Бебевалежът почна вече и всяка от АПРИЛките ще гушка скоро своето човече!

  • 16 522
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 568
Чокиблагодаря ти Hug Хълцането го различавам ,то е по дълго и е долу вече да ,но това е различно -миналия ден беше в почти най-горната част на корема и ритания ама такива силни и ритмични,за 2-3 мин и се размърда и спря.Другото ново усещане е много ниско долу,което ме кара да спра и да се свия  докъто не отмине не мога и да се изправя.То че наближава ,наближава ама реално погледнато може да продължи и след термин така ,че......
Момичета дайте да се прехвърляме в новата тема ,че си имаме още едно бебе!

# 286
  • Мнения: 143
ХАйде и аз да кажа ЧЕСТИТО  на новите мами - Зинаида и Ронилаз. Да са ви живи и здрави бебчетата, бързо да поотрасват и скоро всички да се приберете у дома.
princessa raia, и моя малък мъж прави такива резки движения, сякаш подскача на моменти. Преди няколко дена направо щеше да му изкочи крачето (според мен) така изхвръкна извън корема ми! Много му се смяхме и му се радвахме с таткото, че за късмет и той го видя.

А сега ви желая на всички приятен уикенд и чакаме новини за още бебчета!

# 287
  • София
  • Мнения: 124
Момичета, утре искат да ме вкарат в болница и да ме държат там до раждането, заради анемията. Много било сериозно положението и трябвало да ми вливат венозно желязо за да ми се повиши хемоглобина. Може да полежа там доста дълго, тъй като термина ми е на 10 април и  нямам  никакво разкритие още.
Стискайте ми палци бързо да го кача този хемоглобин и да ме изпишат по-скоро, защото хич не ми се лежи в болница, а и вкъщи мъжа трудно ще се справи с две деца и котка толкова време...
Успех на всички мами и скоро да гушкате здрави и сладки бебчета   ylinfant

# 288
  • Мнения: 1 472
здравейте, моят термин е 9 април, живот и здраве Simple Smile да изтрае до тогава.

# 289
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета, има нова тема, пишете там. Peace

Общи условия

Активация на акаунт