Vip Brother епизод 3 - Първа благотворителна кауза

  • 66 198
  • 1 485
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 747
Вместо запис да попитам, по Диема2 дават ли по друго време, освен от 9 до 11.30 и от 12. до 15.30? Гледам, че се коментира, а аз нямам откъде да гледам?

# 31
  • Мнения: 9 181





Аз не пускам СМС , не пускайте и вие

# 32
  • Мнения: 824
само аз ли не мога да отворя,дава ми грешка

# 33
  • Мнения: 78
И аз да се запиша и мерси на Мама Цоцоланка за темата...

# 34
# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Кристиана се премени за концерта-решена е в морски костюм,на райенца,с очила...

# 36
  • София
  • Мнения: 1 541

Е, стига, де, кой ще си зареже бизнеса и изявите, за да стои 2 месеца нейде с благотворителна цел? Че то и аз не бих си захвърлила семейните и други ангажименти за таолкова време без пари. Все пак, всички тези са работещи хора, така се издържат.
Stop ааа не  Naughty хонорар за по 5000  newsm78 е не им е по толкоз заплатата и то парвоначално !

# 37
  • Мнения: 1 701
а как ще става излизането/гоненето на виповете

До колкото разбрах, вота този сезон ще е положителен ...
Зрителите ще гласуват за този, който искат да остане. Не разбрах само как ще са номинациите...

Продължавам да гледам и да не вярвам на очите си, че това момиче е Мис България 2009.  Thinking
Ще умра от срам ако я доспуснат да преставя страната ни на Мис Свят. Все имам надежда, че някой ще се осъзнае и ще и отнеме короната!

# 38
  • Мнения: 1 101
Хоп, да не изпусна  Grinning
Мама Цоцоланка, ако искаш сложи в първия пост линк за директно гледане, че мине-не мине и някой се зачуди къде  Peace (http://www.ragi.us/live)

 Днес май имат проблем www.ragi.us/live или поне на мен не ми се отваря newsm78

# 39
  • Мнения: 1 163
и на мен не се отваря Sad

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 114
А това предаване на Емо,разбрах,че е от 18.00,но по коя телевизия,на Милен на мястото ли ще бъде,директно или на запис,нещо не го коментират това и не мога да го разбера

# 41
  • София
  • Мнения: 2 840

Е, стига, де, кой ще си зареже бизнеса и изявите, за да стои 2 месеца нейде с благотворителна цел? Че то и аз не бих си захвърлила семейните и други ангажименти за таолкова време без пари. Все пак, всички тези са работещи хора, така се издържат.
Stop ааа не  Naughty хонорар за по 5000  newsm78 е не им е по толкоз заплатата и то парвоначално !
Софи взима повече на едно участие.

# 42
  • Мнения: 11 747
Шоуто на Емо е от 18 до 18.15 директно по Нова.

# 43
  • Мнения: 11 607
А това предаване на Емо,разбрах,че е от 18.00,но по коя телевизия,на Милен на мястото ли ще бъде,директно или на запис,нещо не го коментират това и не мога да го разбера

Доколкото разбрах ще е от 18 до 18,15ч. по време на Милен Цветков....

Аз също няма да пусна СМС......До сега за Брадърите не съм пускала СМС......

# 44
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
..
Софи взима повече на едно участие.
А Дачо на колко ли е кандисал? Joy

Общи условия

Активация на акаунт