*~106 пролетни кокичета, това сме ние - арабските момичета~*

  • 28 082
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4
Благодаря ти за бързия отговор Grinning,схванах как се сменя на кирилица Embarassed.а и благодаря за приветсвието Wink.доста отдавна 4ета из форума,но все ми бе6е неудобно да ви се натрапя.страхотни сте Embarassed.инфото много ми изясни въпроса с постоянното пребиваване  и ако вси4ко е наред в края на годината може и да го полу4име.дано Praynig

  bouquet  bouquet  bouquet

# 256
  • Мнения: 3 215
Приветът ми пак ще е бърз  Tired
Теди, изобщо не съм се наспала. Едва станах сутринта, цял ден в офиса и сега пак само за възглавницата си мечтая. Иначе работодателите ми хич нямат думата - аз съм си казала при какви условия ще им работя в началото и те са се съгласили. Да се оправят  Twisted Evil Не винаги е било така и също са ме мачкали и изцеждали, обаче сега си отмъщавам. Чувставай се възмездена по някакъв начин! Hug
КатеШ, радвам се,че се изяснило положението. Съжалявам, че си имала такива абсурдни преживявания. Права си, че това го има във всяка сфера на живота у нас. За съжаление.
Латеа, няма изобщо да те изяждам  Naughty В много голяма степен съм съгласна с теб. Аз се пазя от обобщения вече за който и да е. Имала съм ужасни преживявания "благодарение" на некадърници, както и лекари буквално са спасявали живота на мои блзики хора и мен и ще съм им вечно благодарна. Нормативната уредба е калпава, спор няма. Има и доктори, които се възползват от положението си и искат подкупи най-безсрамно. Но имаме и много опитни и честни доктори. Идиотско е да се каже,че е въпрос на късмет при кой ще попаднеш, но май е точно така..
Дина, знам за какво говориш и колко трудни са решенията в подобни моменти, но в живота има неща, които не можем да контролираме колкото и да искаме. Пожелавам ти да имаш твърдостта да отстояваш решенията си и силата да намериш покой след това! Hug
КатеМ, сладолед и пуканки - на това му викам супер комбинация. Като добавиш и някой интересен филм и животът става чудесен поне за малко. Peace
Анди, добре дошла и от мен!  bouquet
Пак споменах малка част от вас, но не е от лоши чувства, вие знаете! Просто мозъкът ми заспива  Tired Оставям ви с пожелание за спокойна вечер и ползотворен петък (това второто е малко нереалистично май, ама нищо.  Mr. Green)   bouquet Peace

# 257
  • Мнения: 720
Олди...забравих днес да ти кажа ..видях в Теско/ знаеш го Wink/  картичка  със снимката на твоята мадама на аватара  Mr. Green... другия път ако е там...специално ще ти я купя. ( чак се постреснах в първия момент..викам бре Олди какво прави тука хехе)

# 258
  • Мнения: 3 215
ха-ха-ха Връщам се тогава, за да си купя картичката  Joy Ако пък ти ми я купиш, ше е още по-чудесно  Hug
Известна съм навсякъде, спор няма  Mr. Green

# 259
  • Мнения: 177
 Добър вечер момичета,
Анди-Добре дошла сред нас!Разкажи нещо повече за теб.
Теди,ти и се радваш на ваканцията-аз пък се чудя как ще се справя...толкова задачи имаме ,а с тримката как ли ще се комбинираме не ми е ясно.Племенника и той ще е покрай нас,че сестра ми ще пътува с девойките за тоалет на абитуриентката.Канят ме и мен и така ме съблазнява идеята,ама какво ли ще заваря???Телефона е на средния и почти му е видял сметката,аз също съм против ,ама кой ли ме пита,за тези работи баща им решава.
Кате-радвам се ,че не е глукома.Кога ще ходим на турската?Гледам напоследък ,че всички панталони са ми широки и днес като се метнах при майка ми на кантара(моя е счупен)съм свалила 5 кг от тичане насам-натам.И то като зарязах всички хапчета и диети.
Хари-духнахте ли 10-ката на тортата?Върти ми се в главата ,че бяхте преди нас.При нас предстои наскоро,а аз нищо не мога да измисля.Младежа и той предлага едни партита,където няма да е неговата....
Момичета-децата ме помолиха да пусна това http://www.climateact.org/images/earth-hour-2009-web-pdf.gif  http://www.climateact.org/bilderSofiareisemars09.html 
На всички  Hug и спокойна нощ?

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 00:42 от mmm3

# 260
  • Мнения: 73

Добро утро,ето за ранобудните по едно кафенце Hug
Малкия отрано ме е изритал от леглото и досега обикалях стаята да заспи,ама не.Даже приспивна песничка му измислих-българо-арабска:Дуно,маймуно нуну иначе бой по тантуну.
Кате-добре,че не е нещо сериозно.Кажи Ал хамдулиля и за нищо не се ядосвай
Амалче-как сте?
Деска-тия кремчета калорични ли са много? newsm78

# 261
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Ха'ди ДобрютУУУУУУ
И да вий сладкУ със кафенцето на Снежнототамарче и сас моята закуска Hug

# 262
  • Мнения: 465


Като сте се наредили толкова чевръсти домакини, за мен нищо не остана да сервирам.  Blush Освен да поседна и да похапна. То така май даже по-добре.  Crazy

Дуа, мерси, че покака блузката. Hug Оцелила си моя цвят - зелено.  Heart Eyes Но аз съм по по-сухарските модели.  Embarassed
Анди, добре дошла   bouquet
Кате Ш., каква се оказа в крайна сметка диагнозата? Скорошно оздравяване.  bouquet Ако съм те засегнала вчера, извинявай. Не е било насочено лично.  Peace
ммм3, палестинското училище ли подкрепя тази кампания? Понеже не разбрах написаното във втория линк.  Blush Хубава кауза, добре учат децата! Предай им, че ще изгася утре вечер.  Peace
Спорти, толкова си станала известна, че вече печатат картички с твоя лик.  Mr. Green Ех, а ние късметлийките тук имаме щастието да те познаваме задочно.  Crazy
Снежна, песничката е уникална  Joy   bouquet

Хайде, за трудещите се, бързо начало на уикенда, а на всички хубав ден   bouquet

Редактирам: Забравих да кажа, че ако случайно изпишете и цялата 20та страничка, моля изчакайте до днес в 2-3ч. на обяд за новата тема.  Peace Monsoon ще я пуска   bouquet

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 09:08 от Latea

# 263
  • Мнения: 216
Добро утро,момичета Hug

Чудни кафенца и изискана закуска-Снежна и Делта-мерси

Снежна-песничката дето си измилила е много хубава-разсмя ме Laughing(и аз на моите им правя така-пея песничка с бг мелодия,а пък на арабски -или си измислям Party-а и баща им им пее
някакви много смешни песни,отвремето когато той е бил малък.За петли с по едно око,за разни бабки дето правят зехтин Laughing)...Да нацелуваш децата  bouquet

Теди,петък е Laughingние пък май няма да имаме ваканция Crazy-искат да учат хората Laughing-За блузките дето питаш-само на едро работи моя човек-но з теб може и на дребно-само трябва да отидеш във втора база и да кажеш ,че си Теди от форума на арабските мами Laughing
(шегувам се-просто за теб разбира се,че може-)

Анди-Добре дошла-и дано скоро се оправите с документацията Hug

Магде -браво за петте кг-герой си ти-но с тези три юнаки-ясна ми е работата Laughing

Латейка,миличка-ако можех да правя чудеса,бих направила така,че всички лекари да ми заприличат на теб:love:-да имат твоя дух и позитивното ти нагласа,а също и бездънното сърце Hug
За лекарите си права-но то пък и при пациентите е така-има такива и онакива-свят  Peace(Ншааллла кхейр)-на теб ти желая много сила и успех на изпитите-другото ще се нареди  bouquet(и аз обичам зеленото)

Дина-дано си се успокоила вече- Praynig-животът  е пълен с недоумения,важното е дребчо да е добре  bouquet

Деска-вие с този данет значи(и аз го направих-щото е лесен)-моите пък харесват домашния пред купешкия отдавна-вчера минах с белия,но сложих и лешници и кокос-със същите съставки за Данет (домашно приготвени)
успешно правя торта-кремът е малко по гъст,сметаната отново се разбива,а блатовете са пандишпанови-ядки,киви,ананас-каквото ти хрумне  bouquet

Лек ден и весел уикенд  bouquet

# 264
  • Мнения: 305
Добро утро момичета!Чета си ви безмълвно за да не изгубя връзка с вас  bouquet

andy_tom71-в момента се занимавам с този проблем за постоянно пребиваване на мъжо(ливанец е)....но аз кандидатствам и като баща на БГ гражданин ooooh! ooooh! голямо тичане е-тук това ,там онова...един голям ад е.Мога да ти продиктувам какво са ми дали като списък отдел Миграция да събера като документация ако те интересува. newsm78

Желая Ви един спокоен ден Heart Eyes Ние вадим кътници и е ужас-реване,мрънкане... smile3507

аз захващам  newsm79 wash hang 1dishes newsm71

# 265
  • Мнения: 610
Здравейте пролетни кокиченца   bouquet

Снежна страшна песничка си пяла на малкия  Joy  обърнахте ли режима ?
Мароканско Кате- Мактуб ( много обичам тази дума )  Heart Eyes пазят им местата на малките в градината, сега правим изследвания , купуваме нови дрешки... Crazy приготвяме се, ще тръгват скоро .....
Кате  Hug радвам се, че не е глаукома .
Спорти привет  wavey
Латея прекрасен аватар и подпис , много ми хареса   bouquet
Жасмин  Hug как сте с Каруми ?  Thinking В БГ ли сте вече ?
Дуа  Heart Eyes от блузките с любимия ми зелен цвят  Flutter искам и аз .. Party кажи нещо за Амалчето чували ли сте се скоро ?

