Пролет идва вече за радост на ЯНУАРСКОТО човече.

  • 9 940
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Бостън
  • Мнения: 13 708
ТЕДИ Simple Smile Да са ти живи и здрави момите! И двете твоето чуство за хумор да носят и минута да не скучаеш следващите 40-50 год Simple Smile)) ЧЕСТИТА ЩЕРКА!!!

# 286
  • Мнения: 31
Добро утро!  wavey
Зимна абсолютно съм съгласна с теб и аз така реагирам, когато Бандитко се цапардоса нейде
точно щях да те въпросирам Микки и ти, хоп ...подробноно си го обияснила както винаги, ами ще чакаме цената и банковата сметка и ...да поръчаме
Дама отбелязахте ли събитието... hahaha
Аз миналата година ходих на представлението на Камен Донев(сетих се, понеже гледам мигащата реклама от долу) бях в осмия месец и от смях едва не родих в залата, та исках да кажа на любителите на театър "гледайте го, заслужава си"

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 07:28 от millenita_g

# 287
  • София
  • Мнения: 115
Теди, честита Ви втора дъщеричка!

Нека бъде много здрава, много щастлива и много, много обичана!
Нека да е хубавица,
жизнерадостна умница,
цял живот да е щастлива,
грижи да не ви създава,
само радост да дарява
и момците да пленява!
А на теб - бързо възстановяване!
Към пожеланията се присъединява и моето съпружество ... още повече, че снощи го уведомих, че ще го пращам при мъжа ти (като доказал се женски татко) за обмяна на опит ... за момиче ... за второто  Mr. Green. На срещата ще трябва да обсъдим тоя въпрос  Whistling
Зимна, честито на порасналото ти момче (малко на патерица)! Пожелавам му всяка следваща негова обиколка около Слънцето да е по-вълнуваща от предишните!   bouquet за теб!
Микки, тениската е супер. Сега остава и да огледам на Васето дрехите и да избера размер. Само дето и аз се замислям ... дали и аз не искам такава  Crazy.
За захласването - и моя синковец го прави номера, само дето на мен ми се обръща всичко, защото в един момент почва чак да подбелва очите и да се отпуска. Та за това гледам да не се стига до захласване и му отвличам вниманието от нещото, което не е разрешено. Е, обаче понеже той си е малко магаренце и все за нещо се тръшва да реве ... тогава включвам тежката артилерия - баща му. Той да му духне в лицето, за да се успокои, че не се панира като мен и запазва присъствие.

Оф, още нещо мислех да казвам ... ама после (сега не се сещам).
  bouquet

# 288
  • Варна
  • Мнения: 974
Теди, честито бебе, да е жива и здрава, много красива и умна, с невероятен късмет, да върви само по рози и любовта да е вечена нейна спътница! Честито и на каката (вече) и на щастливия татко с толкова красиви момичета около себе си!!

А кво се чудите за име, нали е Мопси...Simple Smile

# 289

Общи условия

Активация на акаунт