116 немска тема> крокодили - вносни и наши!

  • 10 859
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 605
Ива, да ти е жива и zрава Щерката   bouquet Наzдраве   bouquet Я кажи, харесва ли й лаптопа?  Flutter

# 256
  • Мнения: 1 178

Iva_T, да ти е честита рожденничката! Весел праzник!

Отдавна искам да ви питам как се обръщат децата ви към приятелите ви и към родителите на приятелчетата си от детската градина. Насърчавате ли ги да полzват обращенията Frau .../ Herr .... или ги ставяте да намерят сами подходящото обръщение?

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 18:45 от Tatti

# 257
  • Мнения: 1 817
Пепе, да ти е живо и здраво хлапето и много да ви радва!   bouquet

# 258
  • Мнения: 244
Здравейте пак,
Ве4е имам малко пове4ко информация относно какво е подписала сестра ми за бебето.
Зна4и подписали са и двамата само този документ Vaterschaftsannerкennung
Афгана е питал нотариуса тогава да подпишат и документ за правата над бебето,но нотариуса е казал 4е ще се информира пове4е по закона относно и тогава.
Сестра ми казва 4е бебето е родено във франкфуртска болница и за това тя трябва да отиде до Франкфурт да  вземе акта за раждане на бебето,но ще го направи когато афгана замине в на4алото на април за Русия и дано поседи поне пове4е от седмица за да може тя да изкара и паспорт на бебето и да заминат до като го няма.
Имате ли някаква представа за колко време се изкарва паспорт на бебе и има ли възможност за експресна поръ4ка  newsm78
Благодаря ви предватирелно   bouquet

# 259
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Пометох малко.
За религиозните разправии сме се разбрали отдавна.
Моля, гостите да си изтриват обувките на входа!

# 260
  • Мнения: 7 605
Татти, мерси   bouquet

Молинка, а тя къде то4но живее? Блиzо до Франкфурт ли е? Ина4е акт zа раждане се полу4ава дни след раждането, т.е. би трябвало да има ве4е такъв  newsm78  За паспорта трябва да отиде до Бон в консулството и да иzкарва пасаван. Нека йм се обади по телефона да ги пита дали става веднага и да попита какви то4но документи са необходими  Peace

# 261
  • Мнения: 244
Тя живее във Florsheim.
Тя ми каза 4е в близкия до нея град можела да изкара паспорт на бебето или Татяна   имаш предвид за български паспорт  newsm78

# 262
  • Мнения: 1 817
Ива, честита девойка и на теб! Да расте весела и щастлива!   bouquet

Леле, тука имало големи драки  Laughing , ако се съди по личните съобщения, които получих днес!  #Crazy

# 263
  • Мнения: 7 605
Moлинка, аz имах предвид български паспорт. Немски може да си иzкарва в обЩината по местожителство, става веднага, трябва само снимки да носи и да попълни един формуляр. При нас оба4е искаха и подписа на баЩата (женени сме). Но детето имали иzобЩо прав на немско гражданство? Двамата с баЩата с какво гражданство са?

# 264
  • Мнения: 7 605
Леле, тука имало големи драки  Laughing , ако се съди по личните съобщения, които получих днес!  #Crazy

А ти каква си, внасяйки сега интриги в темата? Или игонирай ЛСтата, или ги съобЩавай на модератор.
Тук да не би да сме в детска градина?  ooooh!

# 265
  • Мнения: 1 817
Леле, много си страшна!  Laughing Аз не съм като теб да гоня за всичко модератор... Joy
Май по-скоро ти не си надраснала детската възраст. Интересно обаче защо ми реагираш така. Явно гузен негонен бяга и ти ги викна да бършат след мене.  newsm78
Интриги?!?
...което ме учудва, защото аз поясних какво съм искала да кажа и не мисля, че съм нападала някого Peace . Дано не ви подразни Молинка и нея да я избършат! Би било тъжно да не се помогне на сестра й!  Wink

# 266
  • Мнения: 1 677
Здравейте, ще ме извините, че е със закъснение...
Честит Рожден Ден, Мартин!!!
Честит Рожден Ден на малката госпожица на Iva_T !!!
Дечица, бъдете живи и здрави, усмихнати и щастливи!!!

# 267
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 675
Зиме, стига вече. Това е детинско Confused
Мине не мине и правите по някой скандал Crossing Arms

# 268
  • Мнения: 7 605
Леле, много си страшна!  Laughing Аз не съм като теб да гоня за всичко модератор... Joy
Май по-скоро ти не си надраснала детската възраст. Интересно обаче защо ми реагираш така. Явно гузен негонен бяга и ти ги викна да бършат след мене.  newsm78
Интриги?!?
...което ме учудва, защото аз поясних какво съм искала да кажа и не мисля, че съм нападала някого Peace . Дано не ви подразни Молинка и нея да я избършат! Би било тъжно да не се помогне на сестра й!  Wink

 Shocked
Не съм се обърнала към модератор. Ако искаШ попитай Татти дали бях аz, моята съвест е 4иста. Аz дори не zнаех 4е са иzтрили неЩо твое, мислех 4е само това от гостта бе иzтрито.   
Дръж си определенията zа себе си, да не по4нат и теб да определят  Naughty

# 269
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 675
Татянка, стига Hug
Тати мина, затри на Мата, затри моя, затри на Зима и на госта. Така че всичко е в историята. Дайте да се върнем на нещо по-приятно като тема Peace

Общи условия

Активация на акаунт