избор на сенки

  • 1 674
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 63
Днес си взех едни минерални кафеви сенки на Артдеко и базата за сенки, утре ще ги пробвам и ще кажа как са  Hug

да, пиши за базата-колко издържат сенките и дали си доволна  Hug  bouquet

# 16
 dovolna sym ot senkite na isadora

# 17
  • Мнения: X
Съжалявам за може би тъпия въпрос, ама каква е тая база за сенки, за първи път я чувам  Embarassed

# 18
  • Мнения: 13 624
С базата сенките се задържат цял ден и цветовете са по-наситени.  Не се събират в клепачите!

# 19
  • Мнения: X
Някаква снимка, на кои марки я има, аз от кога искам нещо такова, ама като не знаех какво е Simple Smile

# 20
  • Мнения: 284
Днес си взех едни минерални кафеви сенки на Артдеко и базата за сенки, утре ще ги пробвам и ще кажа как са  Hug

да, пиши за базата-колко издържат сенките и дали си доволна  Hug  bouquet
Ами сенките с базата ми издържаха цял ден, в смисъл от към 7 сутринта до 5 бяха добре Simple Smile Иначе кожата ми е доста мазна и каквито и сенки да слагах ми се събираха след оклочас, максимум 2, така че съм доволна. А сенките минералните не ми се сориха нещо особено, не ча са лоши де, но... Simple Smile
Ето я базата : http://www.parfumi-market.net/baza-senki-artdeco-eyeshadow-base- … 5f565e233f1a7e671   Hug

# 21
  • Мнения: 13 624
Някаква снимка, на кои марки я има, аз от кога искам нещо такова, ама като не знаех какво е Simple Smile
Има и на Манхатън, аз ползвам нея и съм много доволна. ето  така изглежда

# 22
  • Мнения: X
Благодаря за бързия отговор, сега остава да намеря и къде ги продават във Варна Simple Smile, а Манхатана на каква цена е ?

# 23
  • Мнения: 13 624
Към 6 лв. някъде

# 24
  • Мнения: 434
Миналата седмица в Бонжура я гледах базата на Манхатан  и се позачудих,дали да я взема и в крайна сметка не я взех.
Но след като прочетох сега,че е хубава...ще я взема. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт