Дюкан най-стриктно спазвам и със успех отслабвам - 166

  • 30 162
  • 566
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 385
Адреналинке, и аз съм чувала за благотворното действие на мидите, но сподели все пак начина, по който си ги приготвяш, а и каква е цената на кило пресни в Метро?

# 556
  • Мнения: 5 001
Адреналинке, и аз съм чувала за благотворното действие на мидите, но сподели все пак начина, по който си ги приготвяш, а и каква е цената на кило пресни в Метро?
За първа и втора фаза,мидите наи-добре на салата....
Ако са с черупките се слагат в тенджера с малко вода да се поотворят.За кратко се варят.
Изваждат се ядките,почистват се от мустачетата и после се заливат с лимонов сок,лук,сол,черен пипер.


Ако са само ядки,се кипват в подсолена вода за кратко.


Иначе може и на манджичка с ориз и доматки,НО това е за трета фаза(ориза)...


Аз лично не купувам миди от магазин! Трябва аз да съм си ги извадила от морето  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 14:56 от TheNMaster

# 557
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Балконя ш'съ срути в очакване на новата тема  Whistling Mr. Green

Стадото, къде сте днес бе - да оспамим темата накрая  Crazy

Я да ви подмамя с пресна тревица

# 558
  • Мнения: 5 001
БЕЕЕЕЕЕЕЕ,Първа овчица за тревица  Joy Joy Joy Joy Joy
  animal085

# 559
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Адреналинке, и аз съм чувала за благотворното действие на мидите, но сподели все пак начина, по който си ги приготвяш, а и каква е цената на кило пресни в Метро?
Милички мерси за поздравите
мидите са от Италия 5.50 мисля е килограма-мрежичката,вкуснички са и наистина с тях си разнообразявам,пък и свалям от тях,в сравнение с пилешкото,от което не свалям много .Еми слагам ги в на котлона малко водичка дафинов лист,чубрица и каквото имам като подправка,без сол разбира се.СЛед 10 мин са готови и ги излапвам ей така без салати или манджи топли,топли изкарвам ги и ги ям.Другото,което искам да ви споделя разбрах ,че свалям и от белтъци,нали уж те са най-чистия протеин.Просто ми бактиса малко от месце и риба.Така значи взимам 5-6 белтъка с малко извара ,бъркам ги и на омлет,после слагам малко подправки и хапвам ,мисля че свалям и от това,пък и замествам с него 1 ядене и излиза по-евтинко.
Айде успех от мен и дано съм улеснила на някой живота  Laughing

# 560
  • Мнения: 202
Ееее,и аз да се разпиша в темата.Чета ви редовно,но не пиша  Embarassed,карям я някак си тази трета........за сега удържам фронта.
Видях снимките от срещата,страхотни сте момичета  Hug,ее да не пропусна и мъжкото присъствие в групата-изглежда чудесно Peace.
не мога и да си спестя суперлативите към Монро:Мнооооооооооооооооого си красива!!!Благодаря ти за подрепата Hug
Да взема да дойда поне на следващата срещичка ли newsm78,като не пиша поне да ви видя,като гледам колко хубаво си прекарвате.....
Поздрави на всички

# 561
  • София
  • Мнения: 545
Tatitt айде и аз на опашката за зелено, че някой ми изял салатката в офисааааа  Sad и днес обядвах само риба  Tired

# 562
  • Варна
  • Мнения: 2 730
Ни Ви Щъ Тривата.  Crossing Arms

Днес ям експериментално - мляко и трици ЦЯЛ ДЕН. Да видим кой какво разбрал-недоразбрал от третата книга.

# 563
  • България
  • Мнения: 92
Пу...пу...пу  последна в темата Wink Но Вещи няма да пусне нова тема, докато не Ви поздравя Пловдивчанки  bouquet Страхотно излъчване имате бе момичета! И то защото сте Усмихнати! Искам Ви всичките така, това е истинската терапия на излишните килограми   Peace
На всички стари муцунки, блеещи и мучащи Дюкеси  Joy, желая успехи, силно Ви  Hug Hug Hug

# 564
  • София
  • Мнения: 102
Привет мривет !!!!

А спрете се де ....бях много изостанала и сега докато се наканя да напиша нещо и Вещи ще пусне новата тема

Още веднъж да кажа, че съжалявам за срещата в Пловдив. Явно тази събота всички пътища водеха до Пловдив.
Дори едни приятели се обадиха в петък ."Хайде утре да ходим в Пловдив "

Всичк сте весели на снимките и си личи, че сте изкарали страхотно

Марчелка искрено ти съчувствам  Hug

Хайде на поляната  Joy Joy

# 565
  • София
  • Мнения: 1 590
Балконя ш'съ срути в очакване на новата тема  Whistling Mr. Green

Стадото, къде сте днес бе - да оспамим темата накрая  Crazy

Я да ви подмамя с пресна тревица


идееееееем, ИДЕЕЕЕЕЕЕМ!

# 566

Общи условия

Активация на акаунт