Споделете 100

  • 20 957
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че съм обнадеждена относно бъдещето си. От известно време си мисля за Германия, споменах в немската тема, там малко го обърнахме на майтап с елементи на благотворителен търг, но си мисля, че ако сериозно реша, винаги ще се намери кой да ми помогне, има много деца за гледане и много, много готини момичета. Simple Smile

# 691
  • Мнения: 1 217
МГМ,питай Buttinsky,в Германия е и Гюнтер(не мога да го забравя този Гюнтер Mr. Green),обмисли го добре Naughty
Ето част от разказа за него Mr. Green "....напъден от родителите си, немил-недраг, той беше решил, че ще си заживее щастливо с мен, и дори си беше взел някаква раница с багаж  Shocked Наложи се да обяснявам, че не съм готова за такива крачки, след 2 седмици връзка, от което той беше допълнително съкрушен. Последва продължителен рев със два реда сълзи и три реда сополи. Отидох да се освежа на терасата, прибирам се в стаята и гледам, моят Ромео ми изял пицата , легнал и заспал, та хърка." Mr. Green

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 23:51 от Катюнгелчева

# 692
  • Мнения: 677
Сняг. И къв е тоя сняг сега?!

# 693
  • Мнения: 2 550
Сняг. И къв е тоя сняг сега?!

Ужас. Покъртително.
Възмутена съм!  Flutter

# 694
  • Мнения: 183
Еееее, не.

# 695
  • Мнения: 1 470
Помоооооооощ...Сняг!Така силно вали...Няма ли край тази зима?!
Днес трябва да се мотам цял ден по улиците на София...Не беше честно...Поръчала си бях слънце...

# 696
  • Мнения: 3 405
Тази зима имахме сняг половин сантиметър за един ден.

# 697
  • Мнения: 17 546
Това е ужасно и възмутително, и съм разочарована и сърдита на времето! Станах за 15 минути и това, което видях навън ме разстрои направо! Не искам студ и сняг вече. Толкова мразя снега, а той се побърка тази година. Уф! Ще си легна след малко пак от възмущение и ще сънувам лято, и море.
Споделих.

# 698
  • Мнения: 3 405
Аз не ща лято и море. Искам зима и планина  Grinning

# 699
  • Мнения: 15 619
Как хубаво ми ухае на цветенца и  пролет. Дъхаво ми стана, а то било само един спрей за нос.  
Днес е Благовещение. Не давайте пари назаем!

# 700
  • Мнения: 5 462
Къде го тоя сняг ??? Rolling Eyes Shocked
Нъц нъццц .. при нас е мрачно но меко времето .
А вчера беше направо лято !!! Simple Smile Grinning

# 701
  • UK
  • Мнения: 3 959
Сняг. СНЯГ! СНЯГ!!! Обичам снега, но ПОЧТИ АПРИЛ МЕСЕЦ Е, ЗА БОГА и който там отговаря за метеорологичната прогноза в екипа му.

Аз съм станала в седем, не ми се е случвало отдавна, сестра ми ще ми идва на гости за няколко часа, после отлита за Франция. Simple Smile Голям кеф. Отивам, да я посрещна на спирката. Simple Smile

# 702
  • Мнения: 5 462
Как хубаво ми ухае на цветенца и  пролет. Дъхаво ми стана, а то било само един спрей за нос.  
Днес е Благовещение. Не давайте пари назаем!
Щооо ???Какво е поверието ???Днес трябва да взимам .Предполагам , че може да се приемат пари .. нали ???

# 703
# 704
  • Банкя
  • Мнения: 823
Днес съм на кеф поради нещо, което предстои да се случи, но няма да споделя, Mr. Green
Щот' ше земе пак да завали сняг Whistling
Rolling Eyes

МГМ Ако ще е Германия, да не е бивша източна. Разликата с бивша западна поне преди 4г беше очевадна. Peace

Споделям учудващо по-малко движение по улиците спрямо нормалното, явно снегът е стреснал доста шофьори...

Общи условия

Активация на акаунт