Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 474 228
  • 11 706
  •   6
Отговори
# 5 790
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Момичета, можете ли да ми препоръчате добър педиатър, който да не е маниак на тема антибиотици, а да използва също и хомеопатия и по-щадящи методи? По възможност в център, ако не - където ще да е. Благодаря   bouquet


Д-р Пенка Дамянова - Педиатър и обща медицина в " Рилон Център " на Константин Величков 2.

# 5 791
  • Мнения: X
Благодаря ви  bouquet  Ако някой се сети още имена - да пише.

# 5 792
  • Мнения: 241
Ако някой има до6ри отзиви за психиатр. моля да сподели.

# 5 793
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Ако някой има до6ри отзиви за психиатр. моля да сподели.

Д-р Асен Бешков - Клиника по психиатрия и психология на МУ-Пловдив и Психиатрична болница Пазарджик
Доц. Стефан Попов - Клиника по психиатрия и психология на МУ - Пловдив и частен кабинет
Д-р Иво Митрев -  от същата клиника и частен кабинет
Д-р Стефани Аролска - същите .

# 5 794
  • Мнения: 166
Моля препоръчайте ми добър специалист за ЯМР

# 5 795
  • Мнения: 241
За др доц.Стефка Владева да попитам дали е все още в Каспелата? Кога и как приема? Телефон? понеже сум в чуж6ина. Знам че е до6ур специалист но чувам че имала про6лем в о6щуването?! Някой да сподели. моля.€лагодаря! bouquet

# 5 796
  • Мнения: X
listopad, тази д-р Герджикова гледам приема в ДКЦ6 и МЦ1? Пише, че имат договор със здравна каса тези заведения, защо е само на частно, няма места при нея ли?

# 5 797
  • Мнения: 660
Д-р Герджикова приема само в дкц до х-л Лайпциг,тя не работи с каса,приема в Дкц за преглед и избягва алопатия,работи приоритетно хомеопатия.Мога да дам и друга информация.Тя и още двама педиатри преглеждат в Общностен център за деца и семейства към община Пловдив,прегледите са  безплатни за деца до 8 години.

# 5 798
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Моля препоръчайте ми добър специалист за ЯМР

Д-р Димитрова - ЯМР-то което в в Хирургиите.

# 5 799
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
За др доц.Стефка Владева да попитам дали е все още в Каспелата? Кога и как приема? Телефон? понеже сум в чуж6ина. Знам че е до6ур специалист но чувам че имала про6лем в о6щуването?! Някой да сподели. моля.€лагодаря! bouquet

Да, доц. Владева е началник на клиниката по ендокринология на Умбал " Каспела " в клиниката е обикновено от 8 до 12 - 13 часа. Виж в сайта на Умбал " Каспела " някакъв телефон на клиниката. Ами да ти кажа, според мен няма проблем в общуването, просто има всякакви хора.
Поздрави!

# 5 800
  • Мнения: 87
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър психотерапевт за дете на 4 години, благодаря ви предварително bouquet

# 5 801
  • Мнения: 1 059
Чувала съм хубави неща за Радка Цонкова от ДЦ Слънчице, но не съм водила още моето дете.

# 5 802
  • Мнения: X
Д-р Герджикова приема само в дкц до х-л Лайпциг,тя не работи с каса,приема в Дкц за преглед и избягва алопатия,работи приоритетно хомеопатия.Мога да дам и друга информация.Тя и още двама педиатри преглеждат в Общностен център за деца и семейства към община Пловдив,прегледите са  безплатни за деца до 8 години.
Благодаря, свързах се с нея. Работи само на частно и то само като хомеопат.

# 5 803
  • Мнения: 660
Според мен е чудесно,че не прилага алопатия.Често се срещам с нея,тя си преглежда пациентите,изписва хомеопатия,а ако се усложнят нещата си изписва алопатични.Но да,като цяло е хомеопат.И за първи път срещнах наистина лекар загрижен за пациентите си.

# 5 804
  • Мнения: 646
При глаукома и перде, къде да се насочим newsm78

Общи условия

Активация на акаунт