МАРТенски хлапета

  • 65 736
  • 556
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 952
Привет на всички иот мен Wink завърнахме се вече от морета и балкани и сега вече сме си в Русе и се подготвяме за работа а Вики за градина. Много хубави снимки на нашите мартенички,аз още не съм качвала нищо от морето и от Трявна но ще видя кога ще  го направя newsm78
Флайбъл,страхотна снимка ама и ти как си я сгащила,тази сладурана точно на място Laughing
ivap, Вики и той напоследък като ще го снимаме и прави някакви подобни муцуни,или си свива устните или очите,почти няма нормална физиономия на снимките Laughing

Ами хайде и аз да се похваля че ще правим Вики батко,пак през месец МАРТ Laughingмного мартеници станахме в къщи че незнам Mr. GreenДаже мисля да ходя да се записвам в отчетните за март 2011г
c'Mon ,честито и на тебе,виж как раздвижихме темата с такива добри новини Peace

# 391
  • Мнения: 1 639
malka s4etka, честито!
Лека и безпроблемна бременност ти желая!

# 392
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
malka s4etka, честито. Всичко да е наред до края.

Наистина чудесни новини  Grinning.

# 393
  • Варна
  • Мнения: 2 576
c'Mon, malka s4etka чудесни новини! Честито! Лека и безпроблемна до края!

Флайбъл и Хриси така се катери по касата на вратата, но не е успял до сега да се качи до горе Simple Smile.

# 394
  • Мнения: 980
c'Mon , честито! Знае ли се вече полът на бебето ?  Grinning
Идва ли сте по нашия край ? ( видях снимката на КозелаSimple Smile

Знае се - момче, ама знае ли се... Laughing Имам трикрилен гардероб пълен с рокли, розова детска стая и т.н. момически инвестиции, пу...
Ама вече трети път доктора ми показва среден пръст  Mr. Green

Иначе за козела... и ние си имаме кози в Пловдив. Grinning Идвам всеки месец в Казанлък по работа. Предадох на колега Северна България, така, че срещата в Габрово се отлага за сега Simple Smile

Добра вест и от malka s4etka! Лека и безпроблемна бременост. Мартеничките са съкровища, блазе ти...

# 395
  • Мнения: 1 639
Иначе за козела... и ние си имаме кози в Пловдив. Grinning

Интересно! Simple Smile
Абе видях, че окото му е цветно, но реших ,че някой е проявил творчество. Mr. Green

Момченце! Таткото ви трябва да е щастлив! Simple Smile

# 396
  • Мнения: 952
Благодаря ви момичета, дано пожеланията за лека бременност се сбъднат защото засега не се чувствам толкова комфортно както с Вики. Но гледам да приемам нещата позитивно две бременности еднакви няма, а и се надявам това неразположение  вече да отмине след 3месец Peace

# 397
  • София
  • Мнения: 472
c'Mon, malka s4etka Честито за очакващите бебчета! Да сте здрави, да се чувствате конфортно и да бъдете прекрасни и щастливи мами на здрави и хубави бебчета!
Лека бременност! И нашата разлика при децата ми беше 6г. Баткото беше първокласник есента а аз вкъщи с бебока бяхме.Хем му помага и го взимах от училище, хем се гледахме с бебо- беше ми малко трудно, но имах голямата помощ на майка ми, която работи на половин ден и живем в един квартал.
Моите младежи още са с баба и дядо на Родопите на село.Чакам ги в неделя да се приберат вече,че много ми е домъчняло.Бяхме на море в края на юли на Албена за 10 дни. Изкарахме си много добре и сме доволни всички, само Борко последните 2 дни се оплакваше от ушенце, ама овладяхме положенеито- (ми то при това гмуркане и скачане във водата и на морето и на бясейните).После бяхме с тях 10 дни на вилата на планина и посещавахме всеки ден минералните басейни на Огняново.Супер беше и мисля,че ги калихме добре за зимата.Море, балкан, минерална вода..Надявам се да са здравички!
ТОва е от нас засега.Ще кача снимки във facebook и ще ни видите скоро! Борис го очаква предучилищната група от 07 септември -малкия мамин ученик.Ще си продължи в детската градина при баба си( тя му е госпожа).

