Отговори
# 270
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Всяка седмица си купувам Магнерич и все още не са ми искали. А може вече и да ме познават   Thinking

# 271
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
CrazyDeina, в листовката на Магнерич пише, че е без лекарско предписание, следователно според наредбата за продажбата на лекарствата, не би трябвало да ти искат рецепта. Но има аптеки, в които поради непознаване на наредбата и презастраховане от страна на фармацевтите отказват дори и риванол без рецепта да ти дадат.

Момичетата с бързащи бебчета да се държат, вече сме достатъчно напред и каквото и да стане, бебчетата ще оцелеят  Hug.

# 272
  • Мнения: 0
Аз да ви кажа нещо започнах да се колебая за избора си на болница.  Междо другото Аркси мерси за инфото. Бях се насочила към Токуда, ама май почвам да предавам фронта за там. За планови раждания звучи чудесно, ама за естествени (както искрено се надявам да съм аз) нещо май май не става. А и това че АГ-то им разполага със 16 легла направо ме втрещи.
Записах се за 25ти за Шейново за деня на отворените врати. Bani мерси   bouquet
Някоя от вас ако ходи може да пиеме по кафенце след това да обсъдим чутото и видяното.
Rosi дано всичко при вас мине по вода

# 273
  • Мнения: 61
Аз също ще ходя на 25 от 14ч30, така че съм навита после за кафенцето Simple Smile Някой друг ще ходи ли?

# 274
  • Мнения: 0
Bani на мен ми казаха от 14.00

# 275
  • Мнения: 16
Стискаме и ние палци на всички мами с притеснения! Вярвам, че всичко ще е наред! Бебоците наистина са достатъчни големи, за да оцелеят, но все пак нека си седят още на топличко Simple Smile

Ние сме добре, на лекар сме другата седмица и почваме след това всяка....
Болница сме си избрали от началото, ще си раждам във Вита със секцио.

Мами аз да си призная ... много бързам с всичко Simple Smile Вече се запасих даже с 5 шишета Инфакол. Направо май прекалявам и трябва да се спра скоро. Simple Smile

# 276
  • Мнения: 61
Ами то има две групи, защото първата се е запълнила тази от 14ч, ти кога се записа? Аз звъннах тази сутрин към 9ч

# 277
  • Мнения: 6
Ей сега както си стоя и се замислих ... толкова е хубаво, че чакаме бебенца. Сякаш това че ще възпитаваме и ще се грижим за малките ни дечица, осмисля дните занапред. Извинявайте за изблика  Simple Smile, просто изведнъж както стоя и почувствах това толкова силно, и ... усмихнах се, хубаво е!
Нека всички сме щастливи, и дано само положителни неща в нашите темички занапред. Бързо оздравяване на всички с проблеми.
Усмихвайте се повече и си мислете по-често за хубавите моменти които предтоят.   Hug

# 278
  • Мнения: 826
Милички, дайте да я изписваме по-бързо тая тема и да почваме някоя по-късметлийска!
Предлагам и заглавие: С майско бебе във тумбака, само топ-късмет ни чака!
Glum, кефиш ме!  Party А заглавието е супер - дано да бележи новата темичка с късмет и добри новини. Peace

Момичета, да ви питам, някой записал ли се е на 4-ти за Денят на отворените врати във Втора градска? Да си правим компанийка. Hug

# 279
  • Мнения: 172
Dendri,там ли реши или още си в чуденка newsm78

# 280
  • Мнения: 826
Dendri,там ли реши или още си в чуденка newsm78
Не съм решила още Гери, но не го отхвърлям като идея. За сега на първо място си остава Окръжна, но утре ще разпитам Мими - дъщерята на Калеви, как да процедирам. Дали могат да ме "вземат" един вид, как да подходя, дали трябва парички да дам Embarassed... Логиката ми е, че има смисъл да раждам там само ако съм при познат лекар. Ако не стане, ще си ходя в Окръжна. Ще видим тя какво ще ми каже, все се успокоявам, че имам време да реша... Ама то си минава... Wink

# 281
  • София
  • Мнения: 6 179
Ами Dendri , евентуално може и аз да се присъединя към тази групичка на 4.04... Всъщност тази дата не се ли пада в събота?!  newsm78

# 282
  • Мнения: 172
Dendri,Калев се беше засилил за отпуска май месец, ама като чу че и аз съм май, и се отказа. Оказа се, че сме няколко бременни за тогава, та сигурно ще те вземе.

# 283
  • Мнения: 367
Малко смях за нощните птици  newsm47

две кокошки си говорят
-твоите яица от колко стотинки са?
-от 10,а твоите?
-от 12

-тая па за 2 ст.ще си разпори газа

две прасета пият кафе и си гледат едното врачува на другото:
-виждам топла кочина,хубава храна добър стопанин е малко неприятности по коледа.....

две безопасни игли си вървят през пустинята и си говорят:
-ох топло ми е
-еми разкопчай се

Късно вечерта. Жена върви по тъмна улица. След нея стъпки. Тя тръгва да бяга, след нея също. Стъпките я настигат и един мъж я сграбчва:
- Ще те изнасиля!
- Не, не, моля ви не...
- Няма не!
- Моля ви, не ме изнасилвайте, ще ви направя свирка...
Оня мислил, мислил и се съгласил. Момичето му направило свирката изправило се и лапнало цигара.
- Дай огънче.
Мъжът извадил запалка, запалил и пламъкът осветил лицата им.
-Радке!
-Татко!
-Защо пушиш цигари ти ма!

Мъж и жена в леглото. Изведнъж жената вика:
  -Бързо ставай и скачай през прозореца - мъжът ми си идва !
  -Ама как да скачам, виж какъв дъжд вали ?!
  -Скачай веднага, мъжът ми носи пистолет, ще ни убие и двамата.
 Нямало какво да прави, скача мъжът през прозореца и както си е чисто гол тича под дъжда. Пътят му минава през парка, а там трима тичат за спорт и здраве. Нашият тръгва след тях и единият го пита:
  -Често ли тичаш в парка?
  -Мда..всеки ден - полезно е за здравето.
 После другият го пита:
  -А защо тичаш гол?
  -Ами така е добре за кожата да диша.
 И третият:
  -А винаги ли тичаш с презерватив?
  -Оо, не, само когато вали.



 
Две бабички седнали на пейка.Едната вика:
 -Марче тука що мирише на мърша ма ? Марче ? Марчееее? Марчееееееееееееее ? ....


Една зимна утрин Милорд вижда в/ъ снега на моравата написано името му с урина..... Вика Джон и му нарежда да разбере на кой е урината. Връща се Джон и докладва- " Милорд, урината е на шофьора Ви, а почерка на жена Ви"




Гледа един старец млад мъж ходи клатейки се и разкрачено и го пита:
-Ишиас ли?
- Не исках да пръдна....но...

# 284
  • София
  • Мнения: 193
И аз може евентуално да се присъединя на 4.4. за Втора градска, и да наистина е събота!  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт