Бретон

  • 5 592
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 014
На дълга коса не отива къс бретон, освен ако е на етажи (разбира се всичко зависи от типа на прическата). Но твоята определено изглежда по-добре с дълъг бретон. Аз веднъж нарави тази грешка и затова не ти давам да си пипаш бретона  Wink

# 31
  • Мнения: 2 596
Здравейте, пак съм аз с този бретон. Ами да ви кажа новината, все пак си го подстригах. Много добре ми стои, но нямам цифров, за да се снимам и да ви покажа. След като се върнем от морето, понеже утре заминаваме, ще се снимам и ще ви се покажа.  Grinning

# 32
  • Мнения: 7 186
Здравейте, пак съм аз с този бретон. Ами да ви кажа новината, все пак си го подстригах. Много добре ми стои, но нямам цифров, за да се снимам и да ви покажа. След като се върнем от морето, понеже утре заминаваме, ще се снимам и ще ви се покажа.  Grinning

Непременно чакаме снимки. Щом се харесваш и ти отива- това е най- важното! Peace
Весело и слънчево прекарване на морето!  Nature Sunny photo family

# 33
  • Мнения: 2 596
Весело и слънчево прекарване на морето!  Nature Sunny photo family
Благодаря.  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 616
Честит ти бретон, Биси! А мъжът ти как реагира?

# 35
  • Мнения: 456
Биси, радвам се че си се решила. Аз също мисля да го направя. Промяната ми се отразява добре!!! Радвам се и че се харесваш - то това е най-важното... Приятна ваканция и от мен!!! Grinning

# 36
  • Мнения: 2 596
Честит ти бретон, Биси! А мъжът ти как реагира?
Мъжа ми беше много зает да слага новото DVD и забеляза, че съм с бретон чаааааак късно вечерта. Стоя, стоя и изведнъж каза: "Я, какво хубаво бретонче имаш!"  Grinning Grinning Grinning

# 37
  • Мнения: 1 014
Искаме снимки Grinning. Ако ми хареса и аз може да си помисля по въпроса Wink

# 38
  • Мнения: 2 596
Непременно, обещавам!
nidisvet, само за теб да кажа, че съм на етажи по принцип подсригана, но на тази снимка не си личат, защото съм хванала голяма част от косата си отзад.

Общи условия

Активация на акаунт