Искам да стана фолк певица

  • 7 906
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 468
Голяма работа като стане. Да не им е много трудно? Харесвани, желани, с пари, разходки, богати мъже. А не с един - трае, не трае - во век и веков...айде, холан.
Като иска да е фолк певица, да става фолк певица Rolling Eyes. Ще я гледам на концертите й и ще рева от умиление, каквото и да пее.

# 91
  • Мнения: 606
Голяма работа като стане. Да не им е много трудно? Харесвани, желани, с пари, разходки, богати мъже. А не с един - трае, не трае - во век и веков...айде, холан.
Като иска да е фолк певица, да става фолк певица Rolling Eyes. Ще я гледам на концертите й и ще рева от умиление, каквото и да пее.
добре казано  Peace Peace Peace

# 92
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Ех, а пък брат ми ме заплашва, че ще прави сина ми футболист, за да станел известен и да водел вуйчо си при фолкпевиците в Син сити...  Twisted Evil

# 93
  • Мнения: 3 634
Изобщо не ме интересува какъв ще стане синът ми по професия, религиозни вярвания, сексуални предпочитания и т.н.
Като майка ме интересува да е здрав и щастлив.

Почти не познавам човек, който да е сбъднал детската си професионална мечта и не бих се притеснила за избора му на 5год.  Peace

# 94
  • Мнения: 1 517
Много насериозно се метнахте пак...
У нас от време на време се гледа Планета (напоследък все по-рядко). Никога не съм ограничавала каква музика да слушат децата ми. И двамата са много музикални - сина ми свири на акордеон (много е добър  Mr. Green ), а малката пее доста сносно. Баткото слуша всякаква музика (от рап парчета, през радио "Сити" до "тез червени домати"), но е луд фен на народната музика. А малката обича да пее, понякога припява с Райна или Ивана, но никога не е искала да стане певица. Художничка, г-жа в дет. градина и...майка на 4 деца.

# 95
  • Мнения: 155
Angel_Face, напълно съм съгласна с теб, че има сред певиците и такива, които могат да пеят, НО те са малцинство. И къде по света определяща е по-малката част от дадена група. Общият знаменател се слага, защото по-голямата част от чалга групата не са ни известни като много праведни, да не говорим, че една голяма част от тях имат дете от един и същ баща, което служи за пример на подрастващите и те "трябва" да им подражават. Това за мен е голям резил!

Общи условия

Активация на акаунт