Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 460 905
  • 11 646
  •   2
Отговори
# 3 225
  • Мнения: 2 820
Момичета, бихте ли ми препоръчали добър гинеколог. Искам да си направя профилактичен преглед, изследвания, ехография, защото тук (Англия) направление за такъв специалист дават само ако имаш някакъв сериозен проблем. Изчетох доста мнения в темата за акушер-гинеколозите, но като че ли повечето са свързани със следене на бременност и раждане.

Благодаря ви!  Hug

Аз за профилактика ходя при д-р Мерджанов.

# 3 226
  • Мнения: 70
Момичета, бихте ли ми препоръчали добър гинеколог. Искам да си направя профилактичен преглед, изследвания, ехография, защото тук (Англия) направление за такъв специалист дават само ако имаш някакъв сериозен проблем. Изчетох доста мнения в темата за акушер-гинеколозите, но като че ли повечето са свързани със следене на бременност и раждане.

Благодаря ви!  Hug

Д-р Карагъозов!Изключително внимателен и отзивчив.Разполага със съвременна апаратура и стерилен кабинет Naughty Naughty

# 3 227
  • Мнения: 500
Благодаря на всички отзовали се на моето питане.  Hug

# 3 228
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 753
Някой ще препоръча ли ендокринолог, който работи по ЗК, да работи сутрин отрано или вечер по до късно В района на бул. България, Панаира, Капана. Трябва ми само да даде направление за изследвания.

# 3 229
  • Мнения: 81
Благодаря за бързия отговор!   bouquet А какви са координатите на д-р Кунчев и лесно ли мога да си запиша час или се чака?

Давам ти личния му номер и другия начин е на регистратурата на Торакс. Аз процедирам така: обаждам му се, казвам какво ме мъчи и той ми казва " ела към 11" аз отивам и за сега не съм чакала много, най-много 15 мин. Понеже идва от раждане или нещо друго... 

Д-р Кунчев 0888 44 23 07

к-ка Торакс 032 621 620

# 3 230
  • Мнения: 500
p.atanassova, благодаря много за информацията!   bouquet

# 3 231
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711



Цитат
Моля за малко информация относно др. Пепеланов- до колкото знам не работи със ЗК, а с абонамент. Имате ли информация за цената на абонамента, както и за цената на единичен преглед. А би ли могъл да бъде избран за педиатър на детето и да поставя ваксини и да провежда всички прегледи на детето?

Водя детето си при  доктор Пепеланов от раждането ,обаче си имаме педиатър, който да слага ваксините  Laughing Можеш да си направиш абонамент -6 месечен , в който имаш неограничен брой посещения .Можеш и само преглед да платиш, но не съм обърнала внимание за цената

# 3 232
  • Мнения: 70
Моля споделете мнение за д-р Атанас Петров(педиатьр-неонатолог).Кабинетьт му мисля е на "Радецки"#
43.Какви са впечатленията Ви???

# 3 233
  • Мнения: 8 242
Моля споделете мнение за д-р Атанас Петров(педиатьр-неонатолог).Кабинетьт му мисля е на "Радецки"#
43.Какви са впечатленията Ви???
Малката там я водя като имам съмнение за нещо  Peace
С баткото също сме ходили като беше по-малък.

# 3 234
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Прекрасен човек и страхотен специалист! И двете деца си водя при него откак са се родили. Лекар, който си обича професията и малките си пациенти! Винаги обръща внимание и дава консултация. Звъняла съм му и в неделя и по празници, никога не ми е отказал съвет.

# 3 235
  • Мнения: 49
Може ли да споделите някакви отзиви за зъболекарите от "Одисейдент" - намира се на Руски,до колелото на гарата.Интересува ме д-р Димитрова по-специално.

# 3 236
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Aнели, благодаря за информацията за доктор Пепеланов.
А доволна ли си от педиатъра ви по ЗК? Ако -да, кой е той?
В търсене съм на педиатър, имам още около месец и малко да проуча и да посетя за разговор.

Засега изискванията ми са: да подкрепя кърменето и късното захранване, да не налага своето мнение за захранването, да не прибягва веднага до АБ и силни лекарства, да е откриваем по телефона и извън работно време. Живея в района на Гранда, но не съм сигурна дали трябва да се огранича в търсенето в моя район, т.е. близостта като критерий отива малко по-назад.
Моля да се включат и други мами с мнения за добри педиатри.

Благодаря предварително

# 3 237
  • Мнения: 18
Здравейте,искам да питам някой ходил ли е скоро на очен лазер зад х-л Лайпциг при д-р Дженева?Какво ви е мнението за нея и каква е цената на процедурата,знам че не работи със Здравната каса.

# 3 238
  • Мнения: 129
Може ли да ми препоръчате добър личен лекар в Кичюк Париж.
Много съм доволна от сегашния си, но е нечовешко да чакаш по 3ч за преглед с болно дете.

# 3 239
  • Мнения: 20
Моля спешно за координати на Д-р Спасова -детски хематолог. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт