Бременна ли съм?

  • 5 322
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 233
Пoжелавам ти искрено да видиш двете чертички

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
505150,съжалявам,мила!Стискам ти палци да успеете и скоро да видиш 2-те чертички.Дано ви одобрят за ин-витро,няма значение как,желая ти от сърце да си имате бебенце скоро!И на всички бебеправещи-успех /в това число и аз/. Praynig

# 77
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Много силно се надявам много скоро да видиш двете чертички, всичко да мине успешно и да гушнеш бебенцето си    Hug
УСпех, стискам палци  Hug

# 78
  • Мнения: 11 607
505150,съжалявам,мила!Стискам ти палци да успеете и скоро да видиш 2-те чертички.Дано ви одобрят за ин-витро,няма значение как,желая ти от сърце да си имате бебенце скоро!И на всички бебеправещи-успех /в това число и аз/. Praynig

 Peace Peace Peace Peace


Към авторката на темата - какво стана, има ли новини?

# 79
  • София
  • Мнения: 44 122
Авторката не е била активна от 17-ти....

# 80
  • Мнения: 23
Авторката не е била активна от 17-ти....

значи незнаем нищо .............  Confused


# 81
От вчера до днес да си бременна, няма как да ти каже който и да е, а това, че ти е станало лошо, може и да е от внушение и притеснение. А пък и да си бременна, не може за по-малко от 24 часа по такъв начин да го регистрира организма ти, че чак да се почувстваш некомфортно от храна или течност или цигара. Минимум 10 дена трябва да минат, за да почнат хормоните да ти погаждат лоши номера с обонянието.
zdraveite.citiram tochno vas tui kato sum suglasna che tolkova rano nqma kak da se razbere ili useti i sega na svoi red da zapochna s newsm78 oplakvaniqta.predi 15tina dni sex i final izvun urechenoto mqsto,den na predpolagaema ovulaciq.vtori dubul no neuspeshen i se pak doosta blizuk kontakt.dnite sled tova priznavam si che si vuobrazqvah dokato ne stana seriozno.eto veche 3 den zakusnenie,dobre opisanoto pridurpvane v leviq qichnik  leko sutreshno gadene golemi gurdi podut korem i mnogo lesno se izmorqvam a sunq e nai-jelanoto ot men neshto.bqh nervna predi nqkolko dni poveche ot obichainoto .no tova ne e kriterii.3 otricatelni testa no golqmo sumnenie.kajete mi  molq kakvo mislite po vuprosa...strah me e  ot tova ,zashtoto ne iskam da e taka.... Embarassed

Цитат
здравейте.цитирам точно вас тъй като съм съгласна че толкова рано няма как да се разбере или усети и сега на свои ред да започна с newsm78 оплакванията.преди 15тина дни секс и финал извън уреченото място,ден на предполагаема овулация.втори дъбул но неуспешен и се пак дооста близък контакт.дните след това признавам си че си въобразявах докато не стана сериозно.ето вече 3 ден закъснение,добре описаното придърпване в левия яйчник  леко сутрешно гадене големи гърди подут корем и много лесно се изморявам а съня е най-желаното от мен нещо.бях нервна преди няколко дни повече от обичайното .но това не е критерии.3 отрицателни теста но голямо съмнение.кажете ми  моля какво мислите по въпроса...страх ме е  от това ,защото не искам да е така....  Embarassed

ed. AnMary. Пишете на кирилица. Прочетете тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 23:17 от AnMary

# 82
  • Мнения: 349
Зрдавей!Разбирам вълнението ти-да станеш майка е нещо повече от прекрасно и ти го желая сърдечно!!!съветвам те обаче наистина да прочетеш повече относно зачеването,овулацията,тестовете и симптомите-има много симпатична и научна литература, която е много достъпна и полезна-мисля,че просто по-добрата подготовка,повечето информация и знания обогатяват човек и го правят по малко тревожен за себе си и своето бебе!знаем,че раждането на бебе е голяма отговорност към това прекасно същество и е хубаво да направим всичко по силите си, за да му дадем както на него,така и на нас-спокойствие,вяра и обич!желая ти да бъдеш наистина отговорна и хармонична майка!успех Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт