Отговори
# 285
  • Мнения: 172
Felina  Joy Joy Joy Joy Joy Много яки вицове!Дано мамите с проблеми са успели поне малко да се  отклонят от лошите мисли и да се позабавляват!И хайде-не дойде ли вече 20 стр и да почваме нова тема Crossing Arms

# 286
  • Мнения: 11
Dendri,Калев се беше засилил за отпуска май месец, ама като чу че и аз съм май, и се отказа. Оказа се, че сме няколко бременни за тогава, та сигурно ще те вземе.

Гери, ти при Калев ли ходиш? Аз също искам да си запиша час при него и да си ме преглежда до термина. Трявба ли доста време предварително да си запиша час или може примерно тази седмица за другата?

А какво имаш предвид че ще вземе и Дендри като са повче бременните за май? Да не би да си има лимит някакъв колко бременни може да приема за конкретен месец?

А това за отпукса май месец вярно ли е да не се окаже че ако искам да родя при него края на май него няма да го има на работа?

Тъкмо се бях поуспокоила че съм си избрала болницата и доки при когото да раждам, а то плановете ми могат да излязат криви ако скоро не си запиша час при него сигурно  newsm78

# 287
  • Мнения: 172
Това за отпуска беше шега! Аз ходя при него и при него ще си раждам пак. А за час-не знам, обади се и питай!Досега не знам да е поел ангажимент и към някоя бременна и да не го е изпълнил.

# 288
  • Мнения: 204
Моми4ета от няколко дни имам една идея ,но ми се струва 4е няма как да стане.Искам моята бебка да се казва с две имена ,едното задължително да е Венета .Аз мислих ,но не открих подходящо .Ако ви идва нещо на ум ,моля да споделите.

# 289
  • Мнения: 1
Добър вечер сладуранки   bouquet, надявам се, че сме приключили с лошите новини и ви каня в новата ни късметлийска темичка  Flowers Four Leaf Cloverhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381577.new#new Flowers Four Leaf Clover
Лека и спокойна вечер на всички   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт