Слънцето грее, февруарчето гука и се смее и мама весели

  • 13 298
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 46
 newsm44 newsm68
В къщи сме си вече с Валентин и сега татко му пее преспивна песничка  Heart Eyes

# 301
  • Мнения: 17
Еееее Раде най-сетне добре сте се завърнали с малчо  Hug сега идва най-хубавото.

# 302
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Раденце, честито ви събиране!  Hug Оттук нататък само хубави неща да ви се случват!

# 303
  • Мнения: 24
Ехо ... привет и от нас  Hug
Честити месечинки на нашите месечковци и по- големи двумесечковци   bouquet
Рени, Лори и ние вечер имаме същия проблем... прокашля се и и хърка нослето... през деня нищо  newsm78 Водих я на лекар... да чукна на дърво нищо и няма, изписани  едни капки за нос ( правиха ни ги в аптека ) ама пак си хърка нощем.

Атмосферче а дано да идват по слънчави дни... че е***и пролетта... то зимата беше по- топло  #Cussing out

Деси и аз не съм от суеверните, но като и правихме питата имахме доста гости ... тя през цялото време кротуваше и само ги оглеждаше, ама като заминаха като пояна един рев  Shocked . Та и аз и премих очите и тя се успокои и заспа ... та от тогава само спинка, поиграваме си и заспива ... не мога да я позная чак Heart Eyes

Раде много се радвам за вас .... много да си го нагушкаш и нацелуваш малкия бонбон   bouquet

Алхимиче мн добре си решила даже... ще си спестиш тичането и слугуването и ще може да се отпуснеш и да се позабавляваш като белите хора  Wink

Гея стискам палци малкото пашкилче да е добре

Гери, Лукрециана бройте ни и нас за разходките в морската... аз тая морска с месеци не съм я помирисвала  Crazy

Айде това за сега че се поувлякох  Blush

# 304
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Раде,браво ,че сте заедно с бебчо ! Hug
Толо,и ние сме така,храним се на дивана,преобличаме се на ...дивана ,спим на ...дивана ,дундуркаме се пак на ..дивана  Joy
И при нас детското креватче е най-слабо използваната вещ  Joy
Уж имаше слънчице ......... newsm78
Честити месечинки на нашите бебчовци  Hug

# 305
  • Мнения: 566
Поздравкления Раде ,желая  много весели моменти от тук нататък  на семейството ви. Peace

# 306
  • Мнения: 360
МАЙ МАЙ нова тема ни трябва newsm78 някоя опрявна мама да я пусне Embarassed
ПО въпроса за диваните и ние сме така,спим,ядем,аааакаме,, имам усещането че съм се сраснала с него,даже като го копувах гледах да има твърда облегалка за компа Wink
Раде честито ви прибиране много да се нагушкате и само хубави моменти за напред  Hug

1предложение за темата
февруарче малко вече гука и се смее само чака слънце да изгрее

# 307
  • София
  • Мнения: 83
Раде, супер честито.Дано вече само хубави неща ви се случват.

# 308
  • Мнения: 173
Привет и от нас!

Днес голяма активност от наша страна  Grinning Само да ви се похваля че направихме първата разходка с Гошко  - отидохме на църква за молитва (днес правим 40 дни), но попът бил само сутрин на работа, Добрич какво да кажа  #2gunfire Абе здраве да е, важното е че направихме разходка, времцето беше слънчево, духаше малко, а мама гордо крачеше с количката  1stroller

Раде, мила,  Hug

Ооо, при нас диванът е заменен със спалнята, но сюжетът е абсолютно същия  Joy

П.С. И аз не мога да пусна нова тема  Sad

# 309
  • Мнения: 649
Раде, много се радвам за вас. Няма по-щастлива от теб в този момент.

autumnsphere дано времето се оправи, но от прогнозата дет си пуснала, не ми изглежда така за съжаление.

Деси много неприятен момент. При нас също се случва когато се съберта много хора, стане прекалено шумно и всеки дърпа Йоан да го гушка. След като навалицата се поразмине на нас ни се стъжва. Той става много неспокоен, нервен и само плаче.

Момичета аз бягам, че трябва да използвам намалението. Малкия заспа преди 5 мин и мама се пуска в действие. Имам една голяма купчина негови дрешки да  1ironing. С това връщане сменяме по няколко тоалета дневно.  Wink

Най-накрая изгря слънчице   Nature Sun With Face, но навън продължава да е  cold

# 310
# 311
  • Мнения: 6
vivi_mm да не са Ви изписали коларгол?Кафяви капки,приготвят ги в аптека?
Reni можеш да си направиш солени капки и в къщи,със сол и преварена вода,но разрови в нета,че не си спомям съотношението.
Нослето на Вики почва да се запушва и е много нервен,спи по 15 мин и рев,рев. #CrazyУтре сигурно ще го водя на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт