Искам да стана фолк певица

  • 7 912
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 110
Не виждам ,защо майката се притеснява ! Нормално е детето ,като вижда интерес от страна на родителите си ,вижда интерес от страна на много хора ....да не говорим за рекламни материали като -запалки,кибрити....Вижда красиви жени с хубави дрехи...Нормално е да пожелае да стане фолк певица. Още повече ,че за да стане такава не трябва да учи ,а трябва да е красива, нещо за което всяко момиче мечтае.Това виждат децата- известна, красива с приятен начин на живот !Същото като да пожелае да стане манекенка!

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 16:57 от Милената♥

# 31
  • Мнения: 2 388
Нямам дъщеря.
Ако пък дай Боже имам, със сигурност ще е музикален инвалид, като родителите си. Така че няма да има никакъв шанс да стане каквато и да е певица.

# 32
  • Мнения: 1 212
Че той може да се чувства пълноценен и като професионален наемен убиец  Laughing
е при такъв избор бих се опитала да повлияя.
Но, за мен няма срамна професия то тя да е и фолк изпълнител. Даже си е много доходоносна.

О ! Професионален наемен убиец е още по-доходоносно, повярвай ми  ....  Grinning

# 33
  • Мнения: 4 195
Вие с момчетата недейте леж на тая кълка. То пази боже де, ама вие какво ще им кажете, ако искат да станат като Азис ?
в този случай - че нямам пари за силикон Mr. Green

# 34
  • Мнения: 577
Че той може да се чувства пълноценен и като професионален наемен убиец  Laughing
е при такъв избор бих се опитала да повлияя.
Но, за мен няма срамна професия то тя да е и фолк изпълнител. Даже си е много доходоносна.

О ! Професионален наемен убиец е още по-доходоносно, повярвай ми  ....  Grinning

Уви не е доходоносна скоро имаше предаване. от 500лв - 5000лв. ама все се случва да направят отстъпка.

А на мен много ми е интересно как точно ще забраните на децата си да станат фолк певици/певци

# 35
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Кой говори за забрани...въпрос е на това какъв човек ще направиш от детето си...

# 36
  • Мнения: 5 539
Доста често отговора на въпроса "Каква искаш да станеш като пораснеш?", зададен на малко момиченце е: "Фолк певица" Ако вашата дъщеря ви каже същото, как ще реагирате?  newsm78
Ще я запиша в у-щето в Широка Лъка Thinking

# 37
  • Мнения: 3 521
По същия начин както, ако синът ми каже, че иска да стане футболист, боклукчия, космонавт... - ще се усмихна и ще изчакам да и дойде друга идея в главата. Ако пък не - здраве да е, но дано поне да е щастлива с решението си. Confused

# 38
  • Мнения: 15
Като бях по-малка всички момичета на моята възраст искахме да сме фолк певици. Joy

# 39
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Обяснявам на децата, че нищо не такова, каквото се види отвън. Всяко нещо има добри и лоши страни. Ясно е, че децата виждат блясъка. Не мислят, че "красивата" кака (слагам в кавички "красива", защото тази травеститска хубост не ми е по вкуса  Rolling Eyes) трябва да пее цяла нощ по кръчмите на пияни чичковци, които ще й лепят наплюнчени банкноти по хм, челото.
П.П. Миналата година гледах кастингите за "Мюзик айдъл", тази също. С удоволствие установих, че тази година имаше много малко чалга фенове и не чак толкова момченца, които дупе дават да приличат на онова недоразумение, Азис.

# 40
  • Мнения: 468
Рядко гледаш "Кой е по- по- най- " Явно спинкаш до късно в събота, май го даваха  newsm78
Напоследък не съм го гледала, но до преди година момченцата искаха да стават- супермен, батман, спайдърмен или поне полицай, а момичетата предимно "барелини". Мисълта ми е, че имаше романтика... По темата- ще чакам да ми купи луксозна къща и да ме засипе с бижута, тъй де, ще съм майка на звезда Flutter.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 672
Да. И сега е така, балерини.....принцеси...батман, полицай, супермен.....
И си мисля, че авторката иска да е фолк певица  bowuu

# 42
  • Мнения: 25 672
Мисля, че много добре се ориентира детето. Браво!  Hug
Като си помислиш, че можеше да реши да става учителка... Пу-пу-пу!  Stop

# 43
  • Мнения: 743
Мисля, че много добре се ориентира детето. Браво!  Hug
Като си помислиш, че можеше да реши да става учителка... Пу-пу-пу!  Stop

Да бе, какви времена дойдоха.  Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 18 679
...ще се почувствам пълен провал като родител Rolling Eyes
Но не бих могла да я спра, разбира се...
Абе да ми даде Господ момиченце, пък ще видим дали ще искам да става чалгарка Praynig Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт