лосионите за тяло на Garnier...

  • 7 890
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
В момента ползвам Garnier  за суха и дехидратирана  кожа но не съм впечатлена от него,като цяло козата ми не е суха от него но ми лепи

# 61
  • Мнения: 156
gargasmela, Лосиона за тен се оказа много добър Simple Smile Ползвам го вече 1 седмица а тена става много хубав с всяко едно намазване. Взех си този за светла кожа + крема за лице за светла кожа. Първите няколко дни забелязах,че направо бях станала по-жълта,но след още 2-3 дни жълтото премина в хубав тен. Даже вчера видях че имам едно петно под формата на линия точно където опира подгръдна на сутиена,но като се намазах след баня и останах така няколко часа без да слагам сутиен се оправи Simple Smile Имах петно и на вътрешната страна на ръцете но след вчерашното намазване се оправиха и те Simple Smile С две думи-много доволна!
http://www.dutyfreeperfume.co.uk/dfp/images/product/large/6255%20large.jpg
http://www.pharmacyathand.co.uk/media/gbu0/prodlg/3600540583956_IMAGE2.jpg
 Sunglasses Само се чудя като свърша опаковките дали да продължавам но с този за по-тъмна кожа Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1 904
Ползвам оранжевия-Garnier-intensive за нормална кожа Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 38 525
Аз съм си фен на лосионите на Гарние.
Обаче тоя Хидра лок ме дразни с миризмата си и как стои.
Белия с червени надписи е идеален за суха кожа зимата.
Не съм ползвала само червения. Може да го пробвам наесен.
Имам и жълтия за стягане.

Последно си купих 2 на цената на 1 Sun-kissed за тъмна кожа и ще се клепам цяло лято! Grinning

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 10:55 от Дилянка

# 64
  • Мнения: 131
gargasmela, Лосиона за тен се оказа много добър Simple Smile Ползвам го вече 1 седмица а тена става много хубав с всяко едно намазване. Взех си този за светла кожа + крема за лице за светла кожа. Първите няколко дни забелязах,че направо бях станала по-жълта,но след още 2-3 дни жълтото премина в хубав тен. Даже вчера видях че имам едно петно под формата на линия точно където опира подгръдна на сутиена,но като се намазах след баня и останах така няколко часа без да слагам сутиен се оправи Simple Smile Имах петно и на вътрешната страна на ръцете но след вчерашното намазване се оправиха и те Simple Smile С две думи-много доволна!
http://www.dutyfreeperfume.co.uk/dfp/images/product/large/6255%20large.jpg
http://www.pharmacyathand.co.uk/media/gbu0/prodlg/3600540583956_IMAGE2.jpg
 Sunglasses Само се чудя като свърша опаковките дали да продължавам но с този за по-тъмна кожа Simple Smile

Радвам се, че ти е харесал и че си придобила тен, но тъй като аз не го ползвах много време, не мога да ти кажа как да постъпиш със следващата опаковка. А да те питам проблеми с петна подмишниците имаш ли? Защото аз пак съм беличка и се чудя да го почна ли пак, ама малко ме е страх да не стане като миналата година.

# 65
  • Мнения: 641
...и аз имам жълтия за стягане.
Не знам дали ме е стегнал и дали имам нужда от стягане въобще,но кожата ми се чувства прекрасно с него и мирише на лимон.

# 66
  • Мнения: 557
...и аз имам жълтия за стягане.
Не знам дали ме е стегнал и дали имам нужда от стягане въобще,но кожата ми се чувства прекрасно с него и мирише на лимон.

И аз съм много доволна от него  Peace


Последно си купих 2 на цената на 1 Sun-kissed за тъмна кожа и ще се клепам цяло лято! Grinning

И аз си взех от него  но за светла кожа -още не съм го пробвала защото се мажа с антицелулитен гел.

# 67
  • Мнения: 239
Понеже виждам,че коментирате лосионите за тен на Гарние да ви кажа,ако все още не сте разбрали,че в момента тече много изгодна промоция-2 броя на цената на един.Аз си купих така 2 лосиона от Метро за около 6 лв.общо.Срокът им на годност е до 2011г,ако някой това го притеснява.

# 68
  • Мнения: 156
ами да ти кажа не съм забелязала някаква фрапираща разлика под мишниците, аз ползвам някакъв стик на rexona розов ама няма алкохол в него, май заради това няма проблем Simple Smile обаче е много зарибено почнеш ли 1 път и като видиш че става хубаво не можеш да спреш Simple Smile Rolling Eyes  bouquet  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт