МАРТенски хлапета

  • 65 695
  • 556
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 747
Диди77, жива и здрава да си, честит рожден ден Grinning Много щастие и късмет Grinning

# 376
  • Мнения: 1 502
Привет от къдяща Исландия, дано не сте ни намразили с тоя вулкан, шегувам се.  Mr. Green
Чета ви, разглеждам снимки, колко са ни хубави мартеничките. При нас все една и съща, вече беснея с тоя вулкан. Писна ми вече, а и друг очкват да изригне, явно ще потъваме.  Mr. Green Вече започваме да се притесняваме за пътуването ни до БГ, бабите ги подготвяме за евентуално ни пропускане това лято. Дани расте, вече го наричаме малкия професор, грам свян няма, понякога ми идва да потъна в дън земя с неговите коментари и въпроси. Сега сме на тема малко братче. Беше при мен в детската градина и там като се привърза към едно хлапе на 1.5 год. само за него приказва и непрекъснато измисля поводи само и само да ме принуди да го взема при мен за да можел да го види.  Joy
Бяхме на екскурзия в една ферма, голямо бягане беше, не се спря. Сега ми е мъка какво ще прави следващата година в детската градина, оказа се, че всичките му приятели са ученици на есен и той остава сам, непрекъснато ми обяснява, че искал и той да бъде ученик, луда работа.
Ето и малко снимки от нас.
http://vessela.multiply.com/photos/album/155/155 в детската градина имаха изложба на това какво са правили.
http://vessela.multiply.com/photos/album/156/156 на екскурзия до вулкана (има и видео в албума)
http://vessela.multiply.com/photos/album/157/157 във фермата.

Хайде поздрави от нас.  Stop Hug

# 377
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мамо Веси, радвам се, че писа  Grinning. Дани е страхотен чаровник и голямо момче. А. Тони колко е висок  Shocked. Пак да кажа колко ви е хубава градината и какви интересни неща правят децата там. Дани защо няма да тръгва на училище с приятелчетата си?
Много неприятно с тези вулкани при вас, но пък са интересни за гледане. А, усеща ли се във въздуха вулканичния прах?

При нас в събота се проведе традиционният Карнавал. Мишо участва с групата си от градината на Мини Карнавала, с водещ по традиция - бате Енчо. Снимките пак не станаха добре, но все пак ето няколко http://mishon.multiply.com/photos/album/27/27.    

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 10:00 от ivap

# 378
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Mama Vessi радвам се, че сте добре  Hug. За ДГ какво да кажа, мечти .... кога ще ги стигнем исландците ....
Снимките във фермата са прекрасни, толкова щастливи изглеждат децата като са толкова близо до животните.

ivap имаш страхотен малък клоун  Hug.

# 379
  • Мнения: 1 502
ivap, Дани е непрекъснато в обкръжението на девойки. Щерката на една моя колежка, която е на 3год., която е при мен преди няколко дена й казала, че обичала Даниел, тя в първия момент не разбрала за кой Даниел ставало въпрос, но последвало уточнение, момчето на Весела.  Смятай за какво става въпрос, колежката ме майтапи, че ще ставаме сватове. Тони е вече 145см. висок и с тая голяма коса, ужас, най-новата мода тук в училищата, не ми дава да го пострижа, ужас от сега се започва.Joy
Дани няма да тръгва на училище, защото е на 5г., а всичките му приятели са на 6г. освен това той ще е в друго училище тук в новия ни квартал, където е батко му. Сигурно ще му е трудничко в началото, но той не е от срамежливите , предполагам, че ще се адаптира бързо. Тук децата тръгват в училището, което е в квартала и обикновено, когато са в последната група в детската градина, непрекъснато водят децата на посещение в предполагаемото квартално училище, за да могат да свикнат с обстановката.
Вулканът, докато беше атракция, ние между другото ходихме и до първия, който изригна през март, вече е в тежест. Ние сме късметлии, че сме на запад от него и много рядко духа към нас, обикновено всичко отива към Европа и най-вече към Англия, мишолина, милата сигурно и е много трудно. Миналата седмица се усети леко при нас в Рейкявик, но беше за кратко, иначе фермите в подножието на вулкана, горките се съсипаха да чистят пепел.

Ето едно прясно, прясно видео от вулкана. http://www.youtube.com/watch?v=SZYwpf0sARk


Много е сладък Мишо. Wink

# 380
  • София
  • Мнения: 472
Ей мартенки, явно лятото вече ни се отразява- не сме писали 1 месец в темата ни.
Как сте?
Къде ще почивате лятото?
Борко сега е в почивка 1 седмица с баба си, но после ще ходи до края на юни на детска градина.
После ше се гледат с баба и дядо , а ние с мъжа ми ще почиваме през август.
Тази година ще сме на моренце на Албена( за първи път там , все сме на юг) , дано ни хареса и после на Родопите 2 седмици на вилата.
Борко от септември почва предучилищна група- подадохме молба вече .Той нали върви с детската 1 година напред и неговата група започват предучилищна наесен. Нали баба ни  е госпожа , разичитам да го подготви идеално за 1 клас. Защото определно има голяма разлика как и на какво са ги обучавали преди 1 клас и какви умения са изградили. засега сме решили да тръгне на 6,5 години в 1 клас.И баткото беше така , макар,че той беше на 6ги 8 месеца.Не мисля да повтаря едно и също 2 години и да го пусна в 1 клас и да е загубил всякъкъв интерес, защото там ще ги дъвче за трети път този материал.
Баткото от днес вече е ваканция и поне ще отдъхна от домашни и други училищни неволи.
Само дето да се чудим 1 месец къде  да скитори по цял ден- на кино, на басейн напред назад или на компа вкъщи.
Това е засега от нас.Пишете как сте.




# 381
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Как сме, задъхваме се от жега  ooooh!.

Мишо също ще ходи до края на юни на градина и после 2 месеца ваканция. От началото на този месец ходи на акробатика. Харесва му и се старае. Лошото е, че не подбира къде да се упражнява - поляни, дворове, твърди подове  Mr. Green.
И тази година не планираме море. Ще се киснем по басеини и реки.

# 382
  • Мнения: 1 639
Здравейте , мартенски мами и мартенчета.  Laughing
Станахме за поздрав, вече.
Как сте, как изкарахте лятото. Снимки ?  Flutter
В понеделник започваме градина ние и край на ваканцията.  Simple Smile

Ето малко снимки от нашето лято.

# 383
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Флайбъл, страхотни снимки. Дариа е порастнала много и е още по-хубава  Grinning.

Мишо започва градина на 7.09., но вече няма търпение, врънка ме да тръгне по-рано. Не, че не играе с деца по цял ден, но явно му липсват приятелите.

Лятото му мина в ходене на село, на басеин, на кратки екскурзиики, каране на колело, футбол, тренировки по акробатика, изобщо щуреене  Mr. Green.

По-късно ще кача и аз снимки.

Ето го и Мишо http://mishon.multiply.com/photos/album/28/28

Последна редакция: пт, 27 авг 2010, 11:15 от ivap

# 384
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Флайбъл, ivap много хубави снимки. Колко са пораснали децата - страхотни са и двамата.
Флайбъл как успяваш да накараш Дариа да позира така добре? Иси до скоро се усмихваше с някаква странна усмивка, която според него беше много смешна и му доставяше удоволствие да позира така. Сега е решил да вкарва и чупки в позата.

Ива колелото на Мишо с 20цолови гуми ли е? Питам понеже тази година не посмяхме да вземем с 20цола, но догодина вече няма да се размине. Как е акробатиката?

При нас положението си остава непроменено - още една година ще сме заедно у дома. Нали отложиха 2те години предучилищна.

Лятото мина бързо - планина, плаж, малко болести и пак море Simple Smile.
Утре ще е първото му посещение на цирк и много се надявам да му хареса. Чака го с такова нетърпение, дано не се разочарова. Ще ходи на цирк "Балкански" с баща си. Номерата с животни били малко, а аз се надявах на друго, но каквото - такова.

# 385
  • Мнения: 1 639
ivap, страхотен Мишо ! 
Колелото негово ли е ?  Simple Smile
И аз много заглеждах 20-цоловите, но са й много големи.
Купихме 16, розово, разбира се.  Mr. Green

Solar Wind, хванала съм й цаката. Simple Smile  От 5 години плътно я снимам. Laughing
Но всъщност обича да позира и много се вдъхновява като се види после на снимки.
Ти няма ли да ни покажеш Иси ?

Отложиха ли наистина 2-те години предучилищна?!

Ето последната снимка от днес . От около 2 седмици прави това, за ужас на баба си .  Mr. Green

# 386
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
От около 2 седмици прави това, за ужас на баба си .  Mr. Green

Ха, ха, страхотно  Joy. Мишо ако я види веднага ще се пробва  Mr. Green.

Да, колелото е неговото. Не слиза от него. Идея си нямам колко цола са гумите, то е наследствено и дядо му се занимава с поддръжката. Малко му е висока рамката, но се научи да го яхва  Grinning.

Колкото до предучилищната, чух, че щяло да има гратисен период за градовете, където няма достатъчно места за всички 5-годишни т.е. на повечето места, както и при нас няма да я бъде.
Не знам къде е истината, обаче.

Solar Wind, Мишо се усмихва много изкуствено, когато го снимам. Затова или гледам да го изненадам, или го карам да не се хили  Whistling.

Ето тук го сгащих http://img265.imageshack.us/img265/4004/p1020849rx.jpg.

Последна редакция: сб, 28 авг 2010, 10:10 от ivap

# 387
  • Мнения: 980
Много са сладки летните хлапета!  Heart Eyes

Идвам и да се похваля, че Габи ще става кака декември, живот и здраве Simple Smile

Ето и наши летни снимки от морето, планината и разходки: http://monikarnaudova.multiply.com/photos/album/12

Поздрави на всички!

# 388
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
c'Mon, страхотна новина. Лека бременност до края  Grinning. Габи е много чаровна.

# 389
  • Мнения: 1 639
c'Mon , честито! Знае ли се вече полът на бебето ?  Grinning
Идва ли сте по нашия край ? ( видях снимката на КозелаSimple Smile

Общи условия

Активация на акаунт