Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 461 415
  • 11 649
  •   3
Отговори
# 5 835
  • Мнения: 479
Момичета, да попитам имате ли някакви наблюдения за доктор Еленски в Гранда? Почвам да се замислям за личен лекар на децата като се родят и ми го препоръчаха
Ние сме при Еленски цялото семейство. Първо още когато бях бременна на курса за бременни видяхме Делчева и я харесахме и записахме бебето при Еленски. До 2та й година основно Делчева я преглеждаше, след това като тръгна на ясла и започна да боледува сме ходили най-вече при Еленски. Харесахме го и се прехвърлихме пъвро аз, а после и мъжа ми.
Има си и позитиви и негативи. Като позитиви мога да изтъкна:
- Добър специалист, който си разбира от работата
- Целодневно има лекар в кабинета
- Винаги пуска изследвания преди да предпише антибиотик
- Като цяло не е фен на лекарствата и предписва само в краен случай
- Вдига си телефона и в извънработно време, а при нужда е отварял и кабинета по празници за да ме прегледа (при това идваше от домашен преглед) - за него Спешния кабинет е ако умираш или имаш съмнение, че може да умреш
- Болнични дава без проблем, дори и повече от необходимото

Като негативи мога да изтъкна:
- Труден характер е - малко по-сопнат, понякога вика и избухва
- Не обича много много да дава направления, повечето пъти гледа сам да разреши проблема
- Мноого се чака понякога
- Заради политиката му за неизписване на лекарства детето един път направи усложнение заради прекалено изчакване

Като цяло впоследствие се оказа, че много наши познати са също при него.

# 5 836
# 5 837
  • Мнения: 171
Здравейте, извинявам се ако се повтарям, но някой има ли който ходи при д-р Ориета Каменова и какво ви е мнението за нея.

# 5 838
  • Мнения: 24
Кажете някой добър дерматолог в Пловдив , без да е задължително да работи със здравна каса , проблем с косата имам и миже би себорея незнам но ми трябва добър дерматолог в Пловдив .

# 5 839
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Кажете някой добър дерматолог в Пловдив , без да е задължително да работи със здравна каса , проблем с косата имам и миже би себорея незнам но ми трябва добър дерматолог в Пловдив .

Д-р Антонина Чапанова - Частен кабинет и Клиника по Кожни и венерически заболявания " при Умбал " Св. Георги"
Д-р Мариана Чукарова - също така
Проф. Христо Добрев - работи само на платен прием, в клиниката по кожни заболявания към Умбал" Св. Георги" Пловдив

# 5 840
  • Мнения: 171
Здравейте, имате ли отзиви за Ориета Каменова или Атанас Петров? Също така искам да попитам има ли родили в Хирургиите и про кой доктор сте раждали, какво ви е мнението.

# 5 841
  • Мнения: 24
Четох добри отзиви като цяло за Христо Добрев , каква е цената на преглед при него без здравната каса . И в коя болница извършва прегледи .

# 5 842
  • Мнения: 54 478
Здравейте, имате ли отзиви за Ориета Каменова или Атанас Петров? Също така искам да попитам има ли родили в Хирургиите и про кой доктор сте раждали, какво ви е мнението.

И за двамата само хубави неща мога да кажа. Спасиха и отгледаха детето ми. newsm51
Д-р Петров е уникален! bouquet

# 5 843
  • Мнения: 171
Здравейте, имате ли отзиви за Ориета Каменова или Атанас Петров? Също така искам да попитам има ли родили в Хирургиите и про кой доктор сте раждали, какво ви е мнението.

И за двамата само хубави неща мога да кажа. Спасиха и отгледаха детето ми. newsm51
Д-р Петров е уникален! bouquet
А вие и при двамата ли ходите? Как са го спасили, ако не е тайна

# 5 844
  • Мнения: 54 478
Те работеха в Окръжна болница, преди 18 години. Дъщеря ми се роди преждевременно, в 28 седмица.

# 5 845
  • Пловдив
  • Мнения: 40 803
Здравейте, имате ли отзиви за Ориета Каменова или Атанас Петров? Също така искам да попитам има ли родили в Хирургиите и про кой доктор сте раждали, какво ви е мнението.

И за двамата само хубави неща мога да кажа. Спасиха и отгледаха детето ми. newsm51
Д-р Петров е уникален! bouquet
за първи път ги чувам Thinking

# 5 846
  • Мнения: X
docsi, ще ми препоръчаш ли някой, с който бих могла да обсъдя евентуална смяна на терапия при тромбофилия ?
Утре съм при хематоложката Кирова, но ми се ще и евентуален резервен вариант да имам, преди да се насоча при проф. Паскалева в София.

# 5 847
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Аз също съм с тромбофилия каква смяна и какъв резервен вариант има аз съм на Клексан и по принци трябв и аспирин протект да пия, но съм алергична. Поста ти ме заинтригува

# 5 848
  • Мнения: X
Ами хепарините са на дози - 0.3, 0.4, 0.6 или комбинация според нуждите.
Всичко е индивидуално - според самото изследване и според нуждите ти към момента.
0.3 и 0.4 се водят профилактични дози, аз съм на 0.4, но фраксипарин. И понеже съм хомозигот на Фактор V Лайден, съм с 80% повишен риск от венозни тромбози. Моят д-р ми каза на последният преглед да направя фраксипарина през ден, аспирина да си остане всеки ден, а при моите показатели това абсолютно противопоказно и не смея да разредя фраксито, страх ме е.
Та за това търся и някой, който да ме насочи какво да предприема. Ще ми се да изследвам и анти-Ха, което показва дали дозата на хепарина към момента е достатъчна, но не знам правят ли го някъде в Пловдив.

# 5 849
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Аха ясно, разбрах те, аз мислих, че има някаква алтернатива на инжекциите и ми стана интересно. Виж верно на консултацията в София какво ще ти кажат и стискам палци всичко да е безпроблемно до края Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт