*~106 пролетни кокичета, това сме ние - арабските момичета~*

  • 28 053
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Рафаелчик Hug
Аз съм написала коя снимка от къде е бе Душа.
Ей ся ще отскоча да видя да не са се затрили надписите newsm78
Рафчик, надписите са там. Прочети под Коментар  bouquet

# 31
  • Мнения: 3 804
хари браво-на моето през 6 месеца и окъсяват-ве4е  се чудя дало направо да не купувам поне един  номер по големи Grinning,голямата кака беше абсолютен фъстък-на 4 и нещо беше около 97 см-а Даяна сега на 3.5 е 104 см.

# 32
  • Мнения: 720
Деси , аз така правя - винаги им вземам малко по голям номер дрехи /особено по скъпите / . Иначе ти много я контиш твойта г-ца ...все нещо и купуваш Simple Smile..браво.

# 33
  • Мнения: 3 804
. Иначе ти много я контиш твойта г-ца ...все нещо и купуваш Simple Smile..браво.

Хари -ина4е ще заприли4а на щъркел-със 7/8 ръкави и крачоли Mr. GreenТази година дрехите които и донесох от БГ-и бяха големи-е повечето вече чувствително окъсяха .

# 34
  • Мнения: 3 215
Привет и от мен днес! Peace
Алба, мерси з апочрпката! Да е жива и здрава мама и да празнувате дълги години!  bouquet
Деси, Даяна ще я правим баскетболистка значи..или манекенка  Twisted Evil
КатеМ, попътен вятър и поздрави на европейците! Peace
КатеШ, компютърът и най-вече телевизията са едни от най-големите врагове на очите. Пази се! Капките облекчават, но трябва и дисциплина.  Naughty
Дина, чудя се къде ходиш, а ти на дискотека..Браво! Последно бях на нещо такова преди повече от година...потрисам се като си спомня деня след въпросната нощ.Надявам се ти да си по-добре  ooooh! За продължението на разказа чакам и Лили да се навърта по-често, защото и тя искаше да го чуе..
Наде, честита виза на двеойката! В кой град ще бъде? В Чикаго наистина е най-голямата бг-ска колония и много се подкрепят, но вече навсякъде има бг-ри. Горан не съм го гледала. В онзи клуб не мисля,че кракът ми ще стъпи някога...не съм фен на такива заведения. А и нямам силикон нито в устните, нито в бюста..не се котирам там   Stop
Хари,има ли признаци на трайно затопляне по вашите земи или само днес е слънчево по изключение  newsm78
Рейн,моите съболезнования за женичката! Иначе вие сте на много хубаво място сега. Аз съм била на два пъти там - в къща между Марбея и Естепона - прекрасно е  Peace Завиждам благородно!
Делта, изядох ориза и зеленчуците, месото го оставих. Който иска да го изяде  Mr. Green
Близнаците, върна ли подаръците или се правиш на ударена  hahaha  Hug
Магде, лаконична съм, но ти знаеш как е като е зает човек - дните минават за минути  ooooh! Да се надяваме,че през лятото ще въздъхнем  newsm78 Яси винаги ще си е бебе за вас - малкият ми брат е вече на 25, обаче за нас си е малък  baby_neutral
Амал, как е Лидия. Слушате ли се?
Дуа, излекувахте ли сливиците? Praynig
Иман, Тарик оправи ли се? Как ти е окото?  bouquet
Другарче, след лошото идва доброто. Трябва да вярваме, иначе не става. Hug
Мелани, как са малките полиглоти?
Ели, как е Дивка? Има ли признаци на укротяване? Twisted Evil

