Първи мензис след аборт

  • 45 954
  • 123
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 388
Чакам защото бях в 5 месец.
А ти в кой беше?

# 106
аз бях в 3ти и може би за това ми казаха да не чакам много ако искам отново да забременея.От сърце  ти пожелавам успех...и скоро да ни зарадваш
Сега ще ти разкажа моятя история защото аз вярвам в господ и съдбата си знае работата.В4ера празнувахме 1 рожден ден на моятя сладка дъщеря.Една година преди тя да се роди на същата дата направих аборт...Малката се роди то4но на термина които ми бяха определили..така че незнам това какво ще го наречеш ирония на съдбата ли....незнам и аз...Но не губете надежда моми4ета които сте преживели загуба и на вас ви предстоят много радости да преживеете и искренно ви го пожелавам...

# 107
  • Мнения: 651
angels_zg , какво става - няма ли да ни се похвалиш вече или още няма новини? Кажи, моля те, че почвам да се притеснявам.

# 108
  • София
  • Мнения: 3 123
още го няма мамицата му  Cry.Ако не дойде до няколко дни ще ходя пак на лекар да ми изпише нещо,да го предизвикаме.

# 109
  • Мнения: 388
angels_zg да ни информираш когато ти дойде, че и аз като Vesela- az
се притеснявам.
Влез в банята и си затопли кръста когато се къпиш и ще дойде.
При мен така е когато затопля кръста и след баня ми идва!
Целувам те и те чакам да ни пишеш

# 110
  • Мнения: 651
angels_zg, таку-що прочеток в "Нека да се представим...", че в деня, в който ме изписаха теб са те приели. Може и да сме се засекли, но и двете шашнати, а и ти не си ме виждала... Кой ти беше лекуващ лекар? И и твойто мнение ли е, че от МД болница не става /поне аз не мога да си представя, че в такава болница тоалетните ще са като във влака/? А за отношението - не ща и да коментирам. #2gunfire

# 111
  • Мнения: 651
angels_zg, някакъв резултат от лекарствата - предизвикахте ли го или е още рано да питам?

# 112
  • София
  • Мнения: 3 123
днес изпих последното хапче и трябва да ми дойде до 5-7 дни.Ще се похваля като дойде. Grinning

# 113
  • Мнения: 3 166
angels_zg, хайде дружно чакаме да ти дойде вече! че да минава после време и живот и здраве по-нататък пак така дружно да работим усилено по въпросите за newsm07

# 114
  • Мнения: 236
Здравейте,
Незнам дали е тука мястото да задам въпрос по отношение на спонтанен аборт.Преди седмица ми направиха кюртаж по спешност, тогава изтечем много кръв от мен  Sad.Както и да е - искам да питам колко време след това имахте кръвотечение , защото на мен продължава  да ми цапа  , точно както в началото преди да абортирам .Дали е възможно да не са ме почистили добре ,понеже ми направиха абразито без упоика и аз много виках и ревах.  SadА и от време навреме имам болки все още , а мина цяла седмица !

# 115
  • Мнения: 651
mimi123 , как така абразио без упойка бе мила? Къде това? Аз кървих 15 дни след това, но си беше кръв. Ако се съмняваш обаче, че не са те изчистили както трябва отиди на лекар да те види. Съжалявам за това, което ти се е случило. Бъди силна и знай че ние сме насреща.  Hug

# 116
  • Мнения: 236
Ми така , с местна упойка , защото бях яла , но мен не ме хвана тази упойка , от началото  до края си ме  болеше адски много и адски много плаках и крещях  Cry!!
Просто анестизиолога се "уплаши" да ми сложи упойка , и ме "драха" така Cry .Това в Шейново , но все пак не мога да се оплача от лекаря и най вече от акушерката !!

# 117
  • Мнения: 2 379
понеже ми направиха абразито без упоика

Ужас!  Confused Sad

Нормално е да имаш кървене известно време след кюртажа.
При мен продължи около 15 дена, като кръв имаше само първите 5, а после само зацапване.
Кураж Hug

# 118
МИМи съжалявам за това което си преживяла.ри мен също беше без упоика и беше ужасно,не искам да си спомням...След това имах кървене към 40 дни,е накрая си беше нещо като зацапване само

# 119
  • Мнения: 2 825
Ужас, как ще правят абразио без упойка  Shocked
тука по принцип го правят с месна. На мене много трудно ми я сложиха... много са ми тънки вените и около 30 мин две сестри едновременно ме подоха, докато ми нацелят вена. Доктора каза, че ако не успеят ме връща и да отида на другия ден за пълна упойка.... но да ме кюретира без упойка не му е минало през акъла  Shocked
mimi123, съжалявам за това което си преживяла Hug

Да питам и аз нещо, като ви дойде първия мензис, колко време ви продължи....на мене вече ми е 10 ден.. не е баш мензис, ама ми цапа постоянно  Confused 4-5 дена си беше съвсем нормален, после 1 ден нищо и от 3 дена само зацапване .... не мислех да ходя сега на лекар, ама май ще ми се наложи  Sad

angels_zg, какво стана, дойде ли ти?

Общи условия

Активация на акаунт