Берлински мами на среща събрани !

  • 3 808
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 230
Групичката става все по-голяма! Браво!
Весе, как 4 българки с деца около вас живеят? Освен Деси, кой друг? Сещам се за една Милена, но кой още?
Я кажете, не се ли преминава този уикенд към лятно часово време? Ако е така, ние с Маги не бихме могли да успеем да дойдем в 13 часа, по-скоро ни пишете за 14 часа налични.

# 46
  • Мнения: 1 768
Групичката става все по-голяма! Браво!
Весе, как 4 българки с деца около вас живеят? Освен Деси, кой друг? Сещам се за една Милена, но кой още?

Не ги познаваш.   Simple Smile

Мами,резервацията е направена за 13 часа.Моля,бъдете точни.  Hug
Ще познаeте кои са нашите маси. Wink

До вторник в кафе "Spielzimmer"- Prenzlauer Berg.  Stop

# 47
  • Мнения: 117
Няма да дойдем. Болни сме, и аз и детето. Не е тежко, но е заразно като сьдя по последователността на оплакванията на членовете на семейството.
Весело изкарване   bouquet

# 48
  • Мнения: 30
Еее гарги, съжалявам  Sad . Желая ви бързо оздравяване!  bouquet

# 49
  • Мнения: 230
Няма да дойдем. Болни сме, и аз и детето. Не е тежко, но е заразно като сьдя по последователността на оплакванията на членовете на семейството.
Весело изкарване   bouquet
Гарги, бързо оздравяване! Жалко, че няма да можете да дойдете. Ама какво дете? Не знаех, че си толкова напред с материала, мислех, че чакаш първо, а не второ дете. Mr. Green Колко е голямо първото? Момче, момиче? Grinning

# 50
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Ех, Гарги, бях се наточила...
Бързо оздравяване!

# 51
  • Мнения: 1 768
Предлагам на първи май да се видим отново,но този път и с татковците.Съгласни ли сте в 14 - 15 часа в парк Фридрихсхайн ?

Първи май е петък и е почивен ден.  Peace




# 52
  • Мнения: 1 768
Не мисля,че на татковците ще им е скучно.  Grinning Заведението предлага студена бира,картофки. Wink


Ако не искате в бирарията в парк Фридрихсхайн,може да се съберем някъде на грил-пикник.Татковците ще пият бира и ще грилват пържолките,а ние ще хапваме и ще си бъбрим.Децата не ги мисля,те ще си намерят забавления.

Кое ви допада повече?
1. Бирарията във Фридрихсхайн
2. Пикник-грилпарти  в друг парк

# 53
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Да се запиша пак! Хубаво ми беше и искам да повторим и затвърдим.
Веси, съгласна, но Приятелка предложи среща и по коктейлно време.Аз, принципно съм и за двете!


# 54
  • Мнения: 1 768
Тогава нека е на трети май  семейната среща в неделя.  Grinning Изберете само къде.
А за коктейлна вечер  по женски може да направим още един термин.Предложете  кога и къде.

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 11:32 от *Веси*

# 55
  • Мнения: 185
Аz съм zа парка Фридрихсхайн, около 1 до 3 Май, ако не плануваме до тогава да ходим на някой Mittelalterfest.

А то тогава може и там да има праzник...

# 56
  • Мнения: 57
пикник е много добра идея, аз съм "за"  Peace. а защо да е в друг парк, във Фридрихсхайн не може ли да се грилва? иначе и 1 и 3 май стават, засега не сме планирали нищо.

# 57
  • Мнения: 230
Здравейте, мами!
Отдавна не съм писала, все няма време.
Да кажа само за срещата - на мен 1ви или 2ри май като че ли ще ми е по-удобно. На 3ти май следобяда ми се очертава ангажимент.
За коктейлчето съм също за, само дето при мен се промениха часовете. Маги вече си ляга към 19,30, аз значи мога да дойда ако е някъде наблизичко още към 19,30-20 часа и да остана колкото си искам  Wink

# 58
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен скъпи мами от Берлин. Аз, приятелката на pazza, най после се появявам в медийното пространство на форума   Simple Smile
Искам да доложа, че за майската среща в парк Фридрихсхайн съм много съгласна, и както се очертава няма да имам претенции за точно определен ден.
 За това дали там грилове са разрешени мога да кажа, че предходното WE бяхме с Мона там и така бе опушен целият парк - няма да ви казвам. Е то е забранено разбира се, но всички явно са очаквали да няма контрол  по Великдена. Иначе си има и там специално място за грилване, на едно хълмче, но е доста малко и най-вероятно  се пълни бързо.

# 59
  • Мнения: 1 242
Добре се появила на Маруся. 123, проба, проба. Grinning

Аз все още съм под питанка. Значи, или идвам, или не идвам. Или съм само с Ева, или с цялото кралско войнство. Мисля, засега нищо още по-конкретно не мога да кажа. Laughing

А, да! Момичета, първи май не е най-удачният ден за срещи, особено във Фридрихсхайн.
Затова предлагам 02.05., поради щото 03.05 не е удобен на някои, прочетох.
Предлагам, макар и да съм още под питанка. Не съм ли куул.?! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт