Клуб "Парфюмен ценител"-6

  • 21 024
  • 372
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 17 546
... едно едничко Лавли става за по-топло време...
Ето, на мен и Лавли-то не ми е леко като за топло време... Rolling Eyes

# 361
  • Мнения: 1 243
... едно едничко Лавли става за по-топло време...
Ето, на мен и Лавли-то не ми е леко като за топло време... Rolling Eyes

Лавли и за мен не е безплътен фееричен парфюм ако трябва да бъда честна! Peace Това според мен се дължи на мускуса, който го прави доста присъствен и дори леко ретро ( в хубавия смисъл на думата ), но си мисля, че ще става и за по-топло време. Досега съм го носила само есента и наскоро пак. Учудващо траен в студа, ще го видим и по-нататък  Wink

# 362
  • Мнения: 17 546
За траен - траен, няма спор! Леко ретро - отново да. Приятно ретро, макар, че не съм особено очарована. Малко като постои на кожата, става по-приятен от началото. Но безплътен... не ми е никак! Затова споменах на предната страница невероятните разлики в обонятелните възприятия на различните хора. Laughing
Но днес съм с толкова запушен нос, че нищичко не усещам  Sad , а се напръсках с нещо абсолютно лятно, за да ме размрази малко, предвид времето навън.

# 363
  • Мнения: 1 645
LOVELY си го обожавам въпреки че при мен изобщо не беше траен.Поливах се в буквалния смисъл за да трае,за 3 месеца изръсих 100 мл. И пак бих го купила Peace
Ефирен е,не е плътен...с това мога да се съглася ама изобщо не ми звучи ретро...явно "ретро" за всеки има различно значение. Аз го усещам малко синтетичен-химичен,но точно това ме привлича в него,както последно ме привлече и в ЗЕН на Щисайдо...колежката каза че и мирише на Ариел...но точно това ме накефи в него-тази нотка на изпрани дрехи,които висят да съхнат.

Моля,припомнете ми бялото кожено Трусарди че ми е далече времето когато го пробвах и не го помня...а видях вчера в един магазин 75% намаление на парфюми и този беше 100 мл за 20 евро. Също и Румюр на Ланвин,Кашмир на Шопар,Слънце,луна и звезди на Лагерфелд няколко на Ван Гилс,на Елизабт Арден и куп други които не познавам много добре и не обърнах внимание....ама как да устои човек на такива ценички Mr. Green

Та чакам отзиви за Трусардито че му се точа Peace

# 364
  • Мнения: 31 206
Бялото кожено Трусарди за мен е прекрасен върл кожен шипър. Абсолютно неподходящ за купуване на сляпо. Heart Eyes

# 365
  • Мнения: 35 969
бялото кожено трусарди е от типа на Кабошар

# 366
  • Мнения: 1 645
Бялото кожено Трусарди за мен е прекрасен върл кожен шипър. Абсолютно неподходящ за купуване на сляпо. Heart Eyes

Това че не е за поръчване на сляпо го прави още по желан. Кожен шипър казваш  Thinking
Мирисала съм го отдавна.По принцип много харесвам Трусарди и рядко техен парфюм не ми харесва.А как е като сила,трайност и за кой сезон е подходящ?

# 367
  • Мнения: 17 546
Румюр на Ланвин,Кашмир на Шопар
Румюр е особен, за мен - дневен аромат. Мек и различен. Като че основно долавям магнолията в него. Не вярвам всеки да го хареса от пръв дъх.

Кашмир... истински ориенталски парфюм! И като име, и като вид на шишенцето и като аромат! За мен е за вечер. Много сладък. Много! Веднъж го сравних с тава баклава. Ей такъв ми е, тлъст, сиропиран, захаросан аромат. Отчетливо долавям праскова или кайсия. Всъщност, абсолютно прилича на печено сладко от кайсии. Но ми харесва!  Crazy

Кожите на Трусарди са ми непоносими. Sad Трайни са! Мисля за есен или ранна пролет, но не и за топло. Даже по-скоро бих избрала подобен аромат за есен.

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 15:41 от Балу

# 368
  • Мнения: 1 645
Румюр на Ланвин,Кашмир на Шопар
Румюр е особен, за мен - дневен аромат. Мек и различен. Като че основно долавям магнолията в него. Не вярвам всеки да го хареса от пръв дъх.

Кашмир... истински ориенталски парфюм! И като име, и като вид на шишенцето и като аромат! За мен е за вечер. Много сладък. Много! Веднъж го сравних с тава баклава. Ей такъв ми е, тлъст, сиропиран, захаросан аромат. Но ми харесва!  Crazy

Кожите на Трусарди са ми непоносими. Sad Трайни са! Мисля за есен или ранна пролет, но не и за топло. Даже по-скоро бих избрала подобен аромат за есен.

Мерси  bouquet
Румюр го имам -100 мл и не искам да рискувам да се запасявам защото може от 100 мл да ми втръсне.Все още не съм го подносила интензивно. Кашмир съм го носила много на времето и все още го харесвам...чудя му се Thinking
Ще го видим това Трусарди,ще търся да помириша преди да го купя но пък и 20 евро-къде не съм ги дала newsm78

# 369
  • Мнения: 2 768
Мими, не е твой. Но ако все пак ти харесват Кабошар или Ароматикс Елексир на Клиник - да.
До колкото знам е доста рядък вече.

# 370
  • Мнения: 2 768
Понеже Денси си има малка рожденничка (  bouquet), на мен се пада честта, да ви кажа


НОВА ТЕМА

# 371
  • Мнения: 1 306
 Wink

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 10:45 от ***Ди***

# 372

Общи условия

Активация на акаунт