Как тренирах-8

  • 17 744
  • 438
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
...
..Здравей Hug
..добра програма Peace

# 16
  • Мнения: 20
nin4eee, направо ме втрещи с това течене на кръв, консултирала ли си се с лекар? Аз тренирам 5 или 6 дни в седмицата и нямам подобни проблеми, вярно е че всеки организъм си е различен, но моето мнение е да се консултираш с лекар задължително нищо, че ти е минало вече Peace
Благодаря за посрещането!  bouquet
За кръвта-това беше отдавна! Тези проблеми ги имах като бяха големите жеги лятото. Говорих с треньора и той каза да не се претоварвам. Simple Smile Повече Вит. С и по-малко натоварвания и спя да ми тече! Simple Smile
Поци Добра е и я следвах толкова време + НВД. Резултатите бяха налице. Получих няколко комплимента от момичета в залата и после дойде Коледата невъзможна Sad Сега ще съм отново сериозна! Grinning

# 17
  • Мнения: 4 678
 Grinning..Нинче..сменяй  я...не стой на една програма дълго време
..както програмата..така и упражненията и повторенията/в смисъл пирамидата/ Peace

# 18
# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 492
запис

# 21
  • Мнения: 32
Здравейте! Записвам се във вашата темичка, че имам някои въпроси и търся съвети  Hug
Имам 5 килограма за сваляне (препоръчително до 2 месеца и после още 2 до лятото) и се опитвам да си помогна с посещения във фитнеса, но не съм убедена, дали ми помага - вероятно бъркам упражненията или повторенията.... Та искам да попитам, според вас, на какво трябва да наблегна с цел не мускули, а отслабване   261uu

# 22
  • Мнения: 4 678
Здравейте! Записвам се във вашата темичка, че имам някои въпроси и търся съвети  Hug
Имам 5 килограма за сваляне (препоръчително до 2 месеца и после още 2 до лятото) и се опитвам да си помогна с посещения във фитнеса, но не съм убедена, дали ми помага - вероятно бъркам упражненията или повторенията.... Та искам да попитам, според вас, на какво трябва да наблегна с цел не мускули, а отслабване   261uu
...Кардио....но за препоръчване+ силова Peace
..но и храната е важна Peace

# 23
  • Мнения: 32
Много се извинявам за необразоваността, но не разбрах какво точно да правя  Rolling Eyes Ще може ли малко по-простичко да ми обясниш - на кой уред, по колко минути ?
А за храната - в момента усилено ям зелева супа, другата седмица ще мина на някакъв друг режим, знам, че трябва да се ограничава - няма как - с ядене съм напълняла, с неядене трябва да отслабна  ooooh!

# 24
  • Мнения: 4 678
Много се извинявам за необразоваността, но не разбрах какво точно да правя  Rolling Eyes Ще може ли малко по-простичко да ми обясниш - на кой уред, по колко минути ?
А за храната - в момента усилено ям зелева супа, другата седмица ще мина на някакъв друг режим, знам, че трябва да се ограничава - няма как - с ядене съм напълняла, с неядене трябва да отслабна  ooooh!
..голяма грешка.. че с ядене се напълнява..зависи какво е Peace
...а с глад само..... след това ще качиш двойно Peace

..крадио../велоергометър......кростренажор/..на малка степен ..бързо..30-40 мин Peace
..пътека...бързо ходене...5-6км/ч..30-40 мин
..сутрин на гладно..има по-добър ефект Peace

# 25
  • Мнения: 33
Запис и от мен в новата тема. Бързам за тренировка Laughing
Поци, welcome back. Hug

# 26
  • Мнения: 4 678
Запис и от мен в новата тема. Бързам за тренировка Laughing
Поци, welcome back. Hug

Laughing
..здравей Hug Hug
..и аз след 1 час отивам Mr. Green

# 27
  • Мнения: 32
Много благодаря за помощта   bouquet
Мислех утре следобед да ходя на фитнес, но щом била такава работата, ще се вдигна сутринта  Crazy
Иначе това, че се напълнява от ядене го казах, защото аз така напълнях - безразборно ядене, при моя според мен лош метаболизъм, комбинирано със стрес = +5 килограма/7 ако смятам от най-добрата ми форма през лятото/  smile3511

# 28
  • Мнения: 33
Разписвам се след тренировката.
Както винаги - малко кардио, обиколка на уредите и след това вкъщи. Grinning
Забелязвам, че кожата на ръцете ми е зачервена след тренировка и се чудя дали да не си взема ръкавици.
Вие ползвате ли? Ако  да, какви?

# 29
  • Мнения: 4 678
Разписвам се след тренировката.
Както винаги - малко кардио, обиколка на уредите и след това вкъщи. Grinning
Забелязвам, че кожата на ръцете ми е зачервена след тренировка и се чудя дали да не си взема ръкавици.
Вие ползвате ли? Ако  да, какви?
.ползваме..ръкавици Peace

Общи условия

Активация на акаунт