ПЛЕВЕН - 88

  • 18 605
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • плевен
  • Мнения: 644
Значи първо ако са наркомани ще са взели нещо защото те това чакат само да продадат нещо за да си вземат дозата-според мен това отпада.Втората кола която е била разбита на същото място ли е била на което е била и вашата???Ако да може да сте спрели на мястото на някой който спира само там и да се е направил на господин кой съм аз и да си отмъщава един вид защо ще ми спират на мястото.Ох незнам,не е и това начина  всеки да се прави на мъж ooooh!

# 16
  • Мнения: 40
Първо честит рожден ден на Пламси!
Ох, това е ужасно с тези разбити стъкла  Twisted Evil Ние живеем в блок Кооператор и преди две години ни бяха разбили стъклото задното, но то се случи докато едни деца се замяраха с камъни, така че по добре нашето стъкло, отколкото нечия детска глава. Нищо, че си остана за наша сметка. А това на ifka ми намирисва на вандалщина, щом няма нищо взето   newsm78 Иначе аз също четох за бум на кражбите за винетки. Само това ни липсваше да почнат и тях да крадат  #2gunfire Малко кофти тема за събота сутрин, но такъв е живота в скапаната ни държава.

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 08:44 от Svetlla_77

# 17
  • Мнения: 544
Честит Рожден Ден, Пламси! Желая ти всичко най-хубаво!

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Честит Рожден Ден, Пламси!

# 19
  • София
  • Мнения: 9 857
Честит рожден ден,Пламси!

# 20
  • Мнения: 153
 
ЧРД Пламси!
Здрава, Щастлива и мнооого красива да си!
и едно допълнение в нашенски стил: Каквото поискаш - в ръка да го стискаш!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 616
Честит рожден ден, Пламси! Желая ти много здраве и радост!

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит рожден ден, Пламена!
Много здраве и  щастливи усмивки!

# 23
  • Мнения: 113
Честит рожден ден на Пламси!

# 24
  • Мнения: 189
Пламси,честит празник.Бъди все така усмихната и чаровна Heart Eyes
                       
Един въпрос към момичетата,ходили в Метро-знаете ли дали там продават кинуа?
Аз ходих само един път и  нямах време да огледам всичко...
Атракция,аз като стана и бебе спи гледам да седна на компа,че иначе....А преди бях поспаланка,след като родих не ми се спи до късно Mr. Green

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПЛАМСИ! ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И МНОГО ОБИЧ ДА ИЗПЪЛВАТ ДНИТЕ ТИ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

# 26
  • Мнения: 2 556
Честит рожден ден на Пламси!!! Много здраве, късмет и любов   bouquet Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 2 135
Честит рожден ден Пламена

Константина, какво е това кинуа.
cveteto_2009 ако имаш въпроси за Редута ще ти помогна. Пиши ми на ЛС. Дано като помогна ми пристигнат поръчките Mr. Green
Атракция, много ти е сладко цветето. А какво стана с Аничка. Натали имаше жълтеница 3 месеца. Беше жълта даже и по петичките. Стойностите и бяха гренични за смяна на кръвта.Но не ми казаха да давам нищо. Само често кърмене, защото от жълтеницата се успива.

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 238
Пламси честит рожден ден,много здраве,щастие и усмивки

# 29
  • Мнения: 189
Кинуа е едно "вариво" да го нарека,много прилича  на лещата,но е с по-малки зрънца,има го в различни цветове,аз и розова и жълта леща съм виждала,ама хайде...Вари се за отирцателно време,много е вкусно,за много полезно не знам,но със сигурност не боли стомах...

Общи условия

Активация на акаунт