Гаф след гаф

  • 2 040
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 861
Сещам се за един мой гаф.
На Великден ще правя козунаци...
ставам рано в 6, всичко извадено от предишната вечер, абе като по учебник спазвам и най малката подробност...
меся тестото - 2кг. меся го 1 час, появяват се балончетата, ухае вкусно, а аз нямам сили да гледам вече, но меся ли меся Crazy
Слагам го по формите и тавите, втасва един път, размесвам го, втасва втори път и накрая хайде във фурната да се пече. На последната тава виждам цялото премерено количество захар, за всичкото тесто  в едно ъгълче завряно и ми прималява. Козунаците бяха номер 1, големи, пухкави, на конци абеее невероятни, нооооооо без захар Banghead Banghead Banghead Banghead
Единствено рулото беше готино заради мармалада и не се усещаше толкова липсата на захар
е оплаках се и аз. Embarassed

Ауууууу искрено ти съчувствам! На това се казва гаф! Ама ти явно си доста добра домакиня след като се наемаш да месиш козунаци, аз нямам тази смелост! Другия Великден съм у вас на гости, знам че няма да забравиш захарта този път! Grinning Wink
newsm10 newsm03

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
любимият ми гаф в кухнята е един на баща ми...

аз - дете
той - току-що се разделил с една мацка, дето правеше страхотни макарони на фурна и аз го врънкам да ми направи, защото ги обожавах. Запретна ръкави човека....след известно време вади произведението от фурната...ухаеше чудесно...само дето той незнаел, че макароните преди това се варят...мдаааааа

# 17
  • Мнения: 413
Хъм, сладка темичка Embarassed
По повод на микровълновата, аз миналата година спечелих чисто нова от една томбола и на третия ден сложих да пека орехи в нея - в малка чинийка, върху решетката!Но съм забравила да превключа на грил ShockedЗа малко да подпаля къщата, а "печалбата" стана като малко негърче!
а що се отнася до гафове в готвенето, домакинските умения нямат нищо общо с "човещинката".
Явно периодът е благотворен за излагации.
Аз вчера се сетих да купувам месо в 6 вечерта, пробутаха ми замразени "агнешки" езичета за много пари. Оказаха се от бабата на агнето, а каква миризма се разнесе в кухнята, щях да умра. Варих ги, после се опитах да ги замаскирам с масълце и чесън, но бяха отвратителни!Е, мъжлето ги хапна! Laughing
А оня ден правих някаква Торта на баба от Звездьовото предаване.
УЖАС!?  #Cussing out
Кремът не се получи въобще, а карах точно по рецептата!

Общи условия

Активация на акаунт