Бойкот на Music Idol

  • 15 253
  • 342
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 211
наистина все по-голяма става простотията в мюзик айдъл..журито невъзпитано,продуцентите се чудят какъв сеир да направят,някои от участниците са направо жалки..то какви ли обиди нямаше,кой е дебел,кой яде баница,то цици ли не се показваха...ужас,а би трябвало да е предаване за таланти. ooooh!
Мдаам.

# 46
  • Мнения: 8 242
За съжаление коментарите на и поведението на ДуоМ са точно средностатистическата простотия по малцинставта и селата  Rolling Eyes
И явно искат да дръпнат зрители от там.. че им липсва рейтинг  Confused

# 47
  • Мнения: 1 666
Абе аз уж гледах, ама това, може би покрай лудницата от двете хлапета вкъщи, не съм го чула Rolling Eyes Гадно е, наистина. И българин да беше, не циганин, все тая, коментарът е неподходящ за излъчване. Но ако трябва да съм съвсем коректна, поначало Мюзик айдъл не отсява твърде ситно простотията, напротив - поднася ни я всяка вечер, че и поукрасена от водещите Laughing, така че въобще не ме учудва. Аз лично няма да спра да ги гледам заради това.

все едно аз съм го писала - и за това колко гледах и видях снощи, и че съм наясно, че нарочно ни заливат с простооия на моменти, и за това, че все пак за мен има смисъл да гледам  Peace

# 48
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Просто ми писна от преувеличени глупости.

Кое, казваш, е преувеличено? Непрофесионалните коментари, нелепата визия и стриптийза на член на журито, "пишока" или евтината имитация на секс с възглавница? В прайм-тайм, по национална ТВ? Браво, аз се радвам, че има толкова непретенциозни хора, така се живее по-лесно. Както казах, не съм гледала нито една серия от настоящото издание, но дори кратките отрязъци в Господари на ефира са достатъчни, за да ме облеят с тъпота.
Еми ето ти решение, не гледай. (Както и спомена ти не го гледаш)
Мерси и че се радваш за мен. Mr. Green
В интерес на истината не съм го гледала епизода с "пишока" ама от тука го прочетох.(И сега трябва да спра форума защото ме залива с простотия Laughing)
Голям негативизъм!
Коментари от сорта на "Непрофесионални комнетари" ти да не би да си професионалист, че да обсъждаш коментарите на журито примерно. Мен просто ми писна хората да обсъждат и да плюят, скечове и т.н.
И да "бойкотираме" едно предавана щото циганин О, ужас! Спонава думата пишка и се държи неприлично. Или не по-скоро, че са ги излъчили в прайм-тайм. Значи по тази логика не трябва да гледаме половината от предаванията по телевизията.
Лично мнение ама да не изпадам и аз в драми. Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 547
Коментари от сорта на "Непрофесионални комнетари" ти да не би да си професионалист, че да обсъждаш коментарите на журито примерно.

Ами щом съм си позволила подобен коментар, едва ли съм космонавт или стрелочник.  Mr. Green

# 50
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Коментари от сорта на "Непрофесионални комнетари" ти да не би да си професионалист, че да обсъждаш коментарите на журито примерно.

Ами щом съм си позволила подобен коментар, едва ли съм космонавт или стрелочник.  Mr. Green

Догодина ти в журито значи! Ще се подпиша някъде ако трябва. Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 62 595
Въпросът не е в това, че въпросните индивиди са цигани, а в това, че мястото им изобщо не е там. В първия момент си помислих, че продуцентите ще се опитат да изиграят някакъв вариант на Пигмалион и с тези двамата наистина да работят учители по пеене. За съжаление се оказа, че тези двамата ще са посмешището. Те не са виновни, че са с такова поведение. Виновни са продуцентите, сценаристите и режисьорите, че допускат такова нещо.

# 52
  • Мнения: 2 018
Не бях чула тези думи, но щом няколко вече се изказаха, че са ги чули - вярвам ви.
Не се вързвам чак толкова. Децата къде по-големи глупости могат да чуят на улицата или да гледат в интернет.
А относно Дуо М въобще не знам за какво ги избраха и каква им е идеята на Иван и Андрей. Тъпо е да ми ги показват с една маса семки и шлюпки, с още по-тъпи коментари.

По темата - явно не съм от възмутените като теб.

# 53
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Въпросът не е в това, че въпросните индивиди са цигани, а в това, че мястото им изобщо не е там. В първия момент си помислих, че продуцентите ще се опитат да изиграят някакъв вариант на Пигмалион и с тези двамата наистина да работят учители по пеене. За съжаление се оказа, че тези двамата ще са посмешището. Те не са виновни, че са с такова поведение. Виновни са продуцентите, сценаристите и режисьорите, че допускат такова нещо.
Ти да не мислиш, че на тях им е лошо? Джакузита, хапване на корем, хубави жени, хотелчета, известни около тях. Хората пари дават да са с известни или се състезават за вечери с някой секси водещи  Laughing
Аз все си мисля, че са подписали нещо, че са съгласни и са питани преди това, дали искат да продължат ама като "шутове" да правят издънки и да им се "посмеят" малко хората.  Mr. Green

А относно Дуо М въобще не знам за какво ги избраха и каква им е идеята на Иван и Андрей. .
 
Те са продуцентите все пак.

# 54
  • Мнения: 227
Те не са виновни, че са с такова поведение. Виновни са продуцентите, сценаристите и режисьорите, че допускат такова нещо.
Така,де,така,ама недей изпада в драми пък сега... Mr. Green

# 55
  • Мнения: 771
Очевидно е непрофесионалното отношение на "журито"!Но това не е нещото което приоритетно възмущава зрителите. Проблемът идва от липсата им на възпитание и по-точно от ПРОСТОТИЯТА им. Не е страшно ако не са оценили  някой с "широка" бленда, страшно е когато си показват т.н. цици, или коментират вулгарно!
/м/у другото марето има ли завършена муз.академия?/
А какво ще кажете за Дони?Аз честно си признавам, че не е зле.

# 56
  • Мнения: 1 210
Приятно гледане на "ВИП" Брадър, където конкурсите се печелят от  доста-по издигнати на професионално ниво пеВАчи  Popcorn Няма да се учудя, ама никак, ако след година дабъл М са на мястото на корифея Милко Калайджиев. И оглавявайки класация в чалга-ТВ, и в къщата на виповете.

Аз Иван и Андрей не понасям, но надарени хлапета с извънземни гласове умирам да слушам.

# 57
  • Мнения: 771
Сега се сещам и за друг "феномен"! На един от първите кастинги се яви момче, с явни отклонения. Че не е за там, беше ясно! Но отговора на "журито" беше такъв, че аз ако бях на мястото на родителите му, щях да ги съдя.

# 58
  • Мнения: 117
Просто ми писна от преувеличени глупости.

Кое, казваш, е преувеличено? Непрофесионалните коментари, нелепата визия и стриптийза на член на журито, "пишока" или евтината имитация на секс с възглавница? В прайм-тайм, по национална ТВ? Браво, аз се радвам, че има толкова непретенциозни хора, така се живее по-лесно. Както казах, не съм гледала нито една серия от настоящото издание, но дори кратките отрязъци в Господари на ефира са достатъчни, за да ме облеят с тъпота.
Еми ето ти решение, не гледай. (Както и спомена ти не го гледаш)
Мерси и че се радваш за мен. Mr. Green
В интерес на истината не съм го гледала епизода с "пишока" ама от тука го прочетох.(И сега трябва да спра форума защото ме залива с простотия Laughing)
Голям негативизъм!
Коментари от сорта на "Непрофесионални комнетари" ти да не би да си професионалист, че да обсъждаш коментарите на журито примерно. Мен просто ми писна хората да обсъждат и да плюят, скечове и т.н.
И да "бойкотираме" едно предавана щото циганин О, ужас! Спонава думата пишка и се държи неприлично. Или не по-скоро, че са ги излъчили в прайм-тайм. Значи по тази логика не трябва да гледаме половината от предаванията по телевизията.
Лично мнение ама да не изпадам и аз в драми. Mr. Green

Браво на Bomi за темата   bouquet
Просташко поведение и на продуценти и дори на шефове на BTV. Нямам думи.......

Aetera
Нещо си изпуснала началото на темата.
Това, че харесваш циганите добре
Това, че се радваш на простотиите може и да е разбираемо
Това че обичаш да гледаш гавра с т.н роми аз им казвам цигани може също да се разбере
Ама не знам дали ако някой каже по национална телевизия в най-гледаното време, че му става "пишока" като гледа твоето дете. Дали ще ти е приятно? Как са се почувствали родителите на тези момичета които са на екрана? Ти на твоите деца даваш ли им да гледат подобни простотии? Браво .......

# 59
  • Мнения: 830
Аз не разбрах, бойкота под каква форма ще е, как ще бойкотираме точно и някой ще разбере ли от предаването, че има бойкот?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт