МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 53 841
  • 314
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 803
Добро утро,момичета.Няма да ви казвам,че сте страхотни,защото вие си го знаете,нали.Благодаря ви на всички за радушното посрещане тук HugАз иначе от близо три години се размотавам по форумите,но не си падам много по писането.И съвети да давам хич не ме бива,май ще съм идеалната свекърва Embarassed Иначе имам силно развито чувство за хумор,нося на майтапи,стига да не преминат в категория "подигравки" естествено.
Тениски си поръчваме от тук-http://portokal.bg/.Преди няколко месеца последно поръчах тениска със снимка на тримата юнака и съпругът ми много я хареса,една от любимите му е,носи си я с голяма гордост човека.
Желая на всички ви весел и усмихнат ден.Ето ви и една порцийка смях от мен.Може и да сте го чели,но  Embarassed
История с банкомати
[изпратен от ан на 30 юни 2005]
На 1 януари тази година, компанията Baksys пожела да въведе банкомати Drive-Thru.
Тази система позволява да теглиш пари без да слизаш от автомобила.
След тестов период е било установено, че определена категория хора
предизвикват огромни задръствания около банкоматите.
Полицията поради това е решила да забрани новата система, като е констатирала две процедури на използване. При едната няма никакъв проблем, но именно другата е причина за забраната.

Процедура Мъж:
1. Доближаване до банкомата.
2. Сваляне на стъклото.
3. Вкарване на картата и набиране на персонален код.
4. Избор на желана транзакция.
5. Изваждане на картата.
6. Взимане на парите и разписка.
7. Вдигане на стъклото.
8. Потегляне.

Процедура Жена:
1. Доближаване до банкомата.
2. Правене на няколко маневри докато стъклото се доближи до терминала.
3. Стартиране на двигателя, който междувременно е спрял по време на маневрите.
4. Сваляне на стъклото.
5. Намиране на ръчната чанта и изпразване върху съседната седалка, за да се намери картата.
6. Намиране на картата и оправяне на грима чрез огледалото за обратно виждане.
7. Един или два опита да се постави картата.
8. Отваряне на вратата за улесняване на достъпа поради голяма дистанция между колата и банкомата.
9. Поставяне на картата.
10. Поставяне на картата отново откъм правилната страна.
11. Изсипване на съдържанието на чантичката с документи върху съседната седалка, за намиране на кода, записан на корицата на някой от бележниците.
12. Въвеждане на кода.
13. Натискане на CANCEL и въвеждане на правилен код.
14. Избор на желана транзакция.
15. Оправяне на грима използвайки стъклото на автомата за огледало.
16. Взимане на парите и разписка.
17. Търсене на портфейла сред нещата на съседната седалка, за да се приберат парите.
18. Прибиране на разписката в чантичката с документи.
19. Оправяне на грима чрез огледалото за обратно виждане.
20. Потегляне и спиране след 2 m.
21. Връщане до банкомата.
22. Взимане на картата.
23. Търсене сред вещите на съседната седалка за портфейла за карти.
24. Прибиране на картата в джоба.
25. Оправяне на грима.
26. Стартиране на двигателя, който междувременно е спрял.
27. Каране 5-6 km.
28. Освобождаване на ръчната спирачка.
  bouquet

# 76
  • София
  • Мнения: 1 001
Дез, този малък сладък Тоби само за гушкане! Снимки, снимки - за любопитните пощаливи лелички. Laughing
Ааааа, Лили, аз съвсем сериозно помислих, че това е някоя приятелка на Димитър Laughing - добре, че имаш тениска с пояснения, че иначе  #Crazy Многа са хубави синчетата-живи и здрави!
ДИП, благодарско, че сподели - утеших се, че и мойта ще заобича гърнето "от раз" някой слънчев ден Laughing
Гледам Цоци няколко смехосъсипващи музи са я посетили в един ден - на някои неща се просълзих от смях Joy.

Не мога да се сетя какво още исках да казвам и кой още щях да спомена, ама старост-нерадост - докато си помисля нещо и съм го забравила newsm78 Embarassed Mr. Green

До скоро! Отивам да надувам балони и да изрязвам цветенца/докато не съм забравила Mr. Green/....принцеската утре ще черпи!  ura Stuck Out Tongue Winking Eye

# 77
  • Мнения: 331
Здравейте, момичета! Добре, че си правим весело в нета, че с това гадно време...
Аз чакам моите хубостници да се приберат от училище. И двамата имаха контролно първия час и то по един и същи предмет, само с различно наименование-Околен свят и Човек и природа. На големия това му е един от лесните предмети и все не чете сериозно. Снощи ми се наложи след работа да учим. Защото все прочитаме урока и казваме колко е интересен и лесен. А накрая определенията въобще не сме ги запомнили. Дано пък ме изненадат приятно.
Тази неделя е празникът на града ни и е дошъл лунапарк. Но заради това отвратително време сигурно няма да можем да отидем. Опитвам се да погледна и от положителната страна-колко пари ще спестя...
Добре дошла на най-новата мъжка майка във форума! Надявам се да се запознаем на срещата във В. Търново!

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Здравейте момичета!

Дез - да ти е честито бебчето - много да те радва - и аз чакам снимки! и като казах снимки - никак не успях да видя снимките на лили  Thinking - въведох паролата, но ми поиска потребител  newsm78 - а потребителя - кой е??? Но все пак - добре дошла Лили!

Ани - защо не се обади, че сте във Филибето????? newsm78 Щях да дойда да гледам състезанието!
valia_b - пожелавам ти да успеете с лунапарка!
Канима - не че не те забелязвам - но понякога не знам какво да пиша - или толкова много неща искам да напиша - че накрая си оставам само с четенето на темата.....  Thinking щото няма време за писане.....И аз искам да знам за това местенце - може да си заформим една "силна" група там!
ДИП - как да не ти честити човек! Ама това наистина е голям момент! Браво на порасналото момиче! Като си спомня за тези времена....
Емко - чакаме с тебе! Пожелавам ти скорошно възстановяване, че с тези малки дечица - не е никак лесно!
Пенка конкретна  hahaha да спиш. когато всички спят инак... ще ходиш недоспала!
Хайде Юле - чакаме снимки и разказ - дано да си имала време за фотоапарат  Laughing
sweetkids_mama, помилвана, тъщичке, наде-   bouquet
Цоци - 10х за порцията смях!   Joy

Всички, които не споменах - голяяямо гуш от мен - вие си знаете!

Опа - да не забравя - спешен съвет ми трябва - имам гости и едната жена е с камъни в жлъчката - дайте акъл какво да сготвя за вечеря и утре за закуска какво е подходящо   newsm78 newsm78  newsm78 искам жената да се чувства добре и да остане с приятни спомени от гостуването си!

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 13:46 от radetok

# 79
  • Мнения: 1 410
Ето я нашата акробатка - http://vbox7.com/play:d8170a2d

# 80
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
Татянка-бърборанка много е сладка вашата акробатка.Браво. Grinning

# 81
  • Мнения: 803
Аз я взимам за снаха за средния EmbarassedЩото и той е такъв бесен,даже известно време ходеше на акробатика.

# 82
# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Невероятна каскадьорка!!!! - Татянче имаш голяяяямо съкровище!!!!

Да знаеш колко спомени ми нахлуха в главата - този начин на придвижване го гледах години - а моите момчета никога не протягаха ръце надолу а дирекно "приземяваха" на глава!!!

Хубаво е, че има вече толкова техника, за да може да се документират такива скъпоценни моменти!

# 84
  • Мнения: 803
Добър вечер на всички  HugИскам да ви се похваля,че днес в детската градина останах много приятно изненадана.Оказа се,че изтърсачето ще е безплатно пребиваващо там като трето дете.Благодаря ти,Българийо!  bouquet  Та се сетих за реакцията на майка ми,когато и казах,че ще си имаме бебче.Еми не беше от положителните Mr. Green"На вас и без друго ви е трудно да се справяте сами,вместо сега като поотраснаха децата да си поживеете спокойно и мирно,вие сега на стари години с бебета ще се занимавате."Аз пък и казах,че третото ни дете ще ни подмлади,ще ни сплоти,ще ни направи още по-щастливи и отговорни родители.А пък и ще ползвам безплатно услугите на БДЖ-то,като многодетна майка Grinning
Сигурно и при някои от вас ги е имало тези моменти,отношението на близките хора относно решението да имаш повече от две деца. newsm78

# 85
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
Аз криех до край третата си бременност от родителите ми.
Майка като е разбрала е щяла да припадне.
То и аз щях да припадна,като разбрах,че съм бременна с третото.Бях със спирала,тя се извадила нещо,и аз оплодена и с цветна бременност Laughing.Като отидох на доктор бях в 4м.,но не съжалявам.То ще ни е късмета.А пък от хорските приказки хич не ми пука Heart Eyes

# 86
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Joy Joy Joy

Танче пусках си я няколко пъти тая твоя щерка,щях да събудя къщата Laughing

Лили welcome Оф и на мене ми иска потребител и парола тъпата снимка бг.,а линка е пуснат правилно и не успях да разгледам снимчиците Tired
Та се сетих за реакцията на майка ми,когато и казах,че ще си имаме бебче.Еми не беше от положителните Mr. Green"На вас и без друго ви е трудно да се справяте сами,вместо сега като поотраснаха децата да си поживеете спокойно и мирно,вие сега на стари години с бебета ще се занимавате.
Сигурно и при някои от вас ги е имало тези моменти,отношението на близките хора относно решението да имаш повече от две деца. newsm78
  ....ааа,не ми говори направо,майка не,обаче все едно цитираш свекърва ми,много криво ми стана и то при условие,че го планирахме месеци преди това с мъжа ми.Радват и се много сега де...

ДИП,честита госпожичка "безпамперсна" Hug

Аз щото нали съм зодия козирог тъпо и упорито и моите(двамата по-малки) след 6-ия месец не са виждали памперс,успях да ги "дресирам"(така се изказват разни съфорумки относно ранното приучване към гърне) да не се напишкват в гащите,при това без да хабя грам нерви,за каката в далечната 91г.,нямаше такива екстри изобщо.

МаминкаВаня,да ти е живо и здраво слънчицето Катрин все така да продължава да изпълва сърцето ти с щастие!!!

# 87
  • Мнения: 367
Момичета, Twisted Evil Twisted Evil Twisted EvilНе мога да си пусна поста,все отива в небитието,това ми е трети път!Пък аз нали обичам да си пописвам.... Close
Дез,да ти е жив и здрав юнака и дълго да се кърмите...за нас не се притеснявай,просто пускай по някоя и друга снимчица,да плакнем очи.... Hug Hug Hug
Пешеходке,честито ви махане на памперса и осъзнато пишкане в гърне!Голямо ти е вече момичето,ами си го пази,че вече ти го оглеждат свекървите! Wink
Маминка Ваня,да ти е жива и здрава Катрин!Много да те радва,дано си и надула достатъчно балони Whistling
Ани,браво ще е малко за твойто момиче,мойте адмирации! bowuu
Здравей Лили!Мама на трима!Не се притеснявай ,за роднините винаги е така,но някак с времето и поотминава,като че ли... newsm78И аз не можах да разгледам снимките, Thinking Ще ми се да видя,от какво се стреснаха ДИП и Мама Цоцоланка..... Mr. Green
Мама Цоцоланка,точно когато темата позамре и "порция смях" веднага е насреща,благодаря ти!  bouquet
Габи,къде си ?Да не се притесни ,че ще дойда? Mr. GreenЗа сега поне не ми се очертава път натам,само до Гърция,което ми напомня...Олимпия,да ти е живо и здраво и твойто детенце!Ееее,много рожденници на тази дата,бреее....
Пиги,Пиги,един мой любим ник.....отдавна не те бях виждала....и аз мойте ги "дресирам",не се притеснявай,сигурно за другите това се дължи на факта и диагнозата "многодетна майка"  Thinking И някой на скоро беше казал че"те държали на качество ,а не на количество",е,ние нашите деца не ги купуваме в зарзаватчииница та да гледаме количество и качество... Mr. Green
Звездата Вечерница,нали винаги грее най-силно и се вижда всяка нощ?Къде си,пак ли само четеш? Peace
Ларива,пак ли нищо ново,или твойте момчета те "изритаха от компа",колко тетрадки и учебници преписаха,а? hahaha
Суит,дано не се местите,това емоционално ще натежи,опитай се ,дори и да е трудно да го насърчиш да се пооправи,то и учителите са едни вече... ooooh!
Танче,ти разби моето нежно сърце.... ConfusedПишела съм "телеграфно",а CryАз,аз...точно аз.....
Акробатката ти е опасна/и в пряк и в преносен смисъл/да я пазиш,че виж вече взеха да ти предлагат LaughingАко толкова се притесняваш за твойто коремче,взимай пример от детето... Joy така хем талия,хем...освен ако коремчето не е от друго естество...девет месечно.... newsm78 Crazy
Емко,бързо ,бързо да се възстановяваш и дано всичко с резултатите да е ОК. Hug
Юле,сега пък дъжд,ама нищо ето на!Сигурно всичко е ОК.,само дето се притесняваш! PeaceЧакам снимки от Кламерче и от освещаването с Дидка/нали не съм разбрала погрешно? newsm78/
Ако успея да пбликувам този пост,ще разберете,че ние сме добре,на етап,"чакаме да видим къде ще ни приемат",в предучилищна,което ми напомня за още една майка която ми се губи ....Лени,къде си?Всичко наред ли е с теб и бебчо? newsm78
Иначе номер три търчи като подивяла,а номер две избира подарък за рожденния си ден/това ще е в продължение на близо един месец #Crazy/
Сигурно съм пропуснала някой,волно ,или неволно,но с този комп ще откача #Crazy
Веднага се сещам за Натали,бързо утре ако е прочела това да се отчете със закуска и капучино/за мен с две захарчета/,виртуална ,де... Mr. Green
А,къде е Здравчето,тя пък потъна! Crossing Arms
КаНиМа ,не съм те забравила,компа е виновен,"вирус",нещо го гризе,не се притеснявай и на мен ми се се е случвало да си говоря сама,но...сега аз те слушам и пиша и на теб.... Hug
 Помилвана[/b,как е брат ти,възстановява ли се според очакванията? newsm78
Ръководството,аз мисля ,че трябва да има санкции,поне малко да се постреснат,тия дето само четат,без да пишат,стреса в мали дози е като отровата.. Laughing Mr. Green
Моля, да отчетете упоритоста ми,това е третия ми пост/и то най-постния,щото вече почти угаснах пред компа  Tired,а на него не му пука..../
За всички newsm51  love001Айде лека нощ,отивам да спинкам!

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 02:32 от picaso

# 88
  • Мнения: 1 410
ПИги, Hug липсваше ни!Харесвам твоята упоритост и изобщо колко си дейна,дори и шофьорка!

Кико съм го гледала без памперс ,такива имах само за разходка,че бяха лукс.Мади беше с памперси,но бързо я "дресирах" на гърне - първо с акането,после и с пишкането.С Миши също имах голям успех ,но какво й стана след раждането на Аничка ,незнам.Започна да се нааква.С пишкането нещата са  малко по- трудни.Но имам за задача като се позатопли времето да заповаме тренировките и до края на лятото вече да сме научени.Аичка също се беше научила сутрин след като и сваля памперса и я оставя голичка ,тогава акаше и често докато аз стигна до нея ,тя вече се върти по часовниковата стрелка  и хубаво размазва .Но напоследък  не става.Ака си в памперса и чак като започне да мрънка ,че й е неконфортно,а и се разнася една миризма .....тогава се усещам ....манджата е "сготвена".


Момичета ,моите малки вече са будни.Ще си диписвам по-късно.

# 89
  • Мнения: 803
http://www.snimka.bg/my_albums.php?delete_album=355041
Паролата си е същата-221076
За всички HugПо-късно ще пиша...

Общи условия

Активация на акаунт