По- голям бюст без силикон- реалност или мечта ?

  • 28 161
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 723
А Бени кво пие?
 Thinking

# 31
  • Мнения: 504
Абе може и да има ефект от хапчетата, но най- вероятно само докато ги пиеш. Преди години пих една течност, продаваща се в някакъв блок в Люлин, като бях студентка и си кътках парички от закуски, за да я купя. Е, ефект 0 е меко казано. Билкова беше и тя. Някои растения съдържат фитохормони. Но ефектът им е слаб и краткотраен.

# 32
  • Мнения: 372
По-скоро е мечта Wink
Въпросния препарат не съм го използвала - и не бих... Naughty
Доколкото знам, бирената мая и бозата също могат евентуално да подобрят положението. Друго достъпно разрешение на проблема е сутиен на Reflections или Wonderbra  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 222
    Здравейте, мацки !
Днес в аптека Санита случайно попаднах на една брошурка, която рекламира препарат за естествено уголемяване на бюста. Казва се БЮСТ ПЛЮС.  Пише, че е изцяло на билкова основа, от растения, които са използвани от шамани и лечители години наред, че повлиява на хормоналния дисбаланс, който впрочем бил основната причина за малките, несъразмерно и недобре офоремени гърди, та дори помагал за облекчаване на ПМС. Ето това е сайта на продукта- http://bustplus-bg.info/
Зная, че звучи изкючително абсурдно и дори смешно, но все пак надеждата умира последна ... затова искам да попитам има ли някоя от вас, която го е пробвала, има ли ефект, има ли странични ефекти като напълняване например или смущения в цикъла, ако случайно бюстът се е уголемил, след спиране на приемането запазил ли се е ефектът ?
и аз съм чел, даже и с доказателства, но не ми се вярва. За бюст и устни. Става въпрос на въздействие на мастни клетки в тези области, точно обратното при антицелулитните. Но в тези 2 области не се получава целулит, и те така. Ама афиф, според мен.

# 34
  • Мнения: 830
Регулон, ама това, че при мен се получава увеличаване на бюста не значи, че при други ще действа така. Всичко е много относително и донякъде генетично заложено, аз си имах цици и преди това 70 C-D сега просто си връщам формите Wink

# 35
  • Мнения: 81
По-скоро мечта.
Можеш да увеличиш мастната тъкан,като качиш килограми(не на мускулна маса,а на сланинки чрез мазен чипс Laughing) или пък на хормонална основа да получиш издуване на жлезистите тъкани,което пък е нетрайно.
Големината на бюстта е следствие от процента и разпределението на мастната тъкан по тялото,наследствеността(големината на жлезата),еластичността на гръдната мускулатура...

Както и да е,аз не бих пила произволни лекарства,дори и от билки.

# 36
  • Мнения: 2 388

А на Монахинята и се увеличиха и то доста от Диане. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 7 723
А как`ви Руска кат не ще да рискува с противозачатъчни?
(възрастна съм вече...може и брада да ми поникне)
какви вълшебни хапчета да си купи? newsm78

# 38
  • Мнения: 2 388
какви вълшебни хапчета да си купи? newsm78

От тези, които са с дозировка 2 х 350 Laughing

# 39
  • Мнения: 7 723
какви вълшебни хапчета да си купи? newsm78

От тези, които са с дозировка 2 х 350 Laughing
А някъде дават ли ги на прЕмоция? Whistling

# 40
  • Мнения: 87
...но ако има макар и малка възможност гърдите да станат по- сочни, да се стегнат, изравнят или уголемят с 3-4 см, защо не ?!

Има и понеже съм добра ще ти я споделя.
Направи си една диета за качване на кг. Опитай да постигнеш ефект поне 10 кг отгоре и ти гарантирам един номер по-голям сутиен.



Уф, само ако може и някой да ми каже как тези 10 кг. да ги сложа в бюста, а не в дупето. Това ми напомня за един виц - как отслабвали жените - първо на акъл, на второ място откъм гърдите и на трето никъде, където трябва. Та ме е страх да не се получи и с тези 10 кг така  Laughing

# 41
  • Мнения: 1 645
...но ако има макар и малка възможност гърдите да станат по- сочни, да се стегнат, изравнят или уголемят с 3-4 см, защо не ?!

Има и понеже съм добра ще ти я споделя.
Направи си една диета за качване на кг. Опитай да постигнеш ефект поне 10 кг отгоре и ти гарантирам един номер по-голям сутиен.



Уф, само ако може и някой да ми каже как тези 10 кг. да ги сложа в бюста, а не в дупето. Това ми напомня за един виц - как отслабвали жените - първо на акъл, на второ място откъм гърдите и на трето никъде, където трябва. Та ме е страх да не се получи и с тези 10 кг така  Laughing

А мен ме подсети за друг...как една жена си търкала тоалетна хартия между гърдите щото разбираш ли виж как действало на задните части Laughing Laughing Laughing
По въпроса...позната си взе едни таблетки Брест-гроу и от тях наистина и се затвърдиха, поповдигнаха,стегнаха и леко набъбнаха Crazy хубава работа,но ги пи доста време,но като ги спря започнаха да си връщат предишния вид и тя пак ги почна...но май пак се отказа щото струват 50 евро на месец.Заслужава си каза,има ефект...даже много добър но и 50 евро на месец не са малко!!! Аз лично не бих давала по 50 евро на месец за подобни хапчета...но всеки си решава Peace

# 42
Най-лесния вариянт - сутиен с подплънки...  Party

# 43
  • Мнения: 13 625
То ако ще дава човек 50 евро на месец, направо да спести за операция Simple Smile

# 44
  • Мнения: 10
Ако можех да си го позволя, и толкова ми се искаше да си уголемя бюста, бих предпочела хапчета пред операции, стига разбира се да е сигурно, че от хапчетата няма негативни последствия  Peace Някакси идеята да ме режат и да ми слагат гадости в тялото не ми харесва  Stop

Общи условия

Активация на акаунт