за т.нар. тапа

  • 4 521
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 270
моята тапа падна в три през нощта и имаше и малко кръв, започнаха разпокъсани контракции, а на сутринта и редовните. Родих в 4 следобед.
леко раждане и на теб    bouquet

# 61
  • Мнения: 1 677
При първата ми бременност, две седмици преди термина, станах сутринта, и усетих как нещо се ситича - слуз и кръв, отидох в болницата веднага, е оказа се, че е тапата и че имам 7 см разкритие, без болки и контракции - последва спешно секцио.

# 62
  • Мнения: 117
Именно това е тапата. Моята падна деня преди да родя. Успешно и леко раждане. После се похвали   bouquet

# 63
  • Мнения: 2 521
Авторката не е била активна от вчера-14ч.Може би е отишла да ражда вече Simple SmileА може и бебе да има Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 080
Сигурно вече ражда нашата авторка.
Хайде леко раждане, здраво бебече и да се похвали скоро.
А моята тапа изглеждаше точно така.
Падна във вторник - родих в събота.

# 65
  • Мнения: 2 447
Най-вероятно е тапата,но задължително отиди при док.Ако вече не си родила ти пожелавам лео раждане и да се похвалиш после.

# 66
  • Мнения: 194
Кмирка, подозирам, че вече си родила, мила...
Айде да се похвалиш, като те изпишат  bouquet

# 67
  • Мнения: 447
Леко раждане   bouquet

# 68
  • Мнения: 68
Моята тапа беше леко кървене.Сутринта падна вечерта в 22:45 родих Simple Smile

# 69
  • Мнения: 8
Още не съм родила , утре ми е термина , а вече искам всичко да минава.Освен болките в кръста други признаци май няма.

# 70
  • Мнения: 2 521
Е,ние пък вече се нагласихме да чакаме новината за бебето,а ти още си в къщи Laughing.Моята дъщеря се роди точно на термина,може и твоето да си чака определената му дата.Ей това са възпитани бебета JoyСпокойно миличка,знам че ти се иска да свършва вече всичко и да си гушнеш бебето,но вече си на финала HugУспех и леко раждане  bouquet

# 71
  • Мнения: 9 973
влизам да видя има ли бебе,а то мацката още тук...

Общи условия

Активация на акаунт