Бременни от Инвито, Икси и Инсеминация в Клиника Щерев?

  • 52 322
  • 223
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 095
Моя глас е за д-р Ганева Simple SmileHeart Eyes
Имам си една малка принцеса от първи опит ин витро !  Hug

# 106
  • София
  • Мнения: 2 367
Гласувах за д-р Андреева. Благодаря й от цялото си сърце и разчитам на нея да посрещне малката ми принцеса на бял свят след около 2 месеца.
Нашият успех дойде след 2 неуспешни инсеминации и след 4-ти опит ИКСИ. Пожелавам си тази тема да се напълни с още много бременни момичета  Praynig

# 107
  • Мнения: 240
Първи опит ин витро, трансфер на един ембрион, чакаме бебе през май.
Нашата приказка е щастлива благодарение на д-р Коновалова!   bouquet Разчитам на д-р Коновалова за първата среща с бебето!  Дай Боже всичко за е наред! Praynig
Целия екип на клиника Щерев е страхотен! Благодаря!!   bouquet

Последна редакция: пн, 07 ное 2011, 11:06 от krisi72

# 108
  • Мнения: 132
Гласувах за д-р Тимева  Grinning
Благодарение на нея втората инсеминация беше успешна и сега гушкаме нашето 4-месечно съкровище  baby

Услех на всички и вярвайте че ще успеете,а в клиниката всички са страхотни  Hug

# 109
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Ето пращам тази тема в началото, може пък да се запишат в нея още момичета постигнали успех в нашата клиника Щерев. Хубаво е вскяка от нас която е в процедура или в започването и да си следи лекаря с какъв процент е. Не е истинска статистика, но пък е нещо. Аз ще си следя моята лекарка Hug Hug
Ще гласувам дай боже  Praynig Praynig Praynig и аз в скоро време  Hug

# 110
  • Мнения: 104
Аз съм бременна в 11-та седмица от 2-ри опит ин витро при д-р Тимева. Невероятен човек и прекрасен лекар. Много съм и блаодарна. Дано всичко бъде наред до края  Praynig Praynig Praynig. Сигурна съм, че тя и екипът и ще помогнат на още много семейства. Успех на всички очакващи чудото на живота Hug

# 111
  • София
  • Мнения: 16 691
marzelivka69  благодаря за споделената информация. Успешна и лека бременност до края  bouquet  bouquet  bouquet

# 112
  • София
  • Мнения: 16 691
други момичета няма ли да се включат в темата? да окуражат тези, който сега започват процедури newsm78

# 113
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
ivankaka темата беше изпаднала много назад, затова я издърпах на първа страница. Момичетата не я виждат и не се сещат за нея. Сега и аз пак ще ги помоля да се разпишат защото с пози си знак към нас ни дават самочувствието и вярата, че и ние ще успеем  Hug Hug Hug

# 114
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Вярвайте, милички, вярвайте  Hug

Не е клише мъдростта, че когато силно желаеш нещо то става реалност !

Аз чакам моите две съкровища именно заради Вярата! в тях, в мен, във всевишният !
Желая от все сърце да се сбъдне мечтата за бебче/та на всяка от вас!

А ние се молим да посрещнем Живи и Здрави малките съкровища  Praynig

# 115
  • София
  • Мнения: 16 691
medimed, чудесни новини!! Лека и безпроблемна бременност!

# 116
  • Малта
  • Мнения: 1 126
medimed, чудесни новини!! Лека и безпроблемна бременност!

То малко остана, но пък финала винаги е най-труден  Wink НО си ЗАСЛУЖАВА всеки миг !!!

# 117
  • Мнения: 239
Гласувах за д-р Александров. Родих дъщеричката си от първо ИКСИ при него ( иначе имам 2 опита инвитро в друга клиника ). След няколко месеца пак съм при него за братче на Али!  Heart Eyes  Praynig

# 118
  • София
  • Мнения: 16 691
lovelybrud  благодаря за инфото! Успех при следваща процедура!

# 119
  • Мнения: 121
Момичета, medimed е права, трябва силно да вярваме и ще ни се случи това, което най-много желаем!

Пациентка съм на д-р Савова от лятото на миналата година - невероятна жена е!

При нас се получи от първия опит, дано всичко бъде наред до края!

На всички момичета от сърце пожелавам успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт