Споделете 100

  • 20 953
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 742
Андрейчо подрежда архива. Пита ме дали да събира кламерите от старите папки Laughing. Викам - да, и ги сортирай по размер Laughing.

Това преди два часа.

Току-що ми донесе две кутийки с прилежно сортирани малки и големи кламери.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 783
Джулс, има и вариант "Ядох на капака, яж и ти на него, вилицата е в тенджерата."

Ели, ти си му взела страха на чиляка, мари, дзверкиньо!

# 77
  • Мнения: 183
Ям бисквити докато ви чета.Падна трохичка на клавиатурата.Духнах я.Но бях с пълна с трохички уста.

# 78
  • Мнения: 3 405
Ели, Андрейчо е цяло съкровище. Що не го пратиш у нас да намери изчезналите чорапи? Имаме към двайсетина чифта, останали само с един участник  Laughing
Ел, Laughing

# 79
  • Мнения: 606
1 маймуна + още няколко маймуни  = ситопечатницата в която бачкам.  Tired

# 80
  • Мнения: 984
Леле, Ели, вземи го постоянна прислуга, аз бих. Mr. Green

Стига си мрънкал, Келеш с келеша! Mr. Green

# 81
  • Мнения: 2 212
Ям бисквити докато ви чета.Падна трохичка на клавиатурата.Духнах я.Но бях с пълна с трохички уста.

Ел, чудно хайку е това. В клавиатурите на пристрастените като мен, както се казва, запасите ще стигнат за китайски народ, че и половина. Поне откакто хората се хранят пред компютрите си, гладна смърт не заплашва човечеството.

Споделям зъболекарски преживявания, разбира се, аз съм в ролята на пациента. Всички технологии толкова напредват, няма ли начин и машинките да ги направят безшумни, с това ще спестят поне половината стрес. Защото наложи се участие и на машинка, грам болка не усетих, ама звукът, който произвежда ме държи на ръба на инфаркта.  Crazy

# 82
  • Мнения: 4 585
Вълците купуват еднакви чифтове чорапи и хич не им дреме, че някой се пробил на палеца,
че друг изчезнал. В момента, в който останат 6 чорапа, на 3 вълка по два на нозете, се купуват два стека.
Един мъж от нашту селу оставил бележка на жена си
 "Жено, дадох на пръчо, ти дай на магариту."

# 83
  • Мнения: 15 619
Обичам печена на скара рибка....с лимонче.
Ха, мислете ме, как ще преям.

Келеш, не секретарствам, аз съм волна птица.  Whistling

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 19:43 от luna

# 84
  • Мнения: 17 546
Споделям се смачкана и прибрана от работа. Боли ме гърлоооо! Защо пак?  И нос, към запечатване отиващ. Безобразно. За втори път в рамките на две седмици.
Удушиха ме днес. С блажна боя. Шефа дойде сутринта след оперативката и каза: раздигайте, ще ви ремонтират! Боже, Боже, не можеше ли да е през май? Тогава ще съм в Царево за седмица. Да мажат, да смърдят, к'вото щат да правят! Ма не, щото ми става лошо от тая миризма, трябва да е баш днес и утре, когато аз съм на работа. Ще стачкувам. Да!

# 85
  • Мнения: 15 619
Стачка, Балу, друго не ти остава.

# 86
  • Мнения: 4 585
В три теми питам и никой не ми отговаря, по кой канал от колко часа се гледа биг брадър?

# 87
  • Мнения: 1 212
Еййй, юбилей !
Браво .
За мен е чест да се запиша в най-бързо развиващата се във времето тема   Grinning
Нямам предвид развиваща е като онези страни от Африка , разбира се  Wink

Вълк, Нова Телевизия .... в момента май.

# 88
  • Мнения: 2 829
не е ли от 20 ч по нова

# 89
  • Мнения: 17 546
Сега върви в момента, Вълк. Аня е налудничава...

Общи условия

Активация на акаунт