Втора градска, хирургиите или окръжа болница - Пловдив ?

  • 15 780
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 900
Благодаря момичета,много сте отзивчиви,а какво ще кажете за д-р Троянчев от клиника "Тримонциум"?
Peace Добра му е апаратурата.

# 46
Днес ходих при Троянчев/най-близко до нас е/-гледа ме на 4Д,много съм доволна,всичко обясняваше,показваше,направи диск и снимки,и учудващо ми взе САМО 60 лв newsm78,аз бях приготвила над 70 Laughing Laughing-ще си  имаме мома
СОРИ ЗА ОФФА Laughing Laughing

# 47
  • Мнения: 1 900
Радвам се, че си останала доволна. Живо и здраво момиче. Hug

Да докладвам, че в родилното отделение на "УМБАЛ Свети Георги" в момента се извършва ремонт. Сменят подовете и правят ремонт на баните. Дано докато стане време да се ражда да са свършили. Mr. Green

# 48
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Радвам се, че си останала доволна. Живо и здраво момиче. Hug

Да докладвам, че в родилното отделение на "УМБАЛ Свети Георги" в момента се извършва ремонт. Сменят подовете и правят ремонт на баните. Дано докато стане време да се ражда да са свършили. Mr. Green
На цялото ли отделение правят ремонт............стига де чакам всеки момент сина ми да реши да излиза. Мислех да пробвам раждане във вода..............

# 49
  • Мнения: 1 900
За раждането във вода добре си решила.
Ремонта в момента е на стаите в който настаняват жените след раждане. Има няколко стаи който са готови, други сега са започнати, трети още не са.

# 50
  • Мнения: 1 900
Цената на ВИП Зала за раждане в хирургиите вече е 100лв.

# 51
  • Мнения: 651
Валерия,колко струва това водно равдане?
Имаш ли док.там?
Какво трябва да нося за там.Ако искаш даваи на ЛС!
Мерси   bouquet

# 52
  • Мнения: 1 900
Струва 300лв. Вече всички лекари имат разрешението да водят водно раждане, но до преди време с него се занимаваше най-вече Виолета Паскалева.
Противопоказанията са свързани с някой рискови бременности, плода трябва да е с главично предлежание и да нямаш някаква инфекция./Трябва да имаш резултат от микробиологично изследване за влагалището и ануса от който да става ясно, че нямаш такава/
Питай ако се сетиш друго. Peace

# 53
zdraveite!iskam da popitam dali nqkoi e rajdal pri dr.Sarbakova ot vtora gradska bolnica i dali e dovolen.

# 54
Привет отново и от мен Grinning искам да попитам нещо-вчера си взех документите за болницата и имам следното:направление за хоспитализация/2 броя newsm78/ и всичките ми изследвания,сложих си и картончето с кръвната група-това ли е всичко,което ми трябва,щото четох,че някъде искат и обменна карта-какво е това и ще ми трябва ли за ВМИ/а може би единия лист за хоспитализация е за това/

# 55
  • Мнения: 1 900
Освен направлението ще ти трябват изследванията за спин, хепатит и васерман. Картончето с кръвната крупа само го покажи или ако ти го вземат после си го поискай, или носи копие. Мисля, че под обменна карта се има предвид изследванията. newsm78

# 56
  • Мнения: 651
Привет отново и от мен Grinning искам да попитам нещо-вчера си взех документите за болницата и имам следното:направление за хоспитализация/2 броя newsm78/ и всичките ми изследвания,сложих си и картончето с кръвната група-това ли е всичко,което ми трябва,щото четох,че някъде искат и обменна карта-какво е това и ще ми трябва ли за ВМИ/а може би единия лист за хоспитализация е за това/
Да това е всичко.Обменна карта е картонът,в който ще ти впишат болничния!

# 57
Освен направлението ще ти трябват изследванията за спин, хепатит и васерман.
Такова нещо нямам в документите,но в четвъртък ще ходя при док и ще питам аз,да видим

Привет отново и от мен Grinning искам да попитам нещо-вчера си взех документите за болницата и имам следното:направление за хоспитализация/2 броя newsm78/ и всичките ми изследвания,сложих си и картончето с кръвната група-това ли е всичко,което ми трябва,щото четох,че някъде искат и обменна карта-какво е това и ще ми трябва ли за ВМИ/а може би единия лист за хоспитализация е за това/
Да това е всичко.Обменна карта е картонът,в който ще ти впишат болничния!
Ами като я намам тази обменна карта,къде ще ми го впишат този болничен,или те ми дават.Ххххххх,тоя моя док ще го удуша,ако е пропуснал нещо да ми даде
Благодаря ви за отговорите момичета

# 58
  • Мнения: 651
Данела,купи си картон от книжарницата щом нямаш и всичко ще е ОК!

Общи условия

Активация на акаунт