осмия пак се извъртя и той пак а може да се приготвиш за секцио няма вероятност да се обърне нормално.е бях се примирила че ще е секцио.Да ама като влезнах в болницата в деветия м бебка се обърна и аз го усетих де то си е голямо и като се обръща го усещаш вече си беше нормално разположена напук на док дето ми казваше че шанса да се обърне е нулев.Е за съжаление пак родих секцио но просто така трябваше заради други усложнения.Не се претиснявай моето се въртя 3 пъти така че имаш голям шанс. Peace

# 16
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
И ние бяхме със седалищно предлежание...с дупето напред.Родих с планово секцио, защото 5 дни преди термина бебето все още не се беше обърнало.
Няма нищо по хубаво да родиш нормално, но нека това да решат лекарите.В крайна сметка живота на детето е над всичко.Операцията минава, белега изчезва, така че ако се наложи операция-не се шашкай.Важното е и двамата да сте добре.

# 17
  • Мнения: 1 558
Може да се обърне в последния момент,има време Peace

# 18
  • Мнения: 9 814
Като гледам до термина ти има доста време.
Рано е да се притесняваш от сега.

# 19
  • Мнения: 2 376
Аз правих едни упражнения за обръщане на бебето,четох ги в книгата "Близо до бебето" Не съм се престаравала, така  че не е ясно дали от тях, но беболина се обърна, мисля беше края на 8 мия месец.

# 20
  • Мнения: 1 632
И при мен, последните дни се обърна.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
При мен бебето се обърна в средата на осмия месец , имаш време !

# 22
  • София
  • Мнения: 44 133
ами то може да се завърти и  дори когато почнат контракциите чак....
а може и да не се....

# 23
  • Мнения: 3 294
Според мен има шанс да се обърне , не се притеснявай все още  Peace

# 24
  • Мнения: 764
Моят бебок така и до края не се обърна, но аз така или иначе исках да родя със секцио. В осмия месец лекарите го гледаха и казваха, че е малко вероятно да се обърне. Очевидно има значение как е застанало, щом при много майки децата са се обърнали в последния момент. Пожелавам ти лесно и спокойно раждане.

# 25
  • Мнения: 1 100
Има време да се обърне, може да стане във всеки момент до раждането. Peace  Имам позната чието бебе се обърна малко преди планираното секцио и роди нормално.
Моят юнак от седми месец се въртеше ту надолу, ту нагоре, но в крайна сметка се заседя седалищно. Въпреки това лекарят ми предложи нормално раждане. При последния ултразвук обаче се оказа, че бебето е пораснало доста и параметрите му вече не са подходящи за нормално раждане.

# 26
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
моят син се настани седалищно още в края на 5-ти месец и явно така си му хареса, защото си остана така докато се роди Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 512
Не се притеснявай излишно.Може да се обърне и в последният момент както стане при сестра ми и да родиш нормално.Важно е накрая да имаш здраво бебче.Успех,леко бременеене и раждане.

# 28
  • Мнения: 2 960
Може да се обърне в последния момент,има време Peace
Peace Praynig

# 29
  • Мнения: 267
Както вече са ти казали бебето може да се обърне в последния момент-така стана като раждах дъщеря ми-обърна се в родилна зала.Ако не се обърне не се притеснявай аз като раждах сина ми в МД 2 майчета родиха нормално и седалищно и всичко беше наред.

Общи условия

Активация на акаунт