По- голям бюст без силикон- реалност или мечта ?

  • 28 165
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 625
Има и още една възможност! Противозачатъчни. Аз не съм качила кг., но от чашка C сега съм D-Е

# 16
  • Мнения: 2 388
Има и още една възможност! Противозачатъчни. Аз не съм качила кг., но от чашка C сега съм D-Е

Честно казано смятам, че е е меко казано глупаво някой ( не визирам теб, защото не знам с каква цел ги пиеш ) да се тъпче с противозачатъчни с цел - уголемяване на гърдите.
Друг е въпроса, че в по-големият % от случаите, с гърдите растат и дупето и корема и всичко останало.

# 17
  • Мнения: 13 625
Ест., че не ги пия заради гърдите. Аз и преди си имах. Просто се получи този ефект.

# 18
  • Мнения: 166

Както какзах, не съм споменала че търся ефекта "Уаааллл", но ако има макар и малка възможност гърдите да станат по- сочни, да се стегнат, изравнят или уголемят с 3-4 см, защо не ?! Дори и това би било нещо!
fluffi,

Искаш нещо прекалено! Това, че пише че е само от билкови съставки са измислици. В БГ може да си пишеш всичко на етикета и никои не те контролира.
Освен че няма да има ефект от това, то и може да си докараш някакви здравословни проблеми.
 Ако нещо такова беше открито всички щяха да с големи цици. То това е както и с хапчетата за отслабване, ако имаха ефект, всички да сме фиданки.

# 19
  • Мнения: 10
И на мен ми пораснаха докато взимах противозачатъчни - Ясмин  Peace За съжаление наскоро ги спрях и сега гърдите ми ми липсват  Laughing

# 20
  • Мнения: 7 723
Блаженни са вярващите Crazy Joy

# 21
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Има и още една възможност! Противозачатъчни. Аз не съм качила кг., но от чашка C сега съм D-Е
Не при всеки се получава  Crazy
Аз също не съм наддавала килограми, когато пиех противозачатъчни.

# 22
  • Мнения: 7 723
Има и още една възможност! Противозачатъчни. Аз не съм качила кг., но от чашка C сега съм D-Е
Да, ама пропорционално с чашките расте и номерът на бикините обикновено Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 3 842
Има и още една възможност! Противозачатъчни. Аз не съм качила кг., но от чашка C сега съм D-Е
Не при всеки се получава  Crazy

Да, при мен например не, изобщо не ми действат подобни неща като цяло. Сигурно конски дози са ми нужни...  Joy

# 24
  • Мнения: 13 625
Е, индивидуално е разбира се! Аз килограми не съм качила, но чашките определено Simple Smile Последният път пробвах сигурно 20 модела сутиени докато ми стане един

# 25
  • Мнения: 830
Има и още една възможност! Противозачатъчни. Аз не съм качила кг., но от чашка C сега съм D-Е
Подкрепям, възвръщам си формите от преди да родя, без това да се отразява на трътката ми!

# 26
  • Мнения: 32
Има и още една възможност! Противозачатъчни. Аз не съм качила кг., но от чашка C сега съм D-Е
Подкрепям, възвръщам си формите от преди да родя, без това да се отразява на трътката ми!

Е, какво да кажа, освен- блажени да сте Simple Smile Браво на вас Simple Smile

# 27
  • Parsberg
  • Мнения: 435
аз също знам че от противозачатъчни се уголемява бюста но не знам точно от кои .Аз също съм взимала но няма голям ефект може да не съм попаднала на точните.Вие какви сте вземали

# 28
  • Мнения: 13 625
Aз пия Ясмин

# 29
  • Мнения: 556
Тя темата стана - "Какъв е ефекта на противозачатъчните върху бюста"

Общи условия

Активация на акаунт