Бъдещи майки АВГУСТ 2009-Тема 23!

  • 11 779
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 010
Нев аз не мога да заспивам до 01-02ч. гле3дам филми и после пак се въртя... ама сутрин едва отлепвам към 10-10:30ч.

# 286
  • Мнения: 331
и аз сега не съм от най-поспаливите, преди ми се спеше нон стоп, сутрин,обед,следобед.... и все ненаспала се, а сега не ми се спи ве4ер,през ноща се будя по 5 пъти поне , а сутрин....мале мъка,едвам ставам, ама няма как ,на работа съм.....

# 287
  • Мнения: 2 382
Купих на мъжа ми лепенки против хъркане, че не съм спала от 3 нощи ooooh!.
Дано да подействат.В противен случай ме е подгонило безсънието по никое време.

# 288
  • Мнения: 60
мххх аз ставам към 9:30 повече немога а пък и човечето иска да яде по него време....и ставам Mr. Green

# 289
  • Мнения: 140
Аз напоследък до 22ч вече съм в хоризонтално положение. И днес си мислех да се излегна още в 21ч, ама НЕ! исках да изчета какво съм пропуснала последните 2дни, а то над 10 страници!
Виждам, че не само моето шкембенце расте Grinning за пръв път се радвам на това че съм "дебела", предполагам че и при вас е така Wink
Поздрави на всички мами, които вече знаят пола на бебока! Пожелавам ви все по-добри изследвания и още хубави новини Hug!

# 290
  • Мнения: 331
ох съчувствам ти  Шайн, и моя мъж хърка,/чупен му е носа и е зараснало нещо си там на криво , и затва хърка човека ,ама../  и някой път е направо нетърпимо , кажи по-натам за лепенките дали действат  аз да купувам, 4е си е кофти работа тва хъркане

# 291
  • Мнения: 2 374
И аз качих още снимки. Party
Трейси твоето коремче е толкова мъничко и сладко,направо много ти се кефя.
Нев,а твоето е страшно оформено,напомня ми точно на моете през първата бременност.

Момичета  Нова тема.

# 292
  • Мнения: 60
И аз качих още снимки. Party
Трейси твоето коремче е толкова мъничко и сладко,направо много ти се кефя.
Нев,а твоето е страшно оформено,напомня ми точно на моете през първата бременност.

Момичета  Нова тема.



Мерси Биа и аз си го харесвам не че на твоето му има нещо сега при 2-та бременност Simple Smile

# 293
  • Мнения: 3 010
Май за сега класацията по най-голям корем води НевНев  Laughing

# 294
  • Мнения: 521
Ох, и аз много много не мога да заспивам вечер. Лягам в 12, 1ч. понякога. И мъжа ако захъркааа, като го хвана за носа  Mr. Green Mr. Green и дъпрам докато не спре. А оная вечер се събужда в 3 през нощта и като ме избуха през лицето, направо ми разби и нос и всичко. И аз като получих сърцебиене, така се стреснах. А той горкия ми вика - миличка, обещавам ако още веднъж се случи, отивам да спя на дивана. Стреснал се вил и затова замахнал с ръка  Joy

Денди, аз чак сега погледнах снимките, и ти имаш мъничко коремче, остричко такова, не е разплуто като моето. Ама и ти си много слабичка, имаш ли 50 кг въобще?

Биа, и твоето е сладурско. Струва ми се, че пъпчето ти вече излиза. Време ли е, аз нямам представа кога започва да се показва, даже pepejeans беше питала, ама никой нищо не каза по въпроса. А ти кога си на преглед за тая миома? Дано всичко е наред.
Тя Нев и тя е с миома, Нев - при теб всичко наред ли е?

# 295
  • Мнения: 60
Ох, и аз много много не мога да заспивам вечер. Лягам в 12, 1ч. понякога. И мъжа ако захъркааа, като го хвана за носа  Mr. Green Mr. Green и дъпрам докато не спре. А оная вечер се събужда в 3 през нощта и като ме избуха през лицето, направо ми разби и нос и всичко. И аз като получих сърцебиене, така се стреснах. А той горкия ми вика - миличка, обещавам ако още веднъж се случи, отивам да спя на дивана. Стреснал се вил и затова замахнал с ръка  Joy

скачай в новата тема

# 296
  • Мнения: 18
Ice Queen Понеже не мога да ви смогна с четенето затова ти пиша чак сега количката която си си харесала всъщност е марка ADBOR, а piccolino е по-скоро името на този аз специално проверих и открих че има и други разновидности Ето една за близнаци ако някой го интересува

http://www.topobiavi.com/printable.php?id=54949
 А това е някакъв търг но нямам време да го проучвам обстойно
Дано съм поне малко полезна на тези които вече са се настроили на тази вълна

http://aukro.gbg.bg/19472-wozki-dla-lalek.html

Общи условия

Активация на акаунт