Време ли е за жълтък?

  • 1 409
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 387
И аз мисля, че е рано! Мисля, че по-рано от 9 месец няма смисъл да се бърза. Да вярно е че е богат на желязо, но пък има и доста холестерол. Желязото може да се набави и от каша елда. Елдата е много богата на желязо и не съдържа глутен, така че можеш да пробваш. Има каши с елда в комбинация с плодове, а има и чиста, която можеш да правиш с плодови пюрета и дори да добавяш по малко в зеленчуковите.Успех!

# 16
  • Мнения: 1 336
Според мен ви е рано за жълтък. Аз мисля да го въведа след месото, месо ще дам от 7 месец.
Следвам схемата оризова каша - зеленчукови пюрета - плодови - каша от елда - месо - жълтък - глутен - сирене.

# 17
  • Мнения: 175
Най-богато е просото на елязо може да го въведеш ако те притеснява приема на желязо

# 18
  • Мнения: 134
 Момичета,никакво бързане с жълтък.Моето момиченце получи алергична реакция и повярвайте беше страшно.

# 19
  • Мнения: 5 393
Аз дадох жълтък някъде към годинката( не помня точно дали беше преди или след навършването й). Според мен няма смисъл да се бърза.

# 20
  • Мнения: 543
Според мен е рано. Аз го дадох около годинка.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 139
Моят Боби е на 7 месеца и малко.
Изследванията му на 6 месеца бяха много добри,затова отложих жълтъка.
От утре започваме с месцето и може би другия месец ще го въведа и него.
Мисля,че не трябва да се избързва.

# 22
  • Мнения: 111
Като навърши 11 месеца два пъти му давах жълтък, и двата пъти не му хареса и отказа да яде, затова го отложих за по-късен етап  Peace

# 23
  • Мнения: 66
И на мен педи ми препоръча на 6 м. жълтък, аз опитах, но тя отказва пюрето когато има в него жълтък и така отложих.

Общи условия

Активация на акаунт