Чува ли ли сте за Hollywood Diet?

  • 20 044
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
Запис да следя колко от новите потребите ли са доволни и колко не са/от реалните/ Аз искам да сваля бързо към 5-6 кг. и се чудя да пробвал ли или не.

# 31
  • Мнения: 222
и аз се записвам да следя темата  Whistling

# 32
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
аз да се похваля реших да пробвам и вече изпих една опаковка кантара показва 2 кг #Crazy newsm78 ама аз не ги забелязвам затова мисля да изпия още една след почивката newsm78

# 33
  • Мнения: 222
а как се чувставаш докато ги пиеш?отпадналост?липса на апетит?нещо необичайно?

# 34
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
не такива работи нямаше. Единственото хубаво нещо е че ме караха да пия вод която аз обикновенно не пия не се сещам за нея пък и не я обичам. Заради хапчетата пиех влеки пат по голяма чаша което правише към 2 литра на ден. Иначе си ми беше добре не мога да кажа ядяло ми се е по малко не да намалих хранато но то и от топлото време може да е незнам маи съм без някакво особенно мнение. В самата опаковка има диети които ти ги препорачват те са горе долу да гладуваш 6 дена и на 7 да релаксираш. Може с тях да има повече резултати newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 16 042
Ако спазваш диетите от листовката определено ще отслабнеш и без хапчета.
Глад и движение му е майката, няма вълшебно хапче.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 535
Изобщо никакъв ефект от тези хапове да ви кажа  Tired

# 37
  • Мнения: 63
Здравейте, днес ми е последния ден от приема на Hollywood Slim и съм -4кг. Аз съм доволна и мисля да направя почивка и пак да ги почна. Странични ефекти не съм забелязала ( освен че ходиш по често до wc), намалява ти чувството за глад, без да си на специален режим и те кара да пиеш много вода.

Общи условия

Активация на акаунт