за маската с аспирин и розова вода

  • 25 896
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 625
На мене пък лайката ми е като sos за кожата! Правя си понякога инхалация с лайка и лицето ми става като на бебе!
А за аспирина за коса...знам, че е добре срещу пърхот, но и четох, че косата ставала по-тънка!

# 31
  • Мнения: 1 324
Значи не е за мен. Все търся начини как да я направя да изглежда по-дебела и обемна.
Благодаря Jaquie!

# 32
  • Мнения: 4 344
letsgo ,на мен аспирина в шампоана ми прави косата лъскава,бляскава(ефект подобен като след оцет),а иначе ми казаха,че ускорява растежа,спира косопада и пърхута.
опитах аспирин,но към готова маска за лице на avon и съм много доволна.ще опитам с мед и розова вода.
благодаря ви!  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 324
ina15, а прави ли я да изглежда по-тънка, както е чела Jaquie? На мен от оцета косата ми губи обем и стои по прилепнала. И от аспирина ли става така?

# 34
  • Мнения: 4 344
не,не съм забелязала да изтънява..но за всяка коса е индивидуално.ако не опиташ-няма как да разбереш..
аз знам рецептата от украинки и косите им са величествени.

# 35
  • Мнения: 454
Хайде и мен ме зарибихте с този аспирин. Само искам да питам, тези които са си правили маската, дали наистина е необходимо след това да се използва крем с висок защитен фактор. Ако е така, моля да ми препоръчате някой добър и не много скъп крем за тази цел. По принцип не използвам кремове и хич не съм наясно с тях, а и не ми се дават пари за нещо, което ще използвам от дъжд на вятър.

# 36
  • Мнения: 112
Преди малко пробвах маската. Направих я с 1 аспирин и малко розова вода. Разтърках лицето, като с ексфолиант и оставих малко да постои. Лицето ми стана супер. Не съм очаквала такъв ефект.

# 37
  • Русе
  • Мнения: 123
 Я да питам за аспирин в шампоана - при всяко измиване ли слагате или примерно веднъж в седмицата?

# 38
  • Мнения: 4 344
аз си разтварям 2-3 бройки в целия шампоан и става при всяко измиване.но опитай предварително за алергии.
лицето стана страшно меко.супер сте с тази идея!  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 324
Velesa, това си е един вид химически пилинг и кожата става фоточувствителна. Ако не ти се купува кремче с висок фактор, ползвай това на детето. Аз така правя, че на моите факторът е само 15.

Ina15, ще пробвам да си измия косата така. Любопитството надделя.

# 40
  • Мнения: 454
Благодаря за отговора. За съжаление и на детето крема не мога да ползвам, защото все още я мажа с един за студено време,  на който не е отбелязано да има фактор. Скоро обаче ще и взема така или иначе и тогава и аз ще се възползвам. Засега ще отложа правенето на маската, че кожата ми е светла, та да не взема да си докарам някакви петна.

# 41
  • Мнения: 84
Здравейте момичета  bouquet
Аз искам да попитам кога е добре да се направи маската с аспирин и шампоан за измиване на косата -
преди да се боядисам или няма проблем и да е на следващото измиване?
Днес съм решила да се боядисвам но няма проблем ако отложа и за след 2-3 дни newsm78.
С две думи дали аспирина влияе върху цвета на косата.
Благодаря предварително  bouquet  bouquet

# 42
  • Мнения: 13 625
Аз до колкото знам аспирин и вит. C могат да измият боята от косата! Но все пак да каже някой, който има опит Simple Smile

# 43
  • Мнения: 4 344
киселината стабилизира цвета,но.. newsm78

# 44
  • Мнения: 30
Пробвах аспирин със захаросан мед. Доволна съм, тенът на лицето ми изглежда по изчистен и сияен, а кожата е супер мекичка. Мерси за идеята, това ще ми е една от маските. Вече почти не ползвам от готовите.

Общи условия

Активация на акаунт