# 398
  • София
  • Мнения: 747
Привет и от мен  Grinning


c'Mon, malka s4etka, прекрасни новини  Grinning Лека бременост и пухкав финал Grinning

При нас няма кой знае какво- лятото къде у нас, къде попътувахме... Момчетата дивечт- голи боси по цял ден, басейни, колелета, пръчки, битки, капани... мъжка му работа  Grinning
Аз да споделя, че на Георги му падна първото зъбче преди два дни. Клатят се още три. Феята на зъбките му остави нова кола под възглавницата- радост голяма, много впечатлен беше и започна да дърпа и другия зъб Mr. Green Добре, че са краен брой, иначе ще трябва да подменим целия автопарк Grinning Камен се разрава и започна да вика "Кътай мене ъпте то ми..." скасай и моето зъбче Grinning Grinning Grinning

Прекрасни Габи, Мишо и Дариа. Аз се боря с едно клипче със снимки от морето, да видим дали ще го направя до Нова година Grinning

Довечера  отиваме в Пловдив за три дни, много се радвам  Grinning

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 10:19 от tchara

# 399
  • Мнения: 1 639
tchara, честито на Георги!
И ние проверяваме зъбките - за сега са добре.
Между предните долни с времето се образува доста голямо разстояние.
Децата в градината й казвали,че й е паднал зъб и тя доста недоволстваше.
Сега обаче все да се шегува с това и изпитва реакциите на околните.  Mr. Green

 Какво решихте за предучилищната не Героги?  Simple Smile
Кога ще е ученик ?

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 10:49 от Флайбъл

# 400
  • София
  • Мнения: 747
Ами решихме, че ще се тръгва с набора т.е след две години ще е първи клас. Не знам дали сме прави или не- откъм материал е подготвен и преподготвен- вече смята наум до 100 с всякакви едноцифрени и двуцифрени, чете по-кратки думи, писането му е по-трудно- там мисля, че е по-назад от връстниците си- трудно спазва редове, излиза, криви много. За начален курс не се притеснявам, колкото за по-натам. Освен това, тук положението с училищата (по-добрите имам предвид) е като с детските градини- няма места, и ако не си е с набора не искат и да чуят за прием.

# 401
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Чара, разгледах ти фотострийма. Страхотни снимки и идеи, много, много ми харесват. Децата са сладури страхотни.

И Мишо дебне за клатещи се зъби, но вместо това се е сдобил с дупчица на кътника и днес е за първи път на зъболекар. Много се радва  Mr. Green... чудно хлапе  ooooh!.

# 402
  • Мнения: 948
Хубави новини тук  Simple Smile

Много се радвам за предстоящите бебета!!!

Мариана има един клатещ се зъб (странно - долен); чакаме го всички да падне, ама бавно става. В понеделник тръгва на училище... Ваканцията в БГ беше прекрасна; не съм качила снимките още.  Много стройна програма; имахме много малко време в Пловдив. К'Мон и Чара - може би около Коледа  Simple Smile

Чудни снимки; разгледах!

# 403
  • София
  • Мнения: 747
. К'Мон и Чара - може би около Коледа  Simple Smile


С най- голямо удоволствие  Grinning

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 22:05 от tchara

# 404
  • Мнения: 980
К'Мон и Чара - може би около Коледа  Simple Smile

То лесно така - Коледа... Crossing Arms  някои ще раждат по Коледа Grinning   Широко ви е около врата на вас  Laughing

На Габи й падна едно зъбче преди месец и вече порасна ново, долен резец. Клати се още едно, горно, дано изкара още.

Ей никак не й се ходи на градина, това лято направихме бая почива и сега се жалва всеки ден като я водя.

Чара, Гого от кои връстници е по-назад с писането, от нас или от първокласниците  Shocked
Габи смята до 10 и пише букви (около 20), за четене, не говорим. Аз ли изоставам в преподаването или вие взимате петилетката в три години?!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт