Отворен прозорец по време на сън

  • 5 452
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 577
Лятото не се ли задушавате цяла нощ на затворено?

еми мръсния въздух който влиза отвън ме задушава повече. Живея на 3-ти етаж и мога да си позволя само да проветрявам.
Ако е много топло пускаме климатика нощем.

# 31
  • Мнения: 1 650
Имам фобия от нвпроветрени помещения, особено когато климатика върти цял ден един и същи въздух. LaughingИначе климатика го пускам за отопляване, а лятото само ако е непоносима жега. Изключено е да спим на климатик.

# 32
  • Мнения: 19 302
Лятото не се ли задушавате цяла нощ на затворено?

еми мръсния въздух който влиза отвън ме задушава повече. Живея на 3-ти етаж и мога да си позволя само да проветрявам.
Ако е много топло пускаме климатика нощем.
В такъв случай проветряването е безсмислено. Вкарваш мръсен въздух отвън.

# 33
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 324
Не спим на отворен прозорец, проветрявам преди това.
Лятото в стаята на малката влиза хлад от климатика в нашата стая, имаме свързваща врата, която оставяме открехната.

# 34
  • Мнения: 1 098
Летните месеци прозорецът е непрестанно отворен, когато е много горещо го затварям и пускам климатика.

# 35
  • Мнения: 2 100
Лятото на отворен прозорец спим. През зимата ако са по топли дните денем също прозореца стои отворен. Но зимните вечери затваряме прозореца.

# 36
  • Мнения: 9 483
Нон стоп спим на отворена врата на терасата.
Зимата-също. Peace
Само в най-големите студове е било затворено, но никога не отопляваме помещението в което спим /сина ни спи в нашата спалня/.
Спим с пухени юргани Wink

# 37
  • Мнения: 1 121
Най-редовно си заспива на отворен прозоец, когато е над 10 градуса навън. Само понякога затварям заради шума.

# 38
  • Мнения: 1 240
Спим на отворени прозороци, изключение правят само студените зимни месеци.

# 39
  • Мнения: 37
На отворен прозорец спят децата само през лятото. През другите сезони затварям, т.к те много се отвиват.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Случва се ,но само през лятото.

# 41
  • Мнения: 4 187
Само топлите месеци.

# 42
  • Мнения: 388
През лятото не затварям прозореца. Но през зимата - винаги на затворено. Зиморничави сме, а и както някой по-горе беше казал "няма да отоплявам улиците"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт