Мнения за др. Кръстева-МД София

  • 19 880
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Много голяма част от мненията са от гости, което малко ми намирисва. На мен тази докторка не ми е направила такива впечетления, може ли някой да сподели по-пресни мнения?

# 16
  • Мнения: 24
Ето едно по-ново мнение... Преди около 10 дни съвсем случайно попаднах на Д-р Кръстева ( в МЦ Новум, където също преглежда). Открихме, че имам проблем, след което д-р Кръстева направи АБСОЛЮТНО всичко необходимо, за да ми помогне. За сега наистина нямам никакви забележки относно работата й. А освен това аз видях точно обратното на лошото отношение, за което говорите. Държи се наистин мило, видя колко съм изплашена и се постара да ме  успокои. Прие проблема ми лично и някакси усещам подкрепа от нейна страна...

Не знам защо има такава огромна разлика в мненията, аз просто казвам моето...

Последна редакция: ср, 25 юли 2012, 22:43 от dana_koleva

# 17
  • Мнения: 58
Аз също мога да дам само положителна оценка на отношението й към мен като пациент, обясненията, съветите, насоките и т.н. Също я срещнах в МЦ Новум. Тя беше първият гинеколог, който ми пусна изцяло подробни изследвания.
Омръзна ми да ме замерват с антибиотиците още от вратата и да чувам "какво да го изследваме, аз така като го гледам, това си е чиста инфекция".
Дали наистина говорим за една и съща д-р Кръстева?

# 18
  • Мнения: 58
Сега проверих, че първото име на тази д-р Кръстева, която работи в МЦ Новум /според  този сайт: http://lekari.informator.bg/cgi-bin/index.pl?_state=Category& … 7&offset=200/ е Красимира. Така че може наистина да се получат недоразумения.

# 19
  • гр.София
  • Мнения: 233
Здравейте,
малкото име на д-р Кръстева от МЦ Люлин Мед Камелия ли е? Наистина май става недоразумение в темата между двете докторки.

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.Аз също си водех бременността при нея до 6 месец,но се отказах,защото първо ми каза,че имам плацента превия(което не беше правилно),второ-при всяко посещение ми искаше пари по 40лв.за преглед,при положение,че и бях дала направление и капака на всичко беше като си поисках болничен тя ми заяви,че струва 60 лв.Просто абсурд,това лекар ли е или банкер?

# 21
  • Мнения: 20
Хубаво е когато се дава мнение за лекар да се каже и първото му име, защото и на мен ми се струва нереално, това което е написано по-горе. Д-р Камелия Кръстева беше мой гинеколог, преди да забременея и сега щастливо следим бременността вече 5 месеца. Смятам да раждам при нея. Изключителен професионалист, с добро отношение към пациента, визирам и други пациенти, които излизат от кабинета. Всички необходими изследвания са ми били назначени от нея... Наистина ми е чудно как е възможно да има лош коментар за нея, подозирам че има недоразумение с имената.

# 22
  • Мнения: 4
Раждах при д-р Камелия Кръстева със секцио. Беше много сложна операция,с пълна упойка бях. Идваше да види как съм няколко пъти.Благодарна съм на нея и на д-р Бояджиев за доброто отношение и невероятния професионализъм.

# 23
  • Мнения: 3
От раждането ми съм с добри впечатления от Д-р Камелия Кръстева и Д-р Бояджиев, но това е от 2014г. Някоя майка да е раждала по-скоро при Д-р Кръстева?

# 24
  • Мнения: 6
Тази година раждах при д-р Камелия Кръстева и съм с много добри впечатления. Желанието ми беше да родя естествено и след като избраният преди нея от мен "доцент" ме уверяваше, че не мога поради наличие на диастаза.... отидох при нея. Изключителен специалист и рядко срещано човешко отношение.

Общи условия

Активация на акаунт