Поздрави на всички и хубав ден  Flowers Bouquet

# 266
  • София
  • Мнения: 18 123
Добро утро/то обяд стана Wink/,
Как сме в петък, празнично настроени?! Laughing
Латеа,преучи ли нощес? WinkУспех на изпита!  bouquet
Дуа,мерси за готовността да ни продадете блузки и на дребно.. GrinningДа видим само, кога ще се замъкнем нататък.Не съм стъпвала в Илиенци мноооого отдавна. PeaceПокрай песничките, които описа, че таткото пее на мъниците и малко поотрасналите, се присетих за една много смешна..Най-интересното е, че на фона на почти всичко забавено на арабски, каката безпогрешно помни думите на песничката, пята й навремето от тати. ShockedЕто я за бъзик:
Ънди дик , исму Мурси,
гаад идхан аль курси.
Джибт ель хоса у дабахту
б' мая сухна надафту,
б' джоз и лоз хашету
гуддам Сара хатету...
Безмислена като цяло, но забавна песничка..
Магде,предай на момчетата ,че и ние ще се включим в инициативата.
Шехи, прати  една картичка с автограф, да се хваля аз насам-натам, че те познавам... Mr. GreenШегичка...По-добре се почувствах от поста ти за овъзмездяването Heart Eyes.Голяма съм шматка, трупам в себе си недоволство и се стеснявам да го изразя, особено в отношенията си с работодатели..Ама напоследък съм се поотворила в тая насока. Wink
Близначкови,успех в детската, най-важно сладурите да са здравички!  bouquet

# 267
  • Мнения: 110
Добър ден!

Аз лунувам на вода /карам лунната диета/ и петъчно се ядосвам, защото след един уникален уникален телефонен разговор с партньори по проект, които бавят нещата от 21.02.2009 - дето се вика - от тогава -насам ... някои хора пътуваха, върнаха се, пак заминаха, 2 конференции по проекти минаха, животът си тече, ей го, в понеделник 30 мар 2009, 17 часа е пореден краен срок за предаване на досие...., но тези определени хора... на въпроса "Как сте?... подвъпрос ... отчети от нас няма..." отговарят "добре сме, работим!" И аз почти се учудих, понеже работа от тях не се е видяла- явно имат затруднения, финансов документ също... явно имат огромни затруднения. Не очаквах обаче следното "банковите ни светки са блокирани, ако днес не внесем 30% от дължима сума за неразплатени услуги!"  И аз ги питам - как ще ги внесат.... И ми казват "днес цял ден е петък".         

Та много се радвам, че сте добре и чакате почивните дни.

Извинете за объркания постинг... луда работа, ех.

За мен днес цял ден е петък! 

Близнаците
, дано тръгнат със желание твоите сладури!

Дина, как си, бъди силна. И аз имам такива моменти, особено след някой телефонен разговор с майка ми, когато ми се иска да върна времето назад и изобщо да не се е обаждала! 

# 268
Здравейте на всички,нямам представа дали тук мога да пиша, защото за първи път влизам след като ми изпратиха покана за което съм страшно благодарна.  bouquetПреди време пуснах тема свързана с мое запитване свързано с арабин и не мисля, че някой ще се очуди ако кажа, че много от отговорите не бяха симпатични Simple Smile...всеки се опитваше да ме съди и т.н.,което не е нищо ново де....За това сега съм много щастлива да открия тези теми тук и да видя колко много хора има...Simple Smile
Нямам идея дори от къде да започна да чета всичко,знам,че има различни теми...ако някой има желание да ми пише,моля ви....ще бъда много щастлива да си пиша с вас....
Аз съм с едно арабче от Либия,но както знаете визите са проблем и пътуваме за да се видим....
Е,като за начало спирам да дрънкам....пишете ми:)

# 269
  • Мнения: 3 804
Ами първо си направи регистрация-така ще можеш да изпращаш и получаваш  лични съобщения,а иначе добре дошла в темата Hug

снеже и ние така-баща им беше измислил за всяка по една песничка,обаче за пример ще дам какво пееха каките на Даяна-Даяна напикана,наакана ,засмяна-до тук добре-пеят и го на бг и съответно никой не ги разбира-до момента в който беше дошъл един техен братовчед-нали саме 3 бг снахи и ги чул да пеят-та ги попитал-наистина ли hahaha

А кремчетата преполагам са доста калорични Thinking

Хари как се сети за нас newsm78,как са децата-я пусни някоя снимка-сигурно много са пораснали.

Тук пак духа студен вятър-тази госина си имаме пролет,А  и на всичкото отгоре по планините е валял сняг.

Общи условия

Активация на акаунт