За кърменето, гърдите и секса

  • 11 306
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 196
Малко се отплеснахте.
Колкото и много да са ползите от кърменето, човекът не ще да го кърмят. А както знаем, злоядите деца мъже не бива да бъдат хранени насилствено, защото започват да правят напук и се получва обратен ефект. Laughing

# 16
  • Мнения: 686
А има хора (всъщност по-голямата част от хората), които предпочитат да пият мляко от крава, т.е. мляко за теленца, а се гнусят от една глътка човешко. Ей това не го разбирам!
А аз не разбирам как така има хора, които ядат телешко, но ги е гнус да опитат човешко.
Именно!
Моят мъж също отбягваше гърдите ми докато кърмех,като спрях всичко се оправи.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Много мъже са така. Това е ужасна, ужасна загуба, прахосничество направо. Първо защото по време на кърмене при повечето жени гърдите стават двойно по-ерогенна зона, второ защото с тях могат да се правят неща, който при други обстоятелства не може, поради липса на мат'рял Joy
Абе, хората не знаят какво изпускат Crazy

Кърмата е сладка на вкус. По-сладка от кравето мляко. Аз не бих си я пила, но си има хора за всичко Laughing

По повод подобни страхове "да не пуснат мляко, докато ги целувам" от страна на съпруга на една съфорумка, я посъветвах вече, като му прави фелацио, да подухва от разстояние, защото може инструментът да пусне нещо, не дай Боже Grinning

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Иначе за ензимите, разграждащи млякото: За разлика от другите бозайници, при човека лактаза се произвежда през целия живот, не само в първите 3 години. Смята се,че е някаква мутация, защото наистина го няма при други животни.  Peace
Права си, не се изразих правилно, не липса а органичени количества.
И това прави млякото най-трудно преработваемата храна. Дори месото се обработва по-лесно.
А хората наистина сме мутанти. Как щяхме да оцелеем иначе Wink
Всъщност липсата на лактаза се среща най-често при хора, в чиито общности млечни се консумират много рядко. Още едно доказателство за мутация  Grinning

Айде спирам, че наистина се отплеснахме.

Янечек, сравнението ти е нелогично.
Най-малкото защото една глътка човешко мляко не вкарва в антихуманна дейсност.

Всеки има право да си реши сам за себе си дали да опита или не, но винаги с ми били смешни подобни отвращения. Кърмата в крайна сметка не е отпадъчен продукт от тялото ни, както това което "оставяме" в тоалетната. Може и да не ние вкусна, но все пак тя е храна и то безценна храна за бебетата. Аз не се отвращавам от това, което влиза в корема на моето бебе и точно както мога да сдъвча нещо и да и го дам в устата, така мога и да опитам от нейната храна без да изпадам в ужас и потрес.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
По повод подобни страхове "да не пуснат мляко, докато ги целувам" от страна на съпруга на една съфорумка, я посъветвах вече, като му прави фелацио, да подухва от разстояние, защото може инструментът да пусне нещо, не дай Боже Grinning
Joy Joy Joy
Не знам защо, но тази твоя брилянта идея ме накара да се замисля дали пък на мъжете не им изтича мозъка с... бялата течност.
Ми така де, и те трябва да си имат някакво оправдание hahaha

Явно цвета е от значение.  Mr. Green
Така, че мили съфорумки и съфорумци, ако някога видите от тялото ви да изтича бяла течност - знайте, че това е мозъка ви и в никакъв, ама в никакъв случай, не го вкусвайте. Няма да станете по-умни! Whistling

# 20
  • София
  • Мнения: 2 217
Много хубаво се посмях с тази тема - моят мъж значи е от извратеняците - обича кърма...Секс не сме правили много отдавна, но сме говорили за евентуалната стрелба с кърма по време на секс и той няма нищо против да го омажат с нея, че и да си я пийва....Значи, освен масата си други недостатъци е извратеен тип! Ти да видиш newsm78

# 21
  • Мнения: 22 430
Кърмих съвсем малко, но през това време мъжът ми не се е гнусил, или избягвал да докосва гърдите ми.
Давала съм му да опитва и кърма, защото в един момент бях психясала, че разтвора за сутдена стерилизация, с който миех помпата и шишетата се пренася в кърмата и тя има вкус на него. ))
Та и аз и той сме си "пийвали". )

# 22
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Не знам пък как стои въпроса с тези, които никога не са...

Нищо особено - отсъства всичко това, което предхожда кърменето.
Аз не съм кърмила децата си, защото изпитвам силно отвращение.
Моля да ме извинят кърмилите, кърмещите и тези, на които им предстои Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 590
Имам една позната, която правеше в тях мляко с ориз и  с кърма и всички в тях си го хапваха  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 25 600

Всеки има право да си реши сам за себе си дали да опита или не, но винаги с ми били смешни подобни отвращения. Кърмата в крайна сметка не е отпадъчен продукт от тялото ни, както това което "оставяме" в тоалетната. Може и да не ние вкусна, но все пак тя е храна и то безценна храна за бебетата.

Кръвта - също не е отпаден продукт, но защо ли не е прието да се споделя с други хора? Ако се порежа нямам нищо против да си оближа кръвта от пръста, но не бих близала чужда кръв, нито бих насилвала някого да опитва моята. Ето, това ми е извратеното в случая - насилването.
И да не забравяме, все пак, че това е безценна за бебетата храна и така и не мога да проумея, защо излишната се хаби така глупаво - кой си я слага в кафето, кой прави сапун, когато толкова много деца са лишени от нея? Навремето във всеки голям град събираха кърма за децата от домовете, познавам и хора, които купуваха кърма за децата си, когато майките нямаха възможност да кърмят от жени с излишна такава...

# 25
  • София
  • Мнения: 2 217

Аз не съм кърмила децата си, защото изпитвам силно отвращение.


Ъ, това не е майтап, така ли.... Shocked
Разбирам мъжът да не иска да пие, но да го е гнус ако потече по време на секс....Даже би ми станало обидно в такава ситуация - в крайна сметка това, което преглъщат някои мацки не епо-приятно от кърмата....Знам ли и аз, странно....

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пробвал съм, интересен вкус, но не бих оставил дЯтето да стои гладно защото тати се заиграл с храната.
при по съществени въздействия, потичаше, не е особено приятна мисълта за това.
а иначе, не загрубяват ли тогава повече връхчетата от постоянно дъвкане  newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679


Аз не съм кърмила децата си, защото изпитвам силно отвращение.


Ъ, това не е майтап, така ли.... Shocked

Eee, айде сега, да не превръщаме темата в "за" и "против" кърменето, дайте да си говорим миролюбиво за секс Hug

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Че кой говори за насилване, бе Сийче?
Предлагам и насилвам са две различни думи.
Аз лично съм се шугвала с мъжа ми един-два пъти, като съм му предлагала само и единствено вербално. Това изобщо не е включвало навирането на чаша кърма под носа му... Даже и в кафето му не съм слагала. За мое нещастие го пие чисто  Mr. Green

На мен лично банките за кърма никога не са ми липсвали, защото не съм имала излишни количества, които да дарявам. Минималнитите им изисквания бяха към 500 мл. май. Това е адски много и кара някои жени да се превърнат в млекоцентрали, което никак не е добре за тях самите.
Жалко е наистина, че има бебета, които дори не опитват вкуса на кърмата, но вместо да съжаляваме за банките за кърма е по-добре да търсим начини да не се стига до там.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 217
Към Белинда: О, не просто ми стана интересно, не бих доразвивала темата в тази насока - кърмене и т.н. Peace

Общи условия

Активация на акаунт