СЛЪНЦЕ ПРОЛЕТНО ЩОМ НАПЕЧЕ,ЯНУАРЧЕТО В КЪЩИ НЕ ЩЕ СЕ ПРИБЕРЕ

  • 15 360
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 31
Честито на всички, които празнуват днес!  newsm51Късмета ви е в кърпа вързан, щом имате повод днес, в деня на Св. Патрик Flowers Four Leaf Clover. Как ми липсва празнуването-на този ден в Брюксел всички ирландски барове се пукат по шевовете, защото всеки има минимум по един-приятел ирландец и е  beer3  cheers много весело-ирландски песни, танци и бира до зори.

Тъжното е, че днес за първа година няма да мога да целуна моето любимо бабче за рождения й ден-загубихме я през октомври, светла й памет! Беше наистина страхотна и съм щастливка, че имах такава баба. Което за пореден път ме подсеща, че в ежедневието често пренебрегваме най-близките си и трябва по-често да им казваме колко ги обичаме kissМъжът ми си го отнесе.

Monick , тази картофена тортичка дълбоко ме заинтригува-нещо като испанска тортиля ли е, има ли яйца-метни рецепта, ако не те затруднява.
naiema, аз взех едно костюмче като тиквичка и едно космонавтче като тигърче-с ушички, к. сега не ги виждам в каталога-утре ще ги снимам и ще ги постна. Мисля на следваща поръчка елфчето да взема-бях го поствала преди за някой, който беше казал че ушичките на бебчето му са като на елфче.
Espa, страхотен е този мини-колежански стил, много шик- и аз съм фенка. Моя вариант е с червено пуловерче без ръкав с няколко сиви черти.
murvet77 , я какви нещица снасяш! Никога не съм предполагала, че сапунка така яко ще ме зариби newsm03. Да ви кажа, случайно мернах, че има цяла огромна тема във форума за този сериал-положението е епидемиологично smile3535  И сега са заедно в живота, така ли? 
 

# 286
  • Мнения: 61
Аз лично не виждам да стане, но...днес да не остана назад и аз счупих огледалото на колата и поодрах...И то в спрян бус Embarassed В една тясна улица до детската ясла, по която никога не минавам за какъв зор минах от там да ме пита човек...Мъж ми ме овика каква съм блейка....И ми е едни криво, че ми е първи инцидент...

Да ти препоръчам майстор?  Joy (извинявам се за малко чатския формат)

# 287
  • Мнения: 19
По повод Saint Patrick's Day ,който отбелязват и в САЩ , вижте тук как боядисват Chicago River, и  ТУК как става боядисването.
iver

# 288
  • Мнения: 31
Е не знаех, че и такова нещо има-да боядисват река така! Това екологично ли е? С каква боя го правят?

# 289
  • Мнения: 857
Много сладко зелено! Много ме кефи /дано не е токсично/.

Бръм по повод запека има много изписано, но според лекари повече от 72 часа вече се говори за запек, дори изпражненията да не са твърди и сухи. При нас се стигна до клизма, защото Марти се мъчеше и плачеше много.
За сега терапията при нас действа /пупупупу/. Намаляваме дозите и вероятно ще започна да давам сок  Sad, колкото и да не искам......Ако това е вариант да се регулира перисталтиката.....Разчитам, че след като го е казал педиатър-гастроентеролог има смисъл и логика....
Доника, не че ще те успокои ама и ние се поскарахме, днес не ми е ден.
С тая ваксина и аз съм в чуденка  newsm78. Ако я отпуснат безплатно ще е чудесно.

# 290
  • Мнения: 656
Тая пък нашта педи ни уплаши, че от преяждане може да се предизвика ГЕР. Така че внимавайте по колко им давате на децата. На нас ни каза 6 х 130 мл.

newsm78 Ха сега кажете кого да слушаме.. Моята педи ме уверяваше, че не съм аз виновна за ГЕР-а на Калоян.. Щото в началото нали се бях ошашавила много и в един момент реших, че аз съм го предизвикала с многото хранене... И тя ми каза, че не било възможно  newsm78

# 291
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Аз лично не виждам да стане, но...днес да не остана назад и аз счупих огледалото на колата и поодрах...И то в спрян бус Embarassed В една тясна улица до детската ясла, по която никога не минавам за какъв зор минах от там да ме пита човек...Мъж ми ме овика каква съм блейка....И ми е едни криво, че ми е първи инцидент...

Да ти препоръчам майстор?  Joy (извинявам се за малко чатския формат)
И се оплакваш!! Маце ,това ти е само за първи път, свиква се с времето.
Сладурчеста на мен ми каза докторката да давам около 120 гр.
Smiling_Sisi стига бе момиче, как така ти ще си виновна, гладно ли ще го държиш детето.

# 292
  • Мнения: 7
Дони Гого ме разби колко е дълъг  Mr. Green Heart Eyes  малии, той колкото батко си ...
Пък моето човече расте на кг  Mr. Green вратлето е бая подсечено...

# 293
  • София
  • Мнения: 3 249
Дони Гого ме разби колко е дълъг  Mr. Green Heart Eyes  малии, той колкото батко си ...

Той и на килограми го гони hahaha
Хайде заповядайте в новата тема
Утре ще я дооправям, че досега правих козунак  chef

Общи условия

Активация на акаунт