Да ви разкажа какво ми се случи вчера - звъни се на вратата сутринта, отварям и едно момче по чехли ми обяснява,че ми бил съсед и че жена му заминала, а взела кредитната карта със себе си и сега нямал пари, а му трябвали за децата и т.н. И дали мога да му дам на заем 10лв. Аз никак не очаквах нещо такова (още бях по халат и пижама) и му дадох 10лв...После си казах,че явно съм доста тъпа и едва ли ще си получа парите обратно. Но пък добрата ми половина ми казваше: Ами ако наистина човекът е имал нужда, ами ако ти беше в такава ситуация...И така спрях да мисля за тези пари. В един момент следобед пак се звъни - пак е момчето, върна ми парите и ми благодари. Казах си - Е, добре, че помогнах! А вечерта отново се звъни на вратата и дъщеричката му - едно ухилено беззъбо момиченце ми подава кутия с шоколадови бонбони.Стана ми ужасно съвестно, че изобщо съм се усъмнила в истиността на думите на момчето. Та мисълта ми беше - колко по-лесно е, когато има доверие между хората. И, че в крайна сметка от нас зависи дали ще сме добри или лоши и накъде ще върви светът. Не може съвсем без доверие да се живее...


# 35
  • Мнения: 720
Eх Спорти..по вашите -наши земи ...слънцето си е събитие ,дааа днес е супер тук.А за по трайно ...а дано ,че има нужда /поне аз /. Simple Smile

Интересна случка си имала ти. Не чувствай вина ,че си се усъмнила..имаш право .Знаеш хората какви са все пак, но правилно си постъпила- ето това е важното. HugНаистина от нас зависи дали ще изберем да сме добри ...абе то е казано- прави това ,което искаш на теб да правят... Peace А и нали знаеш...давай за да ти се дава- ето ..дала си 10лв. и си получила 10лв. + бонбони ... Simple Smile

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 15:48 от harriet TJB

# 36
  • Мнения: 1
Кате Мароки, мисля че добре правиш. Не е нужно да е някаква специална диета, освен това ми се струва че ще има по-траен ефект, ако отслабването е бавно. Аз вече изключих хляба от диетата си, но все още не мога да устоявам на картофите. Това ме подсеща, че вчера извърших

двойно прегрешение. Само с вас го споделям. Открих едно местенце, където правят разкошни печени картофи и току не издържа и се запътя натам, и поръчам огромен картоф с морски дарове. С мъжо уж си обещахме да икономисваме и да ядем готвено вкъщи, но ето, аз го предадох. Предвам и себе си, и амбициите си да отслабна. Sad

Олди, беше си предложила услугите да отговяаряш на въпроси за разделното хранене. Искам само да попитам кога да си пия кафенцето, и става ли да е с мляко и захар.

Случката ти от вчера е интересна. Не се коси за съмненията си. За съжаление измамите са доста по-често срещани от истинските случаи. На една моя дружка и бяха откраднали портфейла в София и тя нямала пукната стотинка да си купи билет за родния си град. Наложило и се да се лепне за една жена и да я моли да и купи билет. Като си я знам каква е тиха и скромна  трудно ми е да си я представя молеща някой непознат за пари, но има и такива моменти.

Рафаела, за съжаление няма да сме постоянно в Испания, но надявам се поне половин година. Ако беше за постоянно най-вероятно щяхме да сме или в Барселона, или в Мадрид. Мъжът ми си изгуби работата в Лондон, защото се наложи да отсъстваме повече отколкото предполагахме, и сега е намерил някакви възможности за малък бизнес в Италия, или Испания. Но нещо все повече се разубеждава, че трябва да останем тук, а аз положих всички усилия да го накарам да кандиса, но не знам...В Испания се чуствам добре. И физически, и психически. Всъщност отдавна не ми е било толкова приповдигнато и не ми се мисли за никакви мрачни, облачно-дъждовни острови, но в крайна сметка мъжо май е прав...Но от сега оплаквам деня, в който ще напусна Испания.

# 37
  • Мнения: 610
Здравейте пролетни кокичета   bouquet


Алба- Честит юбилей на майчето! Да ви е жива и здрава !

