Снаха ми ни разби семейството

  • 5 963
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 610
Темата ми се струва пързалка...

Мдам, много ще се учудя, ако е пусната от "най-милата зълвичка". Пък и вече четохме оригиналната версия на снахата, нали? Този път е решила да смени имиджа, май.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 852
Добре,че се е отървал от вас човечеца Naughty
А,вие какво очаквахте цял живот да ви дундурка и да няма право на лично щастие,ама че хора има... Sick

# 17
темата не е пързалка.
Мисля, че не сте ме разбрали правилно. Не съм казвала, че искам да му съсипя живота, но тази жена наистина не е за него. Нямаме нищо против да живее с нея, но той има и задължения към родителите ни.
Ще ви дам няколко примера за да разберете какво имам напредвид, че я мразя.
Миналата година бяхме много закъсали с парите, и аз и приятеля ми работиме на половин ден, родителите ни не могат да ни помагат както преди, батко много добре знае, че сме зле с парите, искам да отбележа, че жена му получава много хубави пари, които и за българските стандарти са доста. Той ако има желани винаги може да отдели поне ей така например 200 лева месечно и да подпомогне родителите ми, но вместо това си позволяват с нея скъпи почивки, при положение че родителите ми едвам свързват двата края.
Друг случай, били са те двамата на почивка, отдавна беше, и той дошъл да покаже снимките на майка и татко, татко ми си извърнал главата, защото не искал да ги гледа, и майка ги гледала. И батко ми казал, че жена му е първата жена, която обича и скоро ще се оженят и тя ще бъде най/красивата булка на света, и майка много се издразнила, защото и му казала, че жена му няма да бъде красива булка, защото е нисичка, само високите булки са красиви, като мен, аз съм висока, и той моля ви се убидил майка ми и и е казал , че е завистлива жена и не е добре с централния, ами това отношение с майка ли е?
И сега как може да замие в чужбина с нея и да не се обади, да не каже къде е?
сега се питам, къде мога да се обадя за да го намериме, в посолството дали ще имат информация?

# 18
  • София
  • Мнения: 7 190
Е стига де, очевидно е, че  най-милата зълва си прави страшен бъзик в момента, и предполагам добре се забавлява  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 259
Не казваш нищо конкретно за снаха си.Но от това ,което си написала-и аз като останалите смятам,че е било време брат ти да помисли и за себе си.Чест му прави,че уважава жена си.Родителите и сестрата също са важна част от живота на човек-но оттук нататък той има свое семейство и трябва да се грижи за него.Та как ще поканиш само него на рожден ден?И очакваш да дойде?Не си представям примерно девер ми да покани само съпруга ми и той да ме остави и да отиде.Много егоистично от ваша страна!И резултатът е налице.

# 20
  • Мнения: 274
"тя ще бъде най/красивата булка на света, и майка много се издразнила, защото и му казала, че жена му няма да бъде красива булка, защото е нисичка, само високите булки са красиви, като мен....."

Спри се бе, момиче!

# 21
  • Мнения: 4 733
Ако темата не е шега и ако това е вярно,
ние решихме все пак да му дадеме още един шанс.
трябва да сте благодарни ако човека изобщо реши да даде втори шанс на Вас, не вие на него.
Егати наглостта, думи нямам!

# 22
  • Мнения: 1 541
Ако това е истинска история ще се гръмна.

# 23
  • Мнения: 259
Докато съм писала,не съм видяла другият пост.Още по-кофти поведение.Направо не е за вярване вашето отношение към брат ти.Чудя се как чак сега е разбрал що за хора сте-та той не ти е длъжен за нищо.Още повече-вие не искате снаха си,а той да ви дава от парите и-като взема добра заплата-нейна си е.Като пиша,и аз взех да си мисля,че това е пързалка-много невероятно е.

# 24
  • София
  • Мнения: 462

Батко ми се промени за броени дни, спря да плаща сметките на родителите ми, след това се изнесе и заживя при нея.
 Толкова се ядосах , че я е довел без да пита дали може, все пак това е апартамента на родителите ми, а не неговия.

 Хем не може да доведе жена си на гости, хем е длъжен сметки да плаща...
По-нататък не съм чела, не ми е и нужно.
Дали ако твоя приятел беше от такъв вид "семейство" , нямаше по иначе да разсъждаваш  Grinning

# 25
  • Мнения: 274
Малко офф, ама се сетих за култова фраза от  един стар филм, "Жената зад щанда" - "Ако простотията можеше да лети, ти щеше да хвръкнеш като гълъб".
Това за авторката. Никога, ама никога не съм си позволявала подобен коментар тук, но ти си го изпроси яко.

# 26
  • Мнения: 6 029
Ужасни сте. Горкия човек. Ако съм на него - няма да ви погледна повече.

# 27
  • Мнения: 475

Предлагам ти да спреш, а? Защото, ако наистина не се будалкаш с всички тук, с всеки следващ ред ставаш все по-жалка

# 28
  • Мнения: 2 821
Зълвичке, не си добре,  hahaha....гълъбче

# 29
  • Мнения: 82
да не искаш някой да те подкрепи,няма начин та вие може да поискате да спи при вас не при жена си #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт