Петъчна - кои думи, изрази и жестове ви действат еротично ???

  • 4 196
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
когато слиза ето така по стълбите
http://de.fishki.net/picsw/032009/13/bonus/pinup/003.jpg

# 61
  • Мнения: 2 448
Едно съм разбрала, че за хората еротичното е толкова различно.
На мен никога не би ми хрумнало да подразня някой мъж, за да го възприема като секси. На мен обаче всички мъже, с които съм имала връзка винаги са ми казвали, че когато съм ядосана съм страшно секси, по някакъв особен начин очите ми светели. Съответно разбирате за какво става дума. Аз се пукам от гняв, те се възбуждат.   Twisted Evil

# 62
  • Мнения: 0
Едно съм разбрала, че за хората еротичното е толкова различно.
На мен никога не би ми хрумнало да подразня някой мъж, за да го възприема като секси. На мен обаче всички мъже, с които съм имала връзка винаги са ми казвали, че когато съм ядосана съм страшно секси, по някакъв особен начин очите ми светели. Съответно разбирате за какво става дума. Аз се пукам от гняв, те се възбуждат.   Twisted Evil

Айде айде !!!  hahaha Тва е изтъркан номер да ти мине по-бързо !!  Joy Ама минава де   Joy Joy

# 63
  • Мнения: 2 448
Немо, нещо не си разбрал, не става дума да ми мине, а за целенасочено подразване.  Wink

# 64
  • Мнения: 1 470
И аз да разтоваря един път в петъчните теми...

Случвало се е такива погледи да срещам,които са ме плашили с настойчивостта си и...а след това...

Но я ми кажете,как можеш да изпитваш неистово желание към непознат,без каквито и да било закачки по между ви,без да е точно вашият тип,и без да го гледаш в очите?!И дали и той изпитва същото?!Или е прасто от пролетта?!И феромоните... Wink

# 65
  • Мнения: 2 448
Без да е мой тип и без да го гледам в очите?  Rolling Eyes  Не ми се е случвало никога да ми трепне ей тъй от нищото.

# 66
  • Мнения: 3 268
А миризмата?Къде забравяте миризмата?

# 67
  • Мнения: 155
А миризмата?Къде забравяте миризмата?

ОО даааам, миризмата, естествено, че цнямам предвид миризма на телесни течности. Имам предвид някой парфюм с дървесни нотки, мммммммммм, милото като се намаже след бръснене с някакъв автършейф, и аз тръгвам по миризмата из къщи  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 2 401

Но я ми кажете,как можеш да изпитваш неистово желание към непознат,без каквито и да било закачки по между ви,без да е точно вашият тип,и без да го гледаш в очите?!


А, това и на мен ми е интересно.

А миризмата?Къде забравяте миризмата?

Ама, за да се миришеме, трябва доста да сме скъсили дистанцията..  newsm78 как да стане, в асансьора, в маршИрутката?

# 69
  • Мнения: 3 268
Мъжкият Шанел Егоист просто ме прави безсилна...Съвсем сериозно говоря.

# 70
  • Мнения: 1 470
А миризмата?Къде забравяте миризмата?

ОО даааам, миризмата, естествено, че цнямам предвид миризма на телесни течности. Имам предвид някой парфюм с дървесни нотки, мммммммммм, милото като се намаже след бръснене с някакъв автършейф, и аз тръгвам по миризмата из къщи  Rolling Eyes

Миризмата е много важно нещо да...Но тук май не става въпрос за парфюм... ConfusedНито за силните ароматни телесни течности... Wink Laughing

Ако някой успее да разреши това,може би ще спаси честолюбието ми... Wink

# 71
  • Мнения: 2 401
А миризмата?Къде забравяте миризмата?

ОО даааам, миризмата, естествено, че цнямам предвид миризма на телесни течности. Имам предвид някой парфюм с дървесни нотки, мммммммммм, милото като се намаже след бръснене с някакъв автършейф, и аз тръгвам по миризмата из къщи  Rolling Eyes

Ето това е афтъра на мъжо ...мммм

# 72
  • Мнения: 0
Цитат
"кои думи, изрази и жестове ви действат еротично ???"
Еротично може да ми подейства едно намигване, един закачлив поглед или едно изплезване само. Може и едно казано "сладур" Whistling
Различни са нещата, но за да ми подейства така, най-важното е този жест да го получа от жена, която е мой тип и ме привлича.  Laughing  Не всяка би успяла.  Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 301
Но я ми кажете,как можеш да изпитваш неистово желание към непознат,без каквито и да било закачки по между ви,без да е точно вашият тип,и без да го гледаш в очите?!И дали и той изпитва същото?!Или е прасто от пролетта?!И феромоните... Wink[/b]

Е, за да изпитваш желание, при това неистово, към някой непознат, първо трябва да го забележиш, за да го забележиш трябва да е поне малко твой тип или поне да ти привлече погледа някак, а ако не го погледна в очите, значи изобщо не съм го видяла.  Laughing Нищо не ме впечатлява толкова, колкото погледа и нищо не отговаря по-добре на въпроса дали и той изпитва същото освен очите.  Mr. Green
т.е. не можеш според мен или поне аз не мога .... Crazy

# 74
  • Мнения: 2 133
Дума конкретна не се сещам,но гласът на мъж,който желае силно една жена добива едни особени дрезгави нотки,става по-нисък  сякаш,а очите му леко се замъгляват...ей точно този момент е най-най-еротичния,просто се разпадам.
М, да!Така си е!

Общи условия

Активация на акаунт