Мароканско Кате добре сме , лек път и от мен  Hug Hug
Жасмин как сте  Thinking
Делта мерси за вкусния обяд   bouquet
Спорти върнах ги  Wink ....а продължението на разказа и аз го чакам .. Party

# 38
  • Мнения: 3 215
Хари, и по вашите-наши земи днес е слънчево, но ветровито и аз домакинствам на закрито  Mr. Green Права си много - дай,за да получиш - веднъж бонбони, друг път друго.Така е откакто свят светува. Знам, че и ти си на този принцип! bouquet
Рейн, кафето можеш да го пиеш в посочената комбинация. За прясното мляко има едно основно правило - най-добре е да не се комбинира с никаква храна, защото в стомаха се пресича и ако е комбинирано с храна, я обгръща като обвивка и затрдунява усвояването и. За захарта знаеш - колкото по-малко толкова по-добре. Много е вредна, така че изключи я доколкото можеш. Ако ти се хапва сладко - по-добре плодове. В Испания поне има в изобилие. Peace
Близнаците, успокоих се  Mr. Green Викам си да не би да си ги задържала  Joy При малко свободно време, ще продължа с разказа при това положение  Peace

# 39
  • Мнения: 169
 Е при нас вече е като лято- така че моля да заповядат нуждаещите от слънце  Grinning .Делтич мерси за обяда ама сега трябва да се стукна малко с яденето  Mr. Green.
Алба честито на майчето ти!   bouquet
Дина аз много не разбирам ама Дани си е перфектен така- по -хубаво да е втален не като някои мои познати  огоени още от ранна детска възраст и като тиинове страдат от комплекси.
Монсун- моите съболезнования за жената.
Дано да по останете в Испания и мъжо да успее в начинанията- щом се чувстваш добре значи може би това е твоето място. Как приема детето  промяната?
На всички  Hug и мерси за подкрепата

# 40
  • Мнения: 3 215
Белбей, пропуснах да ти пратя една прегръдка по-рано  Hug Стискам палци за лек финал на бременността и прекрасно начало на майчинството! Praynig

# 41
  • Мнения: 169
Мерси Олди, скоро и ти да ме последваш   bouquet

# 42
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет със много слънце и синьо африканско небе! красота е пролетта, особено ранната!
олди, много хубава постъпка, жест или както искаш го наре4и, малките ръ4и4ки са ти върнали добрината! да ти докарат  и на тебе едни такива добри ръ4и4ки да те гушкат и да ги у4иш на 4ове4ност! Hug Praynig
рейн, радвам се ,4е сте установени и при това на красиво и уютно место! душата си е намерила хармони4но местенце и си иска да стои там! Peace
раф, браво на анто! наистина му е добре в градината , а и ти си се улеснила за някои процедури! здрав да е! Hug
деси, нека си расте детето!  от август, дето взехме  дрехите, вси4ко ние по мярка или късо и тясно! ами край ще подаряваме цял гардероб- уж бяха широки , големи ,дълги, ама дупето едно се заформя и бут4етата,женствени форми ,оле ,мале! няколко деца ще обзаведем с нови дрешки, някой дори не успяхме да сложим!
а как са палави ли са ви децата да питам?линда за миналата седмица направи няколко тежки бели и все нови измисля, както се казва ,ако може късщата по тухли да я разглоби, баща й само с "хубави новини " го сервираме за добър ве4ер! газовата пе4ка  запуши, с4упи дистанционното за приемника, окастри перата  на папагала и му направи "ска4ане от аспаруховия мост"-адреналинов папагал имаме-каскадьор!а беше много кротко дете, както казва баба й, не е нашето ве4е! Crazy
 при нас градината я нау4и да се бие и е мъжкарана като майка си! приятелите й са само мом4ета, в на4алото бяха изредени вси4ки моми4ета и отпаднаха на кастинга! ама и мом4етата я харесват за игри! Thinking

# 43
  • Мнения: 3 215
Белбей, мерси!  bouquet
Марси, просълзи ме, ей! Hug

# 44
  • Мнения: 110
   Момичета, благодаря ви сърдечно за поздравите за майка.     bouquet
 Предадох и всички до един по skype и остана меко казано трогната.  Praynig
 Благодаря и от нейно име.  Hug    bouquet   Hug

  Марси, като разказваш за Линда все едно описваш моето детство.  Peace
Гради характер, нека да е силна и отстояваща позициите си.
   Олди, постъпката ти е достойна за уважение.   bouquet
 Аз също вярвам, че доброто се връща и трябва да го правим, но не заради 'целта', а за лично удовлетворение.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт