Замаскираните обяви за работа

  • 10 761
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 476
Счетоводител за разработване на дипломни и курсови работи
Описание и
Изисквания Счетоводител за разработване на дипломни и курсови работи

Предлаганата работа НЕ е за свободното време, не е от типа "допълнителни доходи в свободното време"
Предлаганата работа НЕ е за хора, които вече работят и след работа ще пишат теми.
Работата, която предлагаме НЕ се състои в копиране на информация от интернет и учебници и печелен на лесни пари.

Работата е за хора, които са безработни към момента или са родители (майка, баща) с малко дете. Работата също е подходяща за пенсионери стига те да отговарят на посочените изисквания.

Основни изисквания към предлаганата длъжност:

- отличен правопис и пунктуационна грамотност
- отлична компютърна грамотност.
- отлично познаване на продуктите WORD, EXEL, POWER POINT
- боравене с архивиращи програми - WIN RAR и WIN ZIP
- притежаване на личен компютър с деноноща връзка до интернет
- завършено висше образование по длъжността

Работи се от дома
Твърдо работно време няма. Работи се когато имате поставена задача.
Обедни и други почивки си определяте Вие, важното е поставената задача да се представи в поставения срок.
С две думи казано, работите по което време искате без някой да Ви виси на главата с единственото изискване разработения проект да отговаря на поставените условия.
Заплаща се за свършена работа (разработена тема)
Основният източник на информация при разработването на проектите е библиотеката - градска или университетска.

Изисквания за икономист

Трябва да имате основни познания по:

- основи на счетоводството
- основи на маркетинга
- микроикономика
- макроикономика
- икономически теории
- стопанска история
- основи на финансите
- основи на управлението (мениджмънт)
- основи на статистиката
- основи на планирането и прогнозирането
- и всички основни икономически науки изучавани в Първи и Втори курс на икономическите университети

Изисквания за специалност СЧЕТОВОДСТВО.

Отлични познания върху всички видове счетоводства.
Познания върху теоретичното счетоводно записване - статии, сметки. Решаване на счетоводни задачи с подробно записване.
Боравене със счетоводни, финансиви, нормативни документи, закони и т.н.

Всеки е разработвал теми като студент, с разликата, че вече за тяхното разработване ще ви се заплаща и с разликата, че не е за отбиване на номера.

Всеки порявил интерес към предлаганата длъжност за участие на втори кръг да направи изпрати:
- Лична автобиография
- Подробен трудов стаж (ако има такъв) независимо дали е по специалността или не.

На кандидати неотговарящи на изискванията или неизпратили нужната информация няма да се отговаря.

Втори крък на конкурса се състои в разработване на няколко есета по вашата специалност.

Одобрените кандидати ще получат подробна информация за предлаганата длъжност, заплащане, условия и при желание могат да участват на втори кръг от конкурса.
Категория Счетоводство/Одит,
Администрация,
Обществени Услуги,
Образование, Курсове
Тип Работа Пълен Работен Ден,
Непълен Работен Ден,
Временна/Договор/Проект,
Постоянна
Ниво Административен и помощен персонал,
Експертен персонал без ръководни функции
Населено Място Стара Загора / Област Стара Загора / България
Дата 16.03.2009
Тип Free
 
Email За да кандидатствате използвайте бутона "Кандидатствай по тази обява"
 
Тип на
Организацията Фирма / Организация

Директно търсеща служители.
 
 Whistling

# 16
  • Мнения: 5 228
...,но връх на всичко беше,че от една фирма ме разкараха до София,където два часа ме интервюираха и накрая чак ми обясниха,че са МЛМ /което дотогава упорито не признаваха/.

А какво е МЛМ ?  Thinking

Multilevel Marketing - от типа на Орифлейм и Ейвън.

# 17
  • Мнения: 54
  Това си е практика да пишат някакви атрактивни длъжности, а на практика да става въпрос за н.р. билетопродавач, амбулантен търговец, хамалин и т.н. Най-дразнещото от всичко това е, че ти губят няколко дни докато разбереш жалката истина.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
...,но връх на всичко беше,че от една фирма ме разкараха до София,където два часа ме интервюираха и накрая чак ми обясниха,че са МЛМ /което дотогава упорито не признаваха/.

А какво е МЛМ ?  Thinking

Multilevel Marketing - от типа на Орифлейм и Ейвън.

Аха, ясно  Peace

# 19
  • Мнения: 54
[quote author=Люба link=topic=381269.msg10572843#msg10572843   обявата беше за Офис мениджър ...   в крайна сметка....  се оказа,че ще имам мениджърска работа само с кафемашината
[/quote] hahahaЩе умра от смях макар, че е трагично положението.

# 20
  • Мнения: 0
Жози, на мен оператор в кол-център ми е модерен начин да наречеш диспечера.

noear 
Диспечерите са си диспечери. В обявите най-често така си ги описват. Както вече някой спомена оператор в кол-център по принцип се занимава с три неща - helpdesk (обяснява разни неща на разни хора), извършва продажби на какво ли не  Money , а може и да събира разни задължения  Crazy

Аз също доста подробно чета из обявите search , че текста никога не е това, което изглежда. Много рядко някой обръща внимание на това, което се пуска като обява. Любимите са ми с правиписните грешки... поне да си ги прочитат преди да ги пусна  hahaha

Идеален вариант е когато кандидатът не знае какво търси, а работодателят още по-малко. "Ако не знаеш накъде си тръгнал, ще стигнеш някъде другаде." pliok

# 21
  • Мнения: 77
Сетих се за още един мой случай от мин. година!  Sunglasses

Преглеждам обявите за работа, търсят "мениджър хотел". Пращам CV, ала бала, одобрена съм, поканена съм на интервю.
Да поясня, че в обявата пишеше нещо от сорта: "Фирма еди си коя(не помня името) търси мениджър за свой хотелски обект на българското черноморие"
Отивам аз и естествено питам за кой от обектите им ще говорим. (Предварително се запознах от Нета, че имат 7, 8 хотела) и интервюиращия ми вика "Момент". Звъни по телефона  и пита "Абе Петров, за кой хотел ни трябва човек?"
И аз -  Shocked #Crazy newsm78

После ми се обясняваше, че в момента правили интервю за мениджъри, счетоводители, администратори, камериерки, бла бла бла и вече се объркал!  newsm78

Ай сиктир!  Mr. Green


# 22
  • Мнения: 703
Ооо,мили девойки,не само в БГ е така.И тук/Финландия/се срещат подобни обяви. Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 4 785
 Отварям заплата.бг
 и там обява за стюардеса
1000-2000 лв заплата

описание на длъжността

Копнея да прекарам с младо, неопитно(или не толкова неопитно) и крехко момиче (тип маникенка или пък не). Готов съм да се разделя със сравнително голяма сума пари. Предложете вие размера. Държа на добрите взаимоотношения, здравната и лична хигиена и на нормалните сексуални емоции и преживявания. Дискретността е задължителна.
Моля, заинтересуваните момиченца да ми звъннат на телефон 0877577519 или 0895433701-Пламен Милетиев. Очаквам момичета от Бургас и София и Пловдив. Аз съм сериозен, коректен, притеснителен и добре изглеждащ мъж на 30 години, с добри възможности, който търси дискретни срещи с АТРАКТИВНИ и КРАСИВИ девойки срещу финансово подпомагане в размер на 500 лева на среща или повече, ако сте девствена. На 30, красив, корав, но разкрепостен търси ученички или студентки да сбъднат еротичните му фантазии. Изключително добро заплащане.Контакти само по телефона-0877577519 или 0895433701-Пламен Милетиев.Може да звънните по всяко време.


И това в кажи-речи сериозен сайт за работа... Stop

Имам още попадени /и лични/ ма утре ще пиша  Outta Joint

# 24
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Търсейки работа в чужбина, попадам на обява във вестник /на български/ със съдържание приблизително такова - Търсим  сериозни жени с висше образование, английски, компютърна грамотност за сериозна и отговорна работа в Гърция. Атрактивно заплащане, обвързано с постиженията + бонуси и т.н. Следва телефонен № . Аз наивно си мисля, че това вероятно е някое търговско представителство или нещо подобно, свързано с търговска дейност и си викам - може да е БГ фирма в Гърция, близко е до БГ, устройва ме, що пък да не опитам, отговарям на условията. Обаждам се и питам каква е работата. А отсреща ми отговаря някакъв - ъъъ, ми то работата е свързана с малко консумация ...
Аз  Shocked Mr. Green

# 25
  • Мнения: 77
Търсейки работа в чужбина, попадам на обява във вестник /на български/ със съдържание приблизително такова - Търсим  сериозни жени с висше образование, английски, компютърна грамотност за сериозна и отговорна работа в Гърция.Обаждам се и питам каква е работата. А отсреща ми отговаря някакъв - ъъъ, ми то работата е свързана с малко консумация ...
Аз  Shocked Mr. Green

Aко е за това, което си мисля, само не разбрах за какво са висшето и компютърната грамотност!  newsm78

# 26
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
То и аз не разбрах за какво са им  Mr. Green Може би като гаранция за сериозност newsm78

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
То и аз не разбрах за какво са им  Mr. Green Може би като гаранция за сериозност newsm78

Може би да набират клиенти и по интернет  Mr. Green

# 28
  • Мнения: X
Темата е старичка, но все пак ще пиша в нея, вместо да отварям нова. Отскоро си търся активно работа и попадам на меко казано куриозни обяви. За да не съм голословна, ето един пример: обява за офис сътрудник, в която се иска кандидатите "да отговарят на следните изисквания и качества: Опит в счетоводство и подръжка на офис занимания мин. 2 години" и т.н. За връзка е посочен следният и-мейл: taralegche@abv.bg
Или пък е обявена позиция за "куриер-хигиенист"...

Чудя се да се смея ли, или да плача...  newsm78

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 20:47 от Анонимен

# 29
  • София
  • Мнения: 547

 hahaha hahaha мили боже Laughing интересно ми е каква ли е точно длъжностната характеристика за тази позиция Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт