Бременни от Инвито, Икси и Инсеминация в Клиника Щерев?

  • 52 207
  • 223
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 421
Maray, и за втория опит и за трети опит реда за подаване на документите е един и същ. Съответно и чакането е пак толкова, колкото и за първия опит.

# 211
  • Мнения: 118
Понеже решихте, че на тази клиника и липсва ПР, вие решихте да го направите или сте служителки в клиниката. Не се сърдете и не винете хората, че бягат от Щерев, дори и с часове да чакат за 5мин. преглед в другата клиника, правят го защото искат да си имат свое дете.Аз не съм от тях, не съм пациентка на клиниката, в която се чака с месеци за първичен преглед, защото ЕГНто ме притискаше. Затова след предложението  за донорство от клиника Щерев, която според вас е единствена в БГ се справя с мъжкия фактор,аз отидох в Турция и там успяхме с наш материал. Никой в Турция не ни каза, че материалът ни е лош, просто хората си свършиха работа с професионализъм, за който в Щерев само могат да мечтаят.
Който е успял в Щерев, свалям му шапка за нервите и парите, които е похарчил в тази клиника. Аз се радвам, че си спестих и нерви и пари в тази клиника(минах метър само с един неспокосан опит).
Успех на всички в борбата, кой както може да се бори  Laughing

Хехе  Laughing не съм медицинско лице.
Защо да се сърдим?! Всеки има право на мнение, но ми се струва, че малко се изкривяват нещата. Пациентът, подложен на стрес възприема нещата по един начин. Не малко хора са меко скарани с медицината. Затова оставям докторите да решават след като аз не съм квалифицирана.
За да задоволя любопитството на някои - и на нас ни предложиха донор в началото,  Wink но не винаги теорията се покрива с практиката.
Дерзайте и не се тормозете за глупости  Hug Успех на всички (дали в тази или друга клиника)

# 212
  • Мнения: 536
Марая, ако тръгваш с тази нагласа и нямаш доверие в доктора си, по-добре сменяй още сега. Не си изграждай нагласи само от форума обаче. Когато аз бях на кръстопът и имах твоите съмнения след поредния неуспех и изчетения форум, проверих и успеваемостта на различните клиники в БГ, цифрите са лишени от емоции. Стигнах до извода на kikair по-горе Simple Smile Направи това, което ще те направи спокойна по време на процедурата!

Армира, честита лентичка! Помня те от темата с инсеминациите. Нищо лично, но не мисля, че е коректно да сравняваш инсеминации в една клиника с ин витро в друга...процедурите са с коренно различна успеваемост все пак. Много успех!  Hug

# 213
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Feffi,благодаря ти Hug Дай боже да успее всеки който иска дете Hug

Не сравнявам инсеминация,аз инсеминация правих и в другата клиника защото ми оставаше една до фонда.Сравнявам отношение и професионализъм.За съжаление това никой не може да го разбере и види освен ако не се премести.Решението за преместването не взехме лесно.Все пак това означаваше абсолютно всичко да започне на ново...а това е свързано с още притеснения и разбира се финанси.Просто разликата наистина се оказа голяма.

# 214
  • Мнения: 379
Освен всичко останало ми се струва, че на фона на другите клиники за ин витро, цените в Щерев са доста високи. Бъркам ли? newsm78

# 215
  • София
  • Мнения: 16 691
Освен всичко останало ми се струва, че на фона на другите клиники за ин витро, цените в Щерев са доста високи. Бъркам ли? newsm78
бъркаш. Има мнооого по-високи цени Mr. Green Mr. Green

# 216
  • Мнения: 536
Идеята ми беше, че колкото и да ни се иска, само промяна в клиниката не носи успеха. В случая успеваемостта в двете клиники не може да се сравнява, защото и процедурите са били различни.

Аз останах в Щерев след инсеминациите и също съм доволна от резултата. И от отношението съм доволна, но то си е субективен фактор. И всъщност малко по темата - моята докторка е д-р Тимева.  Grinning

# 217
  • София
  • Мнения: 16 691
Аз останах в Щерев след инсеминациите и също съм доволна от резултата. И от отношението съм доволна, но то си е субективен фактор. И всъщност малко по темата - моята докторка е д-р Тимева.  Grinning
така е, след като постигна успех, мнението ти определено се е променило, което е нормално. Simple Smile

# 218
  • Мнения: 536
Права си, мнението за успеваемостта на клиниката си го промених рязко, след като видях положителния тест  Mr. Green
А мнението ми за отношението в клиниката винаги е било такова, с мен лично никой не се е държал грубо и са откликвали на всички мои желания винаги, когато съм била там или съм се обаждала по телефона.

# 219
  • София
  • Мнения: 9 399
Фефи първо да ти чеситя и да ти пожелая лека и безпроблемна бременост Praynig Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug


а сега да добавя относно клиниката, много от момичетата не казахме че не сме доволни от организацията и отношението, а просто че вече не ни е достатъчно това което ни се предлага като опити, стимулации и подход. т.е. за всеки проблем еднио и също като по учебник, но ни есме резлични и реагираме различно, но другия път се прави същото, това от личен опит и неуспехи, въпреки че има и такива с успех който са съгласни с нашето мнение. за това казахме че е въпрос на личен избор. изразявам лично мнение, това е.

марая, ако се чустваш добре и спокойна в клиниката и при твоя лекар не се отказвай, много е важно да вярваш и да се доверяваш на твоя лекар, а в коя клиника си няма значение, важно  етова да е лекаря на които имаш доверие. това от вет, успех ти пожеравам Praynig

# 220
  • Мнения: 536
Меме, благодаря ти много  Hug Hug Hug На теб много, много късмет на новото място!  Praynig Ще стискам палци!
Аз също споделих личния си опит - имах някакви съмнения и в крайна сметка решихме да останем в Щерев, при мен смениха и протокола, и лекарството, и деня на трансфера.
Споменах, че съм бременна не за да убеждавам някого в успеваемостта на клиниката, а заради заглавието на темата, замисълът й е доста хубав и често е вдъхвала оптимизъм и на мен самата.

Успех на всички във и извън Щерев!

# 221
  • Мнения: 9
Искам да споделя отново за моя опит в клиниката. Радвам се, че моята дофторка, при която правихме опити за опит(и бях крайно възмутена и бясна) беше отпуск и така попаднах на д-р Андреева. Съвсем друг подход срещнах, план за действие и пълно разбиране. Беше откровена с мен, за което и благодаря. Тази нейна откровеност и спокойствието с което обсъдихме нещата ни помогна да се успокоим и да вземем решение. Някои от изследванията вече ги правим при нея,тя ще ни подготви епикризата и вече изборът е наш. Надявам се най-накрая да сме на правилния път. Успех на всички  Hug

# 222
  • Мнения: 3 421
Дани, до колкото разбирам от поста ти, ти се местиш при Андреева, така ли? Ако искаш ми пиши на ЛС.

# 223
  • Мнения: 9
meche, писах ти на ЛС  Hug

Общи условия

Активация на